milkaoksana• 15 декабря 2017

обманули на олх

обманули на олх, перерахувала гроші за костюм ленне, дівчина зникла з олх і з вайбера, гроші перерахувала на картку ощадбанку 4119 9700 9009 4115 семенюк валентина, що робити, ощадбанк морозиться і приватбанк морозиться, як її знайти?
автор milkaoksana • 16 декабря 2017
Ответ дляирина солнечная
можно. так и делают мошенники,указывают село или ПГТ, что бы на примерку никто не рассчитывал и продажа только по пересылке.. т.е. если город укажут,потенц. покупатели захотят личную встречу и нал. расчет.
саме головне що вона дала карту типу ощадбанку, і сказала прізвище і імя, я через приват 24 поповнила їй, а тепер маю лише номер карти і не впевнена навіть що це ощадбанк а не інший банк
lilutik• 16 декабря 2017
О!
Моя так само.
Наголосила,що банк’ південний’,
А то був ощад.
Поки я додзвонилась-гроші зняли.
Карта взагалі на чоловіче ім´я оформлена....
Ще й номер карти мені в вайбер писала і після оплати-повідомлення з реквізитами видалила.
В мене тільки чек з першими 4 цифрами і останніми 2.
автор milkaoksana • 16 декабря 2017
найшла якусь семенюк валентину з с Іванків СЕМЕНЮК ВАЛЕНТИНА ИВАНОВНА 0 1965-02-03 ІВАНКІВ КУТУЗОВА 18 0 0
автор milkaoksana • 16 декабря 2017
1965 р н
автор milkaoksana • 16 декабря 2017
Ответ дляlilutik
О!
Моя так само.
Наголосила,що банк’ південний’,
А то був ощад.
Поки я додзвонилась-гроші зняли.
то саме стерла номер карти в вайбері, але я маю номер картки, тепер попробуй знай який це банк
lilutik• 16 декабря 2017
Подзвоніть на службу підтримки ощаду-вони підкажуть по перших цифрах
автор milkaoksana • 16 декабря 2017
Ответ дляlilutik
ніхто нічого не підказує
автор milkaoksana • 17 декабря 2017
тепер виявляється це картка райфайзен банк аваль
Danochka90210• 17 декабря 2017
А как можно узнать карта какого банка?
Danochka90210• 17 декабря 2017
Ответ дляmilkaoksana
Как можно узнать карта какого банка?
автор milkaoksana • 17 декабря 2017
Ответ дляDanochka90210
Как можно узнать карта какого банка?
маю знайомого в кіберполіції, не подарую шахрайці 700 грн, карта райфайзен банк аваль, відкрита в Хмільнику Вінницької області, завтра буде відома уся інша інформація про дану особу, тобто реальне прізвище та імя
Danochka90210• 17 декабря 2017
Ответ дляmilkaoksana
А вы бы не могли бы мне помочь узнать по номеру карты какой банк?
автор milkaoksana • 17 декабря 2017
Ответ дляDanochka90210
так
Danochka90210• 17 декабря 2017
Ответ дляmilkaoksana
так
Зарание спасибо
автор milkaoksana • 17 декабря 2017
Ответ дляDanochka90210
Зарание спасибо
приватбанк мастеркард,
Danochka90210• 17 декабря 2017
Ответ дляmilkaoksana
приватбанк мастеркард,
Приват сказал что это не их карта
автор milkaoksana • 17 декабря 2017
це іх карта точно
автор milkaoksana • 17 декабря 2017
ви як переказували?
Danochka90210• 17 декабря 2017
Ответ дляmilkaoksana
ви як переказували?
Через приложение, через свой банк. Потом звонила в приват, они сказали что это карта не ихняя
автор milkaoksana • 17 декабря 2017
у мене завтра буде саме цікаве, дівчину буде затримувати кіберполіція,заяву сьогодні нанисала, я залишила номер своєї карти ій у смс, але кошти не повертає мені. Зараз 21 століття, сама в шоці з того як швидко все розсекретили, і ноиер карти її і банк в якому відкрито карто і місто де відкрито, навіть мають копію її паспорта
автор milkaoksana • 17 декабря 2017
каже кіберполіція що такої картки немає взагалі відкритої
автор milkaoksana • 17 декабря 2017
перевірте ще раз, це набір цифр
автор milkaoksana • 17 декабря 2017
таку карту не випускав жоден банк, дівчина стерла з вайбера номнр картки, але вони все відновили і дали номер її картки, навіть переписку у вайбері
автор milkaoksana • 17 декабря 2017
Ответ дляDanochka90210
перевірте ще раз номер, там напевно є помилка у цифрах
автор milkaoksana • 17 декабря 2017
Ответ дляDanochka90210
Приват сказал что это не их карта
напишіть мені вірний номер карти, бо такої немає точно, вони швидко подивляться
Danochka90210• 17 декабря 2017
Ответ дляmilkaoksana
Вы молодцы,надеюсь что у вас все решится.
А как карта не существует если я на неё деньги перевела?
Завтра в банк пойду.
Спасибо.
А вы с этой барышней в одном городе?
автор milkaoksana • 17 декабря 2017
Ответ дляDanochka90210
Завтра в банк пойду.
Спасибо.
А вы с этой барышней в одном городе?
у вас помилка в номері карти точно, ми в різних містах вона з Вінницької області м.Хмільник, там відкрила картку в Райфайзен банк Аваль, завтра служба безпеки райфайзен банк аваль дасть всі відомості з її рахунку, думаю я не одна така. Шкода мені дівчину, я її попереджала і дала час на повернення грошей до понеділка
Danochka90210• 17 декабря 2017
Ответ дляmilkaoksana
Ну вообще по закону не имеют право предоставлять такую информацию, на это должно быть розрешения суда, я когда то работала в альфа банк, и это знаю точно.
автор milkaoksana • 17 декабря 2017
Ответ дляDanochka90210
Завтра в банк пойду.
Спасибо.
А вы с этой барышней в одном городе?
кажуть скоріш за все що це є а банк це колись було від приватбанку, йдіть в абанк
автор milkaoksana • 17 декабря 2017
Ответ дляDanochka90210
по закону дівчина мене обманула, тут немає законів, з нею швидко наведуть розправу, просто цим зайнялись серйозні люди тут справа принципу