MANDARIN-ka• 25 ноября 2017

От і я "попала" на посередника(

Розгублена. Таке вперше. часто замовляю з іноземних сайтів, в осоновному дитячу категорію. з дорослою у мене часто не складається з розмірами. але з посередниками досі не мала жодних проблем, ні по грошам, ні інших претензій. не працюю постійно з одними, просто захожу на поради, якщо бачу пропозиції цікавих цін то роблю замовлення. Тут бачу, посередник пропонує викуп Mango, ціна сподобалась, ура, роблю замовлення. так, лоханулась, чомусь зайшла не на польський сайт, а на якийсь інший, ціни не в злотих, а в євро, але це ж не привід не повертати мені кошти? стояло б питання в 100 гривнях, плюнула б. але ну вибачте, на носі свята, я за ці гроші краще дитині подарунків накупувала б! посередник на морозі. що робили ви в таких ситуаціях?
автор MANDARIN-ka • 25 ноября 2017

морковка Дуся• 25 ноября 2017
Вы отзывы по ней читали? Ее ник неоднократно тут всплывал
Vic_Tory• 25 ноября 2017
Да, деньги уже давно должны были вам поступить. Приглашайте посредника в тему. И пусть скрины из приват -24 с переводом денег предоставит.
автор MANDARIN-ka • 25 ноября 2017
та де. стала передивлятись лише ’опосля’
Куся-Куся• 25 ноября 2017
Знаю таку.... моїй подрузі так нахамила і потім в чорний список..
автор MANDARIN-ka • 25 ноября 2017
запрошують посередника в особистій переписці чи в замовлені? зараз напишу і туди і туди((
Elya_206• 25 ноября 2017
де ви тільки знаходите посередників з такими умовами?....
звісно кошти мали давно повернути...
aksinja_kot• 25 ноября 2017
а рейтинг-то, рейтинг 100%...
автор MANDARIN-ka • 25 ноября 2017
цей бренд у посередників ніколи не замовляла. коли шукаю оголошення з гарними пропозиціями, то буває посередник ще не зібрав компанію чи поки не викупає. а коли посередник дав кліч на порадниці, тут розумію що компанія є і викуп буде. чесно, розумію всі ситуації, і гроші готова була б почекати, якби посередник попросив, пояснив ситуацію. а повний мороз мені якось не дуже подобається

elena tetereva• 25 ноября 2017
Руки нужно рубить таким посредникам, шахрайка((((
MASHUNCHIK_BUKA• 25 ноября 2017
Ответ дляVic_Tory
не всегда деньги приходят мгновенно,бывает и в теч 3-х банковских дней идет зачисление,если есть сомнения у автора, то конечно пусть попросит скрин оплаты
автор MANDARIN-ka • 25 ноября 2017
Ответ дляMASHUNCHIK_BUKA
так і зроблю. і готова буду принести свої вибачення, раптом що. тільки здається, що посередник мала б відгукнутись на мої запитання. тим більше, якщо гроші дійсно переведені
kidi_cow• 25 ноября 2017
А чего сразу набросились на посредника? Может подождать нужно ?
MASHUNCHIK_BUKA• 25 ноября 2017
Ответ дляelena tetereva
за что именно ’рубить руки’? и в чем мошенничество? вторую сторону выслушали или кто первый напишет,тот и прав?
aksinja_kot• 25 ноября 2017
Ответ дляMASHUNCHIK_BUKA
в усякому разі посередник заходила на сайт, але відповіді досі немає. це насторожує
автор MANDARIN-ka • 25 ноября 2017
Ответ дляkidi_cow
я звинувачую посередника в першу чергу у відсутності реакції на мої повідомлення про відсутність зарахованих коштів. переписку виставила в фото. я не права? чи мої звинувачення безпідставні? час перебування її на кідстафі бачу у її профілі. крім того, вона вчора створювала тему на порадниці, значить певний період часу точно провела тут і могла відреагувати на мої повідомлення
https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-1990285
MASHUNCHIK_BUKA• 25 ноября 2017
Ответ дляaksinja_kot
ну так а руки рубить будем?или как?я иногда тоже захожу на сайт,но с тел не всегда получается дать ответ,то инет не тянет,то сайт глючит
автор MANDARIN-ka • 25 ноября 2017
Ответ дляMASHUNCHIK_BUKA
я чесно виклала переписку з посередником. можете зробити зробити мені зауваження, викласти свою думку саме по ній, без урахування моєї власної позиції у цій створеній мною темі. по телефону ми з посередником не спілкувались. так що всі питання і відповіді ви можете бачити і оцінити позиції обох сторін
Selena*• 25 ноября 2017
Ответ дляMANDARIN-ka
Я так розумію, що гостьову посередника перед замовленням ви не читали? :(

aksinja_kot• 25 ноября 2017
Ответ дляMASHUNCHIK_BUKA
та написала людина зопалу, я на таке увагу не звертаю.
а от про оці ’телефон глючить, інет не тягне, закордоном дорого відповідати’- це просто відмазки, вибачте за слово.
автор MANDARIN-ka • 25 ноября 2017
Ответ дляMASHUNCHIK_BUKA
я б зі своїм клієнтом все-таки пробувала б сконтактувати. тим більше, якби отримала розрахунок. доречі, мій телефон у профілі є, тому у випадку форсмажорних ситуацій зі мною можна звязатись і по вайберу і зателефонувавши.
автор MANDARIN-ka • 25 ноября 2017
Ответ дляSelena*
чесно.., читала відгук по h&m. але вирішила, що дівчата не домовились по доставці, яка дрібниця!(
напевно, треба було бути уважнішою. я б написала такий відгук, якби сильно допекли..
Selena*• 25 ноября 2017
Ответ дляMANDARIN-ka
Там і інші були :(
alena2013• 25 ноября 2017
Ответ дляMANDARIN-ka
Вот и зря. Я сразу иду в гостевую, а уже потом отзывы читаю.
автор MANDARIN-ka • 25 ноября 2017
Ответ дляSelena*
Там і інші були :(
до інших не дійшла. ото останні глянула і все. роблю висновок, що все-таки варто оцінювати всіх чесно. і оцінювати завжди. останнім часом оцінки ставлю рідко, обовязково намагаюсь оцінити тільки тих, хто мені сподобався але має низький рейтинг.
alena2013• 25 ноября 2017
Ответ дляSelena*
И тема про нее есть
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1745778
Екатерина 35• 25 ноября 2017
Ответ дляMANDARIN-ka
звоните в приват, блокиуйте карту
alena2013• 25 ноября 2017
Ответ дляБерюковна
звоните в приват, блокиуйте карту
Сегодня только третий день пошел. Лучше просить оформить как ошибочный платеж. Они свяжутся с посредником и она подтвердит, что ничего еще не отправляла. Ну, надеюсь, что подтвердит.
kittenkat• 25 ноября 2017
Ответ дляaksinja_kot
Как вы можете проверить, заходила или нет? На моем компе кидстафф вкладки все время открыты. Если муж включит комп по своим делам или кто-то другой, не важно, будет отображаться, что я в сети. На самом деле это не так.
автор MANDARIN-ka • 25 ноября 2017
дівчатка, всім дякую за інтерес до моєї теми. шкодую, що не дала можливості писати анонімно, не бачу чи можна тепер це змінити. сьогодні буду заходити у тему наскоками, бо поспашаю на поїзд і в дорозі не завжди буде звязок. але на будь які ваші коментарі буду намагить реагувати. якщо хтось може дати пораду - буду дуже вдячна!