ДаЗдраПерма• 05 декабря 2017
Індексація при звільнені.
Продублюю питання, вчора вночі мало людей було. А питання потрібно сьогодні вирішити.
Вчора розрахувала звільненого співробітника,але тільки згадала, що не доплатила індексацію, що робити, коли гроші вже виплачені на картку.
Чи можна зробити відомість розрахунку з/п на всю суму (вже з індексацією) доплатити готівкою, а підпис він поставить за всю виплачену з/п. Чи я можна? А податки завтра з зарплатою інших співробітників доплачу.
ДаЗдраПерма
• 05 декабря 2017
Ответ дляКсерокопия ночи
не можна, доплачуйте податки і перераховуйте нестачу на картку
А нічого, що це не в день звільнення?
Ксерокопия ночи• 05 декабря 2017
Ответ дляДаЗдраПерма
А нічого, що це не в день звільнення?
один день не страшно дуже.
ДаЗдраПерма
• 05 декабря 2017
Ответ дляпАлАвинкА
А я индексацию вообще не насчитываю.
У меня как раз первый месяц нужно индексировать, поэтому забыла. А индексировать нужно.
пАлАвинкА• 05 декабря 2017
А кто знает какое наказание за неиндексирование ЗП???
Я лично индексацию удаляю в программе.
ДаЗдраПерма
• 05 декабря 2017
Ответ дляпАлАвинкА
Я лично индексацию удаляю в программе.
я точно не знаю, но вроде потом все равно когда то нужно будет выплатить.
Ксерокопия ночи• 05 декабря 2017
Ответ дляпАлАвинкА
А я индексацию вообще не насчитываю.
перевірка відділу праці заставить донарахувати за всі місяці, доплатити і плюс всі податки і перездати всі звіти треба буде.
от і рахуйте
КАПСЛОЧНИЦА• 05 декабря 2017
Ответ дляпАлАвинкА
Я лично индексацию удаляю в программе.
а зачем вы убираете индексацию? если даже сама программа ее вам предлагает начислять?
штрафы ого-го, за каждое нарушение 32 тыс.
то есть по каждому сотруднику
КАПСЛОЧНИЦА• 05 декабря 2017
ну и помимо штрафов, индексацию все же придется доплатить за все периоды....
КАПСЛОЧНИЦА• 05 декабря 2017
Ответ дляпАлАвинкА
Я лично индексацию удаляю в программе.
для справки
пАлАвинкА• 05 декабря 2017
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
для справки
Прочла все от начала и до конца. Ни где не увидела про штрафы за не выплату индексации зп
КАПСЛОЧНИЦА• 05 декабря 2017
Ответ дляпАлАвинкА
невыплата индексации приравнивается к выплате зарплаты в неполном объеме
КАПСЛОЧНИЦА• 05 декабря 2017
Ответ дляпАлАвинкА
почитайте еще тут, должны увидеть