lilul990• Изменено 1 час назад

Правова Європа опять шокує українців

Та шо ж такоє. Правова європа. Людське життя то найвища цінність. Свята Німеччина, оплот права і справедливості. Як же так? Це ж Україна страшний канцлагєрь. Ну куди ж ти Німеччино котишся (сарказм)

😯Німеччина НЕ надаватиме захисту українським чоловікам 23–60 років, які не мають звільнення від служби, а тим, хто незаконно перебуває в країні, загрожує депортація, — DW
Сорока-ворона• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Є, Словаччина, Іспанія, Румунія, за іншими я не слідкую
Словаччина не надає?
Це вам хто сказав?

автор lilul990 • 1 час назад
Ответ дляСорока-ворона
Словаччина не надає?
Це вам хто сказав?
Моя знайома рекрутерша там
Добра всем!• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Про нові паспорти не спорю. Але це одиниці
Таких багато, якщо не більшість. 4,5 роки - це половина дії терміну паспорту. Посольства і дп документ не встигають робити паспорти, багато хто їздив в Україну, щоб їх виготовити. Люди по півроку не можуть піймати запис у посольстві на виготовлення паспорту. Як думаєте, чому?
автор lilul990 • 1 час назад
Ответ дляДобра всем!
При чому тут українські паспорти? Я пишу за громадянство ін країн
Сорока-ворона• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Моя знайома рекрутерша там
Обнять і плакати. Я тут з 2022 року.
Черги в поліцію . Люди ловлять термін.
Казки не розказуйте
автор lilul990 • 1 час назад
Ответ дляСорока-ворона
Обнять і плакати. Я тут з 2022 року.
Черги в поліцію . Люди ловлять термін.
Казки не розказуйте
Поки що не масово але відмовляють. Зараз почнуть це робити напостійно
Добра всем!• 1 час назад
Ответ дляlilul990
При чому громадянство іншої країни до позначки в українському паспорті про перетин кордону?
Сорока-ворона• 1 час назад
Ответ дляlilul990
За якими ознаками відмовлять? Як вони обирають кому казати ні?
Що ви говорите.
автор lilul990 • 1 час назад
Всьо, я спать. Європа понятно, пох-ріла права. Можна сміло людям думать, куди виїхати. Це вже незворотній процес

Сорока-ворона• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Не вийшло у вас тут майдан організувати.
Слабенько підготувалися.
Підвели вас змі та ваші подруги
автор lilul990 • 57 минут назад
Ответ дляСорока-ворона
Слабенько підготувалися.
Підвели вас змі та ваші подруги
Німеччина: ми більше не будемо надавати право українським чоловікам користуватися медициною, правом на роботу і притулком. Хай їдуть воюють

Українці: ну це стосується тіки новоприбулих, а так у Європі верховенство права, ми тут в безпеці

Логіка: ні
Голова колгоспу• 58 минут назад
Ответ дляСорока-ворона
Не ставила Україна на виїзд нічого.
Почему? Вообще никому не ставила?
Сорока-ворона• 57 минут назад
Ответ дляГолова колгоспу
Почему? Вообще никому не ставила?
Нікому. А тепер ніхто взагалі
автор lilul990 • 55 минут назад
Ответ дляСорока-ворона
Що ви говорите.
Бо люди заїжджають без штампа, або не можуть доказати шо звільнені від служби. Шо ви така туга? Вони тису перейшли
автор lilul990 • 53 минуты назад
Ответ дляСорока-ворона
Нікому. А тепер ніхто взагалі
Заїхали без штампа це реально без штампа, бо зараз усі позначки в електронній системі. Береш паспорт і провіряєш у страж гранічного. Він підтверджує шо перетину офіційного не було
Сорока-ворона• 51 минуту назад
Ответ дляlilul990
Так тим хто перейшов дали захист? Чи вони так і сидять у кущах ховаються?😉
автор lilul990 • 51 минуту назад
Ответ дляСорока-ворона
Їм тепер не дають захист, їх депортують
Сорока-ворона• 50 минут назад
Ответ дляlilul990
Їм тепер не дають захист, їх депортують
Не про тепер. А про тих хто так давно зробив. То що з ними?
автор lilul990 • 49 минут назад
Ответ дляСорока-ворона
Я ж вам написала. Хто успів - той люди. Хто не вспів - то не люди для європи. Але до всіх чоловіків доберуться, з цим можете не сумніватись

Борисфенка• 47 минут назад
Ответ дляlilul990
Їм тепер не дають захист, їх депортують
Поки що не депортують, але захист не дають.
Сорока-ворона• 47 минут назад
Ответ дляlilul990
Нехай сумніваються чи ні той, кого це стосується.
автор lilul990 • 46 минут назад
Ответ дляБорисфенка
Поки що. Поки не почитали дані розвідки про сзч в Україні
Голова колгоспу• 45 минут назад
Ответ дляlilul990
Кто выезжал в начале войны, мало кому ставили штамп из за огромного количества людей, пропускали даже по свидетельству о рождении, ИИ сказал
автор lilul990 • 45 минут назад
Ответ дляСорока-ворона
Не в тому питання. А в тому шо є прецендет- певній категорії людей у Європі відмовлено у правах. Коли до цього не відмовляли

Чого інші впевнені шо у них все зашибісь в європі? Шо пострадають тільки ці? Є прецендент
Борисфенка• 44 минуты назад
Ответ дляlilul990
Все вони читали і все їм похер.
А коли я писала, що суки, на мене тут кидалися, чого ти кормільців ображаєш.
Похерили вони права человеков, про які так довго кричали. Українські чоловіки мають загинути в буферній зоні
Сорока-ворона• 44 минуты назад
Ответ дляlilul990
Я аж хочу подивитись на це. ,у будуть виганяти тих хто -
Дипломи підтвердили, на роботу ходять, одружилися, дітей народили. Деякі , навіть, житло купили чи іпотеку мають.
автор lilul990 • 44 минуты назад
Ответ дляГолова колгоспу
Да, але зараз уже всіх змушують їздити тіки по заграну
Борисфенка• 44 минуты назад
Ответ дляlilul990

Саме так
автор lilul990 • 42 минуты назад
Ответ дляСорока-ворона
Страх перед розповзанеям війни переважить. Якшо ви не їхній виборець - їм пох-р на ваші права

Виявляється Україна не концтабір

А європа не свята корова
автор lilul990 • 38 минут назад
Ответ дляГолова колгоспу
Всіх перешерстять. І будуть вимагати резерв плюс