Чебураха с перцем• 02 декабря 2017

Мама говорить, що я не повинна лікуватися

Мама з дитинства не водила мене до лікарів й зараз проти того, щоб я їх відвідувала. Зараз у мене під знаком ? хвороба "артрит". Й мама на мене злиться й кричить "У тебе нічого не болить", "навіщо ти ходиш по лікарям?", "Навіщо ти займаєшся цими дурницями?". Купи собі фруктів і все пройде!!! Й при цьому робить таке обличчя ніби я її ображаю походами на прийом до лікаря! Забороняла здавати аналізи, ніби це дурна трата часу. Вона вважає, що краще жити з хворобою й не лікуватися, бо як розпочати лікування, то може бути ще хуже. Біль в суглобах взагалі не вважає проблемою(, бо в неї теж постійно болять суглоби.... Дуже ображає мене її поведінка, я, навіть, думаю перестати спілкуватися з нею....
Результат:
вже голосів: 194
117 (60.31%) Не варто мамі говорити про свої хвороби й спілкуватися ік завжди
44 (22.68%) Мама не права
25 (12.89%) Варто звести спілкування до мінімуму
5 (2.58%) Мама права
3 (1.55%) Варто не спілкуватися взагалі
Японский Городовой• 02 декабря 2017
Артрит это аутоимунное заболевание. От него нет лечения,можно только помочь симптоматически. То есть пить обезбаливающее. Бады,комплексы витамины,все фигня и выкачка денег.

Японский Городовой• 02 декабря 2017
Ответ дляМечты сбываются
Вот он
Бред бредовый.
Японский Городовой• 02 декабря 2017
Ответ дляЧебурастик
ааа.так дело просто в детской ревности...
тем более вам надо взрослеть!вы уже сама мама должны быть.я в 24 первого ребенка в 1 класс отвела.
С каких это? Кому кто должен? Кто вам доктор,что вы так рано родили
Кнопус• 02 декабря 2017
Ответ дляПарасюха
А дочке моей знакомокой в 8 лет! Полиартрит. И не под вопросом. Так что все бывает.
Прочитала в интернете про артрит, жалко автора, но все равно советую сначала все-все возможные анализы сдать, с несколькими специалистами проконсультироваться и только потом лечиться- медицина у нас очень специфичная
Бусурманша• 02 декабря 2017
Ответ дляБЦАшка
У вас остеохондроз и мышечная дистрофия.
Вам надо спортом заняться. Хотя бы - бегом трусцой и утренняя зарядка. Это бесплатно.
И идти на работу.
В 24 года стыдно финансово зависить от кого либо.
Автор работает и финансово независима от матери.
Японский Городовой• 02 декабря 2017
Ответ дляСоня-сонятко
Автор,тим більше якщо Ви справді незалежні фінансово,потрібно лікуватися і нікого не слухати.Мені було 29 років коли виявили артрит-артроз-остеоартроз колінних суставів.Я ходити вже ледь могла все так швидко розвивалося .І ті хто пише лікування не ефективне ,не слухайте.Вилікувати повністю можливо і не вийде,але зупинити процеси ,які руйнують суглоби можна.Якщо підійти комплексно,то дуже навіть дієво.Я впершу чергу змінила харчування,зимою ходжу на електрофорез і магніт,хто б що не казав.але це діє + хондропротектори + зарядка.
Если вы остановите процессы можно сразу на нобелевскую подаваться,ага
БезникаЯ• 02 декабря 2017
Ответ дляГолубая фишка
Где покупаете? Сколько стоит?
Сама присматриваю себе энимал флекс, хочу на айхербе взять, но надо ловить скидки, он дорогой.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 02 декабря 2017
Ответ дляМечты сбываются
Вот он
Спасибо! Хоть и не автор, я мужу ищу. А Вы его в тырнете покупаете или аптеке?