Нога на ногу• 20 декабря 2017

Чи відповідає педагог за особисті речі учнів?

Якщо учень загубив шапку чи справедливі претензії матері до педагога в такому випадку і звинувачення в тому що дитина захворіла.
-Eternity-• 20 декабря 2017
Нет, учитель не несёт ответственности за личные вещи учеников.

Олька Модниця• 20 декабря 2017
Ні, не несе.
Краля-Галя• 20 декабря 2017
Что за бред? Каким боком в этом случае педагог?
Так буває• 20 декабря 2017
Автор, в нас зараз межі норми розмиваються в усьому. І меж батьківським ’а вы обязаны’ немає.
Ні, не несе, але багатьом батькам дуже б хотілося. І діти тому такі: https://www.nashideti.site/2017/11/16/накажи-штаны...
автор Нога на ногу • 20 декабря 2017
Ответ дляКраля-Галя
І я такої ж думки, а от, виявляється, є батьки з протилежною думкою.
автор Нога на ногу • 20 декабря 2017
Хто знає де можна глянути якісь нормативні акти з цього приводу?
-Eternity-• 20 декабря 2017
Ответ дляНога на ногу
Вы учитель?
автор Нога на ногу • 20 декабря 2017
Ответ для-Eternity-
Вы учитель?
Ні, я рідна сестра вчительки, яка зараз вдома морально розчавлена ситуацією з однією мамою.
SaturnOVa• 20 декабря 2017
Нет, конечно, с чего вдруг. А вообще, у нас в школе есть кладовочка, куда технички складывают найденные вещи. Я там как-то сына спортивный костюм сына забирала, и сменку тоже. Шапки-перчатки там тоже лежат....

автор Нога на ногу • 20 декабря 2017
Ответ дляSaturnOVa
Гарне вирішення проблеми))
Так буває• 20 декабря 2017
Ответ дляНога на ногу
Стандартні поради - не брати близько до серця, перечитати свою посадову інструкцію, навряд там передбачений пункт про збереження майна дітей. Але мама ж не цього хоче, мама хоче заглядань в ду.у.
Тому слати їх усіх і придивлятися до інших сфер заробітку.
Сучасна освіта - калюжа помиїв, де на одному березі вертикаль адміно-чиновників, на іншому -неадекватні батьки, а посередені - діти, різні, звісно, яле такі що не визнають авторитетів і вимагають шукати їхні шапки.
автор Нога на ногу • 20 декабря 2017
Сестра допомогала шукати шапку, а я вважаю що це не входить до її обов´язків, і тим більше коли приходять з претензіями одразу)
звездная галактика• 20 декабря 2017
малый в садике умудрился потерять варежки которые были на резинке и продеты в петлю. хотелось бы узнать - как?
автор Нога на ногу • 20 декабря 2017
Ответ дляТак буває
Кинула їй посилання на тему.
автор Нога на ногу • 20 декабря 2017
Ответ для звездная галактика
Не знаю, але теж купляла дочці вже другу пару рукавичок...
Так буває• 20 декабря 2017
Ще показово, що коли в назві теми ’дєтку обідєлі’, то злітаються зразу тисячі дописувачів, а коли отаке відверте свинство, то де вони всі й поділися.
Взагалі, хочеться дожити до того часу, коли ’єтожедєті’ виростуть і повна відсутність меж і відповідальності ляже на батьківські плечі. Бо з останніх топових тем розумію, що педагог в нашій країні абсолютно втратив будь який авторитет і прирівняний до обслуговуючого персоналу. Тому якщо є можливість - тікати й не оглядатися.
Але якщо душевни сил вистачить, то можна бути ’агентом змін’), хоча, хоча...
Техпаспорт на медузу• 20 декабря 2017
Ответ дляТак буває
так была тут одна тема, где одна мамашка так и называла воспитательницу прислугой, так что уже ничему не удивляешься(((
Так буває• 20 декабря 2017
Вона тут була вже не одна, і мабуть навіть не сотня. А ті хто, не створив тему, все одно так думають. Батьки, травмовані власним дитинством все намагаються вберегти діток від травм, але ж не мають ні часу, не бажання вибудувати межі і привчити самого про себе піклуватися. І вчителям не дають, бо тьотя отримує зарплату, хай тужиться.
Ніщо суспільство найближчим часом не змінить. Працювати можна або тільки в дуже престижних школах, куди батьки йдуть і усідомлюють, що там свій устав і розхитить правила не вийде, але наші батьки в інтересах своїх і яжедєть кругом лізуть зараз буром.
Тому ну їх, воно невдячно, малооплачувано і аж дуже шкідливо для здоров я, особливо тих, хто за покликом душі ематичний, уважний і все старається, щоб було добре.
Виживають ті, хто пристосувався і кому пофіг, тому обирайте.
Жирафовое варьенье• 20 декабря 2017
яжематери рехнулись в край

Ромашкинная• 20 декабря 2017
Ответ дляКраля-Галя
Ну так она, наверное, замерзла, и сама надела ту шапку. Мама, конечно, логично возмутилась.
Ромашкинная• 20 декабря 2017
Ответ дляТак буває
Мой знакомый работал в очень крутом лицее. Мини-классы, макси-родители. Он еле доработал год. Директор литрами успокоительное пила, у учителей руки тряслись, если не дай бог, какой-то конфликт. А детки были - малолетние кровосиси.
Так буває• 20 декабря 2017
Знаю, бачили. Тому - втекла.
Так буває• 20 декабря 2017
Ответ дляРомашкинная
Ще колись бачила в Фреймут в Черкаському математечному ліцеї. Ото склалося враження, що сильні педагоги, здатні навчити і сильні діти, здатні вчитися. Десь маю надію, що існують такі школи, де мами й тата не є істиною в найвищій інстанції.
Взагалі, бачу знищення сильної якісної освіти в потоці ідей фінських шкіл, інклюзій і безмежної толерантності. Просто, щоб отупіли українці вкрай, догравалися в поробки до 18 років, а тоді стадом на касу супермаркету і до смерті дешева робоча сила...
Можу перебільшувати, хай так і буде).