Дама-мадама• 03 декабря 2017
Порадьте хорошу,якісну фарбу для блондинок
Користувалась Матрікс,але розумію,що пересушує і не отримую очікуваного ефекту блонду,є нестерпний жовтий колір
Элизаветушка• 03 декабря 2017
Мне лично серия Гарниер с маслом очень понравилась - она просто замазала мой наступающий желтый)
Дама-мадама
• 03 декабря 2017
Ответ дляШмоточницаца
Я колорианом кражу волосы..9.32 тон)
Який% окисник та пропозиції ви використовуєте?
Дама-мадама
• 03 декабря 2017
Ответ дляЭлизаветушка
Який саме номер купуєте?
Шмоточницаца• 03 декабря 2017
Ответ дляДама-мадама
Окислитель колориан 6%
Доктор Хаос• 03 декабря 2017
Лореаль Мажерель, Иноа, Диалайт, Диаришес, Луо Колор - в этих красках самые лучшие цвета блонд. Поинтересуйтесь в проф магазинах. Там есть палитры
Дама-мадама
• 03 декабря 2017
Ответ дляДоктор Хаос
Я наразі,розглядаю ці різновиди фарб.який окисник варто брати,якщо мій колір темно русий,і 9%окисник Матрікс абсолютно не бере?