Администрация сайта Kidstaff не собирает пожертвования на благотворительность и не несет ответственность за действия или бездействия автора объявления, родителей ребенка, волонтеров и любых других лиц, причастных к сбору пожертвований. Администрация сайта Kidstaff не проверяет подлинность предоставляемых документов, не контролирует приход и расход средств по сбору. Любые пожертвования совершаются посетителями сайта Kidstaff исключительно по своему собственному желанию, осознавая значение своих действий. --------------------------------------------------
Допоможіть Катрусі! > Доброго дня, просимо Вас допомогти маленькій Катрусі Юрченко, їй 6 місяців. Катруся народилася 5 травня 2017, в багатодітній сім´ї Юрченко, вона 6 дитина в родині. Біда увірвалась до чудової родини Юрченко. Ще вчора Катруся раділа життю та посміхалась...а вже сьогодні вона бореться за своє життя. Нажаль так сталося, що дівчинка народилася з патологією Атрезія жовчовивідних шляхів (відсутність жовчовивідних шляхів),вроджена вада розвитку. > У віці 1 міс.8днів Катруся госпіталізована у ІІ хірургічне відділення КМДКЛ із клінікою затяжної жовтяниці, хворіє з тижневого віку. Обстежувалась у ОХМАДИТІ у м.Києві.після проведенних обстежень діагностували біліарну атрезію. > 26.06.2017 у м. Львові в Міській клінічній лікарні Катрусі зробили операцію Гепатопортоентеростомія за Kasai, також провели біопсію печінки. > З 23.10.2017 року і по сьогоднішній день Катруся знову у Львові в лікарні. Стан дитини тяжкий,вага дуже маленька... Дівчинка перебуває в лікарні під постійними крапильницями. > Клінічний діагноз Катрусі :Вродженна вада гепатобіліарної системи: Біліарна атрезія, не корегована. Стан після оперативного лікування портоентеростомія за Kasai. > Єдиним порятунком для маленької є - трнасплантація печінки від > родинного донора, за кордоном. Допомогти Катрусі можуть лікарі Бельгії в клініці Сент -Люк Зараз життя Катрусі залежить від великої суми коштів. Попередня сума лікування 129750 евро! Зараз батьки очікують рахунок з клініки, але часу обмаль! Стан маленької нестабільний... > > > Це лист мами Катрусі з проханням про поміч! > Вітаю Вас! Ось і настав той день,коли вирішилася, подальша, доля моєї донечки, Катрусі. Лікар сказала, терміново потрібна трансплантація!!! Думала, морально готова до цього,але помилялася. І взагалі, те що трапилось за ці 6 місяців,змінило моє життя. 5 травня 2017 року на світ народилась наша, шоста дитинка,Катруся. Щастя затьмарило все!!! Діти раділи, батьки щасливі!!! Нажаль, тривало це недовго. Жовтяниця, кровотеча, і страшний діагноз. Атрезія жовчовивідних шляхів,вроджена вада розвитку. Дитина жити не буде, відповідь київських лікарів: "Діти у Вас є, не переймайтесь". Ніби, однією дитиною, можна замінити іншу. Ми сподівалися, що порятунок нашої донечки ми знайшли у Львові. Львівські хірурги прооперували Катюшу, зробили портоентеростомію за Касаї. Ця операція, нажаль, тільки відтермінувала трансплантацію. Часу більше немає. Прогнози невтішні. Сформований цироз печінки і спленомегалія, загрожують життю моєї донечки! Нам дуже потрібна допомога!!! Наша велика сім´я, не уявляє життя, без Нашої Катрусі. > Прошу всіх небайдужих допомогти. Кожна, навіть, найменша Ваша пожертва може допомогти врятувати моїй донечці життя. Я вірю в те, що кожен з нас - крапля в океані. Цього разу - в океані життя моєї донечки! > > Батьки Катрусі: > батько Юрченко Олександр Леонідович тел 0932242117 мати Юрченко Юлія > Валеріївна тел 0632242118 > > Група в фейсбук: > facebook.com/groups/1528247737255362 > > Реквізити для допомоги: > Карта Приват банку 5168 7573 4126 0802 Юрченко Олександр Леонідович > PalPay - julia.yurhenqo@gmail.com > > Додатки: > -виписки з лікарні > -копії паспортів батьків > -копія свідоцтва про народження > -фото
+200 грн на карту Привата. Ребята, давайте подтянемся, у Катюши есть шанс. Эта клиника уже стольким нашим деткам помогла, и они после пересадки прекрасно живут. Главное успеть.
Цими словами сестрички та братик Катрусі Юрченко звертаються до всіх небайдужих. Дівчинці необхідна термінова трансплантація печінки за кордоном,загальна вартість з супутніми додатковими витратами близько 130 тис євро. Допомогти згодилась італійська клініка,яка успішно оперує діток з таким діагнозом. Рахунок батьки вже отримали-дійсний до кінця рокуНаразі дівчинка перебуває у львівській лікарні, під постійними крапельницями . ПРОШУ ВСІХ відгукнутися!!!!!!! Вірю в те , що ми разом допоможемо впоратись з великим горем ,яке увірвалося в чудову сім´ю Юрченко, та здіснимо різдвяне бажання сестричок та братика Катрусі! Наша допомога це океан надії ЮляЮрченко та життя маленької КАТРУСІ !!! Поділіться будь -ласка інформацією. Друзі, друзі друзів,БЛАГАЮ вас підтримайте життя Катрусі Юрченко. Картка тата Юрченко Олександр 5168 7573 4126 0802