milkaoksana• 15 декабря 2017

обманули на олх

обманули на олх, перерахувала гроші за костюм ленне, дівчина зникла з олх і з вайбера, гроші перерахувала на картку ощадбанку 4119 9700 9009 4115 семенюк валентина, що робити, ощадбанк морозиться і приватбанк морозиться, як її знайти?
автор milkaoksana • 17 декабря 2017
Ответ дляDanochka90210
Ну вообще по закону не имеют право предоставлять такую информацию, на это должно быть розрешения суда, я когда то работала в альфа банк, и это знаю точно.
і думаю я не одна така потерпіла, шкода, але я час дала на повернення коштів через вихідні
Danochka90210• 17 декабря 2017
Ответ дляmilkaoksana
по закону дівчина мене обманула, тут немає законів, з нею швидко наведуть розправу, просто цим зайнялись серйозні люди тут справа принципу
Спасибо,мне уже тоже сказали что это А банк.
Danochka90210• 17 декабря 2017
Ответ дляmilkaoksana
кажуть скоріш за все що це є а банк це колись було від приватбанку, йдіть в абанк
автор milkaoksana • 17 декабря 2017
Ответ дляDanochka90210
напевно цю карту заблокували уже , бо кажуть що щлсь незрозуміле з нею, такого нема, може сам шахрай закрив її, якщо потрібна інформація то завтра можуть все зясувати, але кажуть що немає карти. По моєму випадку сказали зразу що це райфайзен, хоч шахрайка казала що це ощадбанк.
автор milkaoksana • 17 декабря 2017
Ответ дляDanochka90210
таки каже кіберполіція що немає такої картки, перевірте ще раз
Danochka90210• 17 декабря 2017
Ответ дляmilkaoksana
Ок, спасибо, я завтра сама в банк схожу, но есть ещё у меня надежда что получу свою посылку
автор milkaoksana • 17 декабря 2017
Ответ дляDanochka90210
карти такої немає , ви певно в цифрі помилились, я точно свою посилку не отримаю, бо дівчина шахрайка, мені це підтвердили в кіберполіції, екаунт видалила з олх, тай там місто написала якесь іванків а насправді вона з Хмільника, у вайбері номер карти стерла, сказала що внеї карта ощаду а це райфайзен, так що в мене 100 відсотків шахрайка, за це навіть стаття світить
lilutik• 18 декабря 2017
Автор,
Це точно та,що і мені ленне не вислала.
Її схема.
В мене тільки ощад карту дала,а казала південний.
Я написала заяву теж
автор milkaoksana • 18 декабря 2017
Ответ дляlilutik
Автор,
Це точно та,що і мені ленне не вислала.
Її схема.
Я написала заяву теж
давайте усі дані її сюди, з нею розберуться, буде відповідати, нажаль поліція наша дуже лояльна, я хочу підключити місцевих бандитів, вона і їм добре заплатить, буде мати научку до кінця свого життя
lilutik• 18 декабря 2017
Хочу розчарувати-можливо власниця карти тут ні до чого.
Мені давала карту оформлену на чоловіче ім´я.
Зразу ж ввечері я сестру просила взяти карту ,як би вона хоче купити її ленне,шахрайка давала зовсім інший номер карти і іншого банку.
lilutik• 18 декабря 2017
Номер телефону з вайбером
автор milkaoksana • 18 декабря 2017
Ответ дляlilutik
маю новини, виявляється шахрайка з смт Димер, Київської області, там і відкрила свою карту райфайзену
автор milkaoksana • 18 декабря 2017
Ответ дляDanochka90210
маю новини, виявляється шахрайка з смт Димер, Київської області, Вишгородський р-н, там і відкрила свою карту райфайзену вулиця Леніна, 19, смт Димер, Київська обл., 07330. У вас як справи????
автор milkaoksana • 18 декабря 2017
Ответ дляlilutik
Номер телефону з вайбером
Danochka90210• 18 декабря 2017
Ответ дляmilkaoksana
Здравствуйте,а мне посылочка пришла,слава богу!
Так вы ездили уже к этой мадам?
автор milkaoksana • 18 декабря 2017
Ответ дляирина солнечная
можно. так и делают мошенники,указывают село или ПГТ, что бы на примерку никто не рассчитывал и продажа только по пересылке.. т.е. если город укажут,потенц. покупатели захотят личную встречу и нал. расчет.
маю новини, виявляється шахрайка з смт Димер, Київської області, Вишгородський р-н, там і відкрила свою карту райфайзену вулиця Леніна, 19, смт Димер, Київська обл., 07330.
автор milkaoksana • 18 декабря 2017
Ответ дляDanochka90210
Так вы ездили уже к этой мадам?
до мадам поїде поліція, є відео з нової пошти як вона відправляє посилки, виявляється я не одна така, вона комусь ще кофту висилала за 100 грн в Одесу, а прийшла якась шмата, до мадам поїдуть в четвер, є всі її дані. може до четверга гроші поверне мені
Danochka90210• 18 декабря 2017
Ответ дляmilkaoksana
Ну самое главное что данные все есть,пусть полиция к ней звонит,припугнет и.т.д
автор milkaoksana • 18 декабря 2017
до неї поїдуть, будуть у справвах там в тому смт Димер, Київської області, і завітають по місцю проживання, по сусідах пройдуться, зараз коло потерпілих що разу збільшується, всі пишуть заяви, до четверга будуть ще шукати потерпілих, а потім, будуть вже з нею прцювати
автор milkaoksana • 18 декабря 2017
Ответ дляDanochka90210
Danochka90210• 18 декабря 2017
Ответ дляmilkaoksana
Там должна же своя полиция быть
lilutik• 18 декабря 2017
У мене?
Вже не надіюсь ні на що.
Ні на міліцію ні на банк....
Життя продовжується.
автор milkaoksana • 18 декабря 2017
Ответ дляDanochka90210
Там должна же своя полиция быть
там невідомо що за поліція поїдуть з Києва, що займаються кіберзлочинністю, їм якраз потрібно показати як такі злочини розкривають, тому і чекаємо щоб побільше було заяв, всі разом і підстав багато, вона казала всім що картка ощадбанку, усі мають переписки у вайбері з нею, поробили скріни усі
автор milkaoksana • 18 декабря 2017
Ответ дляlilutik
У мене?
Вже не надіюсь ні на що.
Ні на міліцію ні на банк....
Життя продовжується.
яка у вас сума?
автор milkaoksana • 18 декабря 2017
Ответ дляlilutik
У мене?
Вже не надіюсь ні на що.
Ні на міліцію ні на банк....
Життя продовжується.
4119 9700 9009 4115 не така карта?
lilutik• 18 декабря 2017
Карта не така.
800 гр.
автор milkaoksana • 18 декабря 2017
Ответ дляlilutik
Карта не така.
800 гр.
шкода, у мене 700,00 грн переказала 12.12.2017р
автор milkaoksana • 18 декабря 2017
Ответ дляDanochka90210
Там должна же своя полиция быть
і виявляється можна вказувати інше прізвище та імя отримувача через приват 24, моя шахрайка насправді не Семенюк Валентина!
автор milkaoksana • 18 декабря 2017
Ответ дляDanochka90210
Там должна же своя полиция быть
має маленьку дитину і таким займається! не боїться Бога!
автор milkaoksana • 18 декабря 2017
і що Ви думаєте!!! Моя шахрайка на Закарпаття поїхала! ото круто! От як наші шахраї живуть!!!! Поліція сама в шоці, я думала що вона кінці з кінцями зводить, а вона на Закарпатті відпочиває