Та шо ж такоє. Правова європа. Людське життя то найвища цінність. Свята Німеччина, оплот права і справедливості. Як же так? Це ж Україна страшний канцлагєрь. Ну куди ж ти Німеччино котишся (сарказм)
😯Німеччина НЕ надаватиме захисту українським чоловікам 23–60 років, які не мають звільнення від служби, а тим, хто незаконно перебуває в країні, загрожує депортація, — DW
Сорока-ворона• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Є, Словаччина, Іспанія, Румунія, за іншими я не слідкую
Словаччина не надає?
Це вам хто сказав?
Добра всем!• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Про нові паспорти не спорю. Але це одиниці
Таких багато, якщо не більшість. 4,5 роки - це половина дії терміну паспорту. Посольства і дп документ не встигають робити паспорти, багато хто їздив в Україну, щоб їх виготовити. Люди по півроку не можуть піймати запис у посольстві на виготовлення паспорту. Як думаєте, чому?
Ответ дляДобра всем!
При чому тут українські паспорти? Я пишу за громадянство ін країн
Сорока-ворона• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Моя знайома рекрутерша там
Обнять і плакати. Я тут з 2022 року.
Черги в поліцію . Люди ловлять термін.
Казки не розказуйте
Черги в поліцію . Люди ловлять термін.
Казки не розказуйте
Добра всем!• 1 час назад
Ответ дляlilul990
При чому громадянство іншої країни до позначки в українському паспорті про перетин кордону?
Сорока-ворона• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Поки що не масово але відмовляють. Зараз почнуть це робити напостійно
За якими ознаками відмовлять? Як вони обирають кому казати ні?
Що ви говорите.
Сорока-ворона• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Всьо, я спать. Європа понятно, пох-ріла права. Можна сміло людям думать, куди виїхати. Це вже незворотній процес
Не вийшло у вас тут майдан організувати.
Слабенько підготувалися.
Підвели вас змі та ваші подруги
Слабенько підготувалися.
Підвели вас змі та ваші подруги
Ответ дляСорока-ворона
Слабенько підготувалися.
Підвели вас змі та ваші подруги
Слабенько підготувалися.
Підвели вас змі та ваші подруги
Німеччина: ми більше не будемо надавати право українським чоловікам користуватися медициною, правом на роботу і притулком. Хай їдуть воюють
Українці: ну це стосується тіки новоприбулих, а так у Європі верховенство права, ми тут в безпеці
Логіка: ні
Голова колгоспу• 58 минут назад
Ответ дляСорока-ворона
Не ставила Україна на виїзд нічого.
Почему? Вообще никому не ставила?
Сорока-ворона• 57 минут назад
Ответ дляГолова колгоспу
Почему? Вообще никому не ставила?
Нікому. А тепер ніхто взагалі
Сорока-ворона• 51 минуту назад
Ответ дляlilul990
Бо люди заїжджають без штампа, або не можуть доказати шо звільнені від служби. Шо ви така туга? Вони тису перейшли
Так тим хто перейшов дали захист? Чи вони так і сидять у кущах ховаються?😉
Сорока-ворона• 50 минут назад
Ответ дляlilul990
Їм тепер не дають захист, їх депортують
Не про тепер. А про тих хто так давно зробив. То що з ними?
Борисфенка• 47 минут назад
Ответ дляlilul990
Їм тепер не дають захист, їх депортують
Поки що не депортують, але захист не дають.
Сорока-ворона• 47 минут назад
Ответ дляlilul990
Я ж вам написала. Хто успів - той люди. Хто не вспів - то не люди для європи. Але до всіх чоловіків доберуться, з цим можете не сумніватись
Нехай сумніваються чи ні той, кого це стосується.
Голова колгоспу• 45 минут назад
Ответ дляlilul990
Заїхали без штампа це реально без штампа, бо зараз усі позначки в електронній системі. Береш паспорт і провіряєш у страж гранічного. Він підтверджує шо перетину офіційного не було
Кто выезжал в начале войны, мало кому ставили штамп из за огромного количества людей, пропускали даже по свидетельству о рождении, ИИ сказал
Ответ дляСорока-ворона
Не в тому питання. А в тому шо є прецендет- певній категорії людей у Європі відмовлено у правах. Коли до цього не відмовляли
Чого інші впевнені шо у них все зашибісь в європі? Шо пострадають тільки ці? Є прецендент
Борисфенка• 44 минуты назад
Ответ дляlilul990
Поки що. Поки не почитали дані розвідки про сзч в Україні
Все вони читали і все їм похер.
А коли я писала, що суки, на мене тут кидалися, чого ти кормільців ображаєш.
Похерили вони права человеков, про які так довго кричали. Українські чоловіки мають загинути в буферній зоні
Сорока-ворона• 44 минуты назад
Ответ дляlilul990
Я аж хочу подивитись на це. ,у будуть виганяти тих хто -
Дипломи підтвердили, на роботу ходять, одружилися, дітей народили. Деякі , навіть, житло купили чи іпотеку мають.
Борисфенка• 44 минуты назад
Ответ дляlilul990
Саме так
Ответ дляСорока-ворона
Страх перед розповзанеям війни переважить. Якшо ви не їхній виборець - їм пох-р на ваші права
Виявляється Україна не концтабір
А європа не свята корова
Виявляється Україна не концтабір
А європа не свята корова