для мами. Зуби в поганому стані, випадок складний, потрібен якісний протез, недорого. Чула давно від знайомих, що за Києвом дешевше, зовсім інші ціни, але не маємо змоги далеко їхати.
Колись звертались до стоматолога-протезиста: відмовився братись. Шукаємо в Голосіївському районі, але можна і в межах Правого берегу.
Заздалегідь вдячна за будь-які рекомендації!
Вишнёвая Леди• 13 декабря 2017
Моя мама недавно делала. Обе челюсти обошлись в 9 тыс примерно. Врач прекрасный. Умнее вся наша семья зубы лечит, лично я с 2006 года. Если цена устраивает, то пишите в личку. Работает на Петровке и Виноградаре.
Ответ дляВишнёвая Леди
написала Вам