обманули на олх, перерахувала гроші за костюм ленне, дівчина зникла з олх і з вайбера, гроші перерахувала на картку ощадбанку 4119 9700 9009 4115 семенюк валентина, що робити, ощадбанк морозиться і приватбанк морозиться, як її знайти?
Ответ дляDanochka90210
Ну вообще по закону не имеют право предоставлять такую информацию, на это должно быть розрешения суда, я когда то работала в альфа банк, и это знаю точно.
і думаю я не одна така потерпіла, шкода, але я час дала на повернення коштів через вихідні
Danochka90210• 17 декабря 2017
Ответ дляmilkaoksana
по закону дівчина мене обманула, тут немає законів, з нею швидко наведуть розправу, просто цим зайнялись серйозні люди тут справа принципу
Спасибо,мне уже тоже сказали что это А банк.
Danochka90210• 17 декабря 2017
Ответ дляmilkaoksana
кажуть скоріш за все що це є а банк це колись було від приватбанку, йдіть в абанк
Ответ дляDanochka90210
напевно цю карту заблокували уже , бо кажуть що щлсь незрозуміле з нею, такого нема, може сам шахрай закрив її, якщо потрібна інформація то завтра можуть все зясувати, але кажуть що немає карти. По моєму випадку сказали зразу що це райфайзен, хоч шахрайка казала що це ощадбанк.
Ответ дляDanochka90210
таки каже кіберполіція що немає такої картки, перевірте ще раз
Danochka90210• 17 декабря 2017
Ответ дляmilkaoksana
Ок, спасибо, я завтра сама в банк схожу, но есть ещё у меня надежда что получу свою посылку
Ответ дляDanochka90210
карти такої немає , ви певно в цифрі помилились, я точно свою посилку не отримаю, бо дівчина шахрайка, мені це підтвердили в кіберполіції, екаунт видалила з олх, тай там місто написала якесь іванків а насправді вона з Хмільника, у вайбері номер карти стерла, сказала що внеї карта ощаду а це райфайзен, так що в мене 100 відсотків шахрайка, за це навіть стаття світить
Ответ дляlilutik
Автор,
Це точно та,що і мені ленне не вислала.
Її схема.
В мене тільки ощад карту дала,а казала південний.
Я написала заяву теж
Це точно та,що і мені ленне не вислала.
Її схема.
Я написала заяву теж
давайте усі дані її сюди, з нею розберуться, буде відповідати, нажаль поліція наша дуже лояльна, я хочу підключити місцевих бандитів, вона і їм добре заплатить, буде мати научку до кінця свого життя
Ответ дляlilutik
Хочу розчарувати-можливо власниця карти тут ні до чого.
Мені давала карту оформлену на чоловіче ім´я.
Зразу ж ввечері я сестру просила взяти карту ,як би вона хоче купити її ленне,шахрайка давала зовсім інший номер карти і іншого банку.
маю новини, виявляється шахрайка з смт Димер, Київської області, там і відкрила свою карту райфайзену
Ответ дляDanochka90210
маю новини, виявляється шахрайка з смт Димер, Київської області, Вишгородський р-н, там і відкрила свою карту райфайзену вулиця Леніна, 19, смт Димер, Київська обл., 07330. У вас як справи????
Ответ дляlilutik
Номер телефону з вайбером
Danochka90210• 18 декабря 2017
Ответ дляmilkaoksana
Здравствуйте,а мне посылочка пришла,слава богу!
Так вы ездили уже к этой мадам?
Ответ дляирина солнечная
можно. так и делают мошенники,указывают село или ПГТ, что бы на примерку никто не рассчитывал и продажа только по пересылке.. т.е. если город укажут,потенц. покупатели захотят личную встречу и нал. расчет.
маю новини, виявляється шахрайка з смт Димер, Київської області, Вишгородський р-н, там і відкрила свою карту райфайзену вулиця Леніна, 19, смт Димер, Київська обл., 07330.
Ответ дляDanochka90210
Так вы ездили уже к этой мадам?
до мадам поїде поліція, є відео з нової пошти як вона відправляє посилки, виявляється я не одна така, вона комусь ще кофту висилала за 100 грн в Одесу, а прийшла якась шмата, до мадам поїдуть в четвер, є всі її дані. може до четверга гроші поверне мені
Danochka90210• 18 декабря 2017
Ответ дляmilkaoksana
Ну самое главное что данные все есть,пусть полиция к ней звонит,припугнет и.т.д
до неї поїдуть, будуть у справвах там в тому смт Димер, Київської області, і завітають по місцю проживання, по сусідах пройдуться, зараз коло потерпілих що разу збільшується, всі пишуть заяви, до четверга будуть ще шукати потерпілих, а потім, будуть вже з нею прцювати
Ответ дляDanochka90210
Danochka90210• 18 декабря 2017
Ответ дляmilkaoksana
Там должна же своя полиция быть
Ответ дляDanochka90210
Там должна же своя полиция быть
там невідомо що за поліція поїдуть з Києва, що займаються кіберзлочинністю, їм якраз потрібно показати як такі злочини розкривають, тому і чекаємо щоб побільше було заяв, всі разом і підстав багато, вона казала всім що картка ощадбанку, усі мають переписки у вайбері з нею, поробили скріни усі
Ответ дляlilutik
У мене?
Вже не надіюсь ні на що.
Ні на міліцію ні на банк....
Життя продовжується.
Вже не надіюсь ні на що.
Ні на міліцію ні на банк....
Життя продовжується.
яка у вас сума?
Ответ дляlilutik
У мене?
Вже не надіюсь ні на що.
Ні на міліцію ні на банк....
Життя продовжується.
Вже не надіюсь ні на що.
Ні на міліцію ні на банк....
Життя продовжується.
4119 9700 9009 4115 не така карта?
Ответ дляlilutik
Карта не така.
800 гр.
шкода, у мене 700,00 грн переказала 12.12.2017р
Ответ дляDanochka90210
Там должна же своя полиция быть
і виявляється можна вказувати інше прізвище та імя отримувача через приват 24, моя шахрайка насправді не Семенюк Валентина!
Ответ дляDanochka90210
Там должна же своя полиция быть
має маленьку дитину і таким займається! не боїться Бога!
і що Ви думаєте!!! Моя шахрайка на Закарпаття поїхала! ото круто! От як наші шахраї живуть!!!! Поліція сама в шоці, я думала що вона кінці з кінцями зводить, а вона на Закарпатті відпочиває