Ума Палата• сегодня в 07:56
Петиція про дистанційку
А ви б хотіли дистанційку? Щось я не уявляю навчання з таким графіком обстрілів. Мова про Київ.
Радикальная• сегодня в 13:22
Ответ дляМати драконів
Дураками вырастут с вашей дистанционкой. Мало было сидения несколько лет дома во времена коронавируса?или такие страшные обстрелы днём?? Все знают что ночью
И коаид был не такой уж и страшный. К сожалению умирали кто в больницу попала, пожилые люди
Радикальная• сегодня в 13:23
Ответ дляМішечок щастя
Пусть студенты едут в Киев из других городов, чтоб в общагах под обстрелами сидеть?
И едут же. Вот поселение у моей скоро, комендант говорит мест не хватает
Шопингмонстр• сегодня в 13:46
Ответ длямадамГрицацуева
Обещают потушить нас и обезводить до 24.08- думаю сделают.
Иначе бы ахметов и его ручные бобики кабминовские электрику нам рубанули бы в самый пик жары, садисты.
Мы потужные, переживем. Будем петь с Кароль «у нас нет света, зато есть добро»
Гарні диньки• сегодня в 14:00
Ответ дляКрайня невістка
Имею право высказать свое мнение.
С 5го по 11й класс преимущественно дистанционно ’учился’ же.
що зараз в інтернеті тільки не наслухаєшся. бо всі мають право
Гарні диньки• сегодня в 14:01
Ответ дляЛюбительница
А дома типа есть свет и отопление
організація умов вдома - ваша відповідальність. в школі - відповідальність школи
по вашому питанню зрозуміла і підготовка до зими і турбота про дітей
Начальник Анонимов• сегодня в 14:02
Ответ дляУма Палата
От я розумію, що дітей неможна самих залишати вдома. Але після ночі в укритті яке може бути навчання? Тут дорослі їдуть дахом. А дитина з незрілою нервоаою системою. Навіть не уявляю
я против, выбрала школу с убежищем
дистанционно ребенок тупеет, мой точно
и видео показывает его ..учебу
дистанционно ребенок тупеет, мой точно
и видео показывает его ..учебу
из желе я• сегодня в 14:25
Ответ дляУма Палата
В кожній школі є алгоритм на такий випадок. У нас при масованих наступний день дистанційно навчання. Ну і живемо не в Єворопі, можна просто залищити вдома дитину. Існують дистанційні школи, якщо ви дійсно налаштовані виключно дистнаційно навчатися.
из желе я• сегодня в 14:28
Ответ дляСеменівни сусідка
Раніше? Раніше і колись балістика і до Києва не долітала. А тепер? Спочатку вибухи,а потім тривога. Скільки ми збиваємо ракет останніми обстрілами? Не підкажете?
Звісно ситуація міняється, але поки балістики вдень не було, далі видно буде, не можливо наразі уявити що і як буде в грудні-лютому.
из желе я• сегодня в 14:29
Ответ длямадамГрицацуева
Обещали потушить.
Полностью.
И обезводить Киев.
Бортничи гакнуть.
По уши в дерьме, без света и воды - как Вы себе учебу представляете?
Полностью.
И обезводить Киев.
Бортничи гакнуть.
В таких умовах, коли все хакнуть, то й дистанційки не буде, поїдуть хто куди зможе.
из желе я• сегодня в 14:44
Ответ дляЦикавенная
Т.е. опыт Днепра, который 4 года дистанционно или на смешанном вам не интересен? Киевляне , как обычно, во всей красе
Я вас трошки заспокою, я теж не звернула увагу, що тема про Київ, але навіть в Києві кожна школа приймає своє рішення про формат навчання. У когось комбіновано, у когось максимально очно... Це залежить від можливостей школи, наявності сховища, результатів опитування, поточної ситуаціїї в країні/місті і т.д. Тому вважаю, що питання ’а давайте дистанційку ’ не доречне. Це питання варто розглядати на рівні кожної громади/школи в залежності від поточної ситуації. Перейти на дистанційку - справа умовно одного тижня, бо такий досвід вже напрацьований роками.
Язикувата Хвеська• сегодня в 14:57
Ответ длямадамГрицацуева
Обещали потушить.
Полностью.
И обезводить Киев.
Бортничи гакнуть.
Полностью.
И обезводить Киев.
Бортничи гакнуть.
Без світла аж до повного блекауту - буде очне навчання однозначно, бо дистанційка без електрики неможлива.
При майже безперервних тривогах - будуть відсиджувати уроки у підвалах, бо там безпечніше, ніж самі вдома.
Але без води і каналізаціїї - ото вже буде дистанційка. Бо неможливо організувати харчування і найголовніше - антисанітарія у туалетах.
Головне для батьків - не покладатися на школи і владу і не думати, що в них голова болить за безпеку і комфорт вашої дитини. Самі вирішуйте, варіанти є. Можна піти на сімейне, можна у приватну онлайн школу, а також увага! У кожному містечку і районі великих міст є державні безкоштовні школи, в яких повністю онлайн навчання. І ви можете перевести туди свою дитину на будь-який термін. Поцікавтеся у своєму районо.
І ще, я як мама і як вчитель не вважаю, що соціалізація і безпека є рівноцінними факторами. І навіть знання дитини і безпека дитини для мене не є однаково важливими.
ДолькиКабана• сегодня в 14:59
Ответ дляГендиреХтор
Прошлую зиму как учились?
У нас дистанційно
Дарницький район
из желе я• сегодня в 15:01
Ответ дляАноним_1859
Чи є тут батьки учнів 145 ліцею, в якому немає свого укриття? Буду вдячна, якщо розкажете, діти кожної тривоги перебираються до метро? Мені здається, це небезпечно...
Так, кожної тривоги в метро. Школа за очне навчання в цілому, так було у всякому разі. Якщо вночі був масований обстріл, наступногя дня дистанційка. Якщо обстріл вранішній, то в залежності від того, коли тривога закінчується приїздять на 2/3й урок. Врахуйте, що вся система опалення прийшла в непридатність взимку, її відновлюють, але до початку навчального року роботи не закінечні. Жити в Україні і Києві в цілому небезпечно.
Аноним_1859• сегодня в 15:02
Ответ дляиз желе я
Дякую!
ДолькиКабана• сегодня в 15:06
Ответ дляГарні диньки
ви в Києві?
скільки років дитині?
Чому питаєте.
Я в Києві, дитині 12. 7 клас. Я проти дистанційки. В класі буквально пару батьків за.
Дарницький
Мішечок щастя• сегодня в 15:07
Ответ дляЦикавенная
А в своих городах они под обстрелами не сидят?
Ну вы же понимаете, что Украина большая. Не равняйте условный Кагарлик или Полтаву с Киевом. Конечно, там спокойнее.
Вимагаю спілкування• 2 часа назад
Ответ дляГарні диньки
я за дистанційку в Києві. Якщо інші міста проти цього (чому??? це ж конкретно вас не затроне), то мені ця статистика не потрібна. не в плані все одно на ваш досвід і ситуацію. а в плані, щоб ви не впливали на рішення щодо ситуації в Києві
То їдьте з Києва, якщо Ви за дистанційне.
Гарні диньки• 2 часа назад
Ответ дляВимагаю спілкування
ну то ж їду. але оскільки дистанційки немає, то мені треба бігати і заморочуватись з переводами кудись
Вимагаю спілкування• 2 часа назад
Ответ дляГарні диньки
То Ви задля свого комфорту бажаєте щоб дистанційне було для всіх?
Подумайте що є купа людей, котрі за заняття в школі.
А хто хоче і може виїхати хай виїжджає.
І петиція в такій ситуації повинна бути не за дистанційне, а за полегшення оформлення та організації процесу для тих хто хоче навчатися дистанційно
А хто хоче і може виїхати хай виїжджає.
Я тут Живу• 2 часа назад
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Мы не ходим по укрытиям, мой ребенок всю ночь спит дома. Подросток, и ему абсолютно пофиг на взрывы. Если я ещё встаю ночью, то сын и муж спят как сурки
Поэтому утром спокойно вставал в школу
А по поводу дистанционного, то это не учеба
Поэтому утром спокойно вставал в школу
А я уже привыкла к дистанционному. Все равно толку с учебы у моего сына нет. Пусть лучше сидит дома, мне спокойнее. Не Киев
Я тут Живу• 2 часа назад
Ответ дляКоролева ганделику
Дети должны учиться в школах, для социализации и развития. По возможности выезжать нужно, пипец дальше будет, я не пугаю, но увы такие реалии.
Вы уже выехали?
Гарні диньки• 2 часа назад
Ответ дляВимагаю спілкування
А хто хоче і може виїхати хай виїжджає.
є купа людей, які за дистанційку
звичайно ж, кожен вибирає те, що особисто важливіше. як і я, так і ви
Королева ганделику• 2 часа назад
Ответ дляЯ тут Живу
Вы уже выехали?
Да ,в местной школе учится, украинскую бросили.
Крошечка-хаврошечка• 1 час назад
Ответ дляМішечок щастя
Да, я бы подписала. И касательно школ, и касательно вузов.
В таком случае искренне желаю что б вас и ваших детей в будущем лечил врач который учился дистанционно, учил преподаватель который учился дистанционно, юридические услуги предоставлял юрист который не ходил лекции, вез в поезде машинист, управлял самолётом пилот который не посещал вуз ну и т.д
Крошечка-хаврошечка• 1 час назад
Ответ дляГарні диньки
от мені цікаво. ті, хто так ратують за очне навчання, це ті самі люди, які говорять, що фізика-хімія-біологія в школі нафіг не здалася
Очно это как раз те кто хочет учиться, и кому нужны знания по всем предметам
А те кто хочет сидеть дома, это как раз те кому учеба по боку
Крошечка-хаврошечка• 1 час назад
Ответ дляМати драконів
Вот именно! Какое убежище, когда баллистика летит? Максимум до ванны добежать
Вот раз в три дня баллистика в Киеве
А в убежище ночами никто не сидит, бо здесь не угадаешь, когда полетит
Или вы хотите сказать, что вы на всякий случай в метро ночуете каждую ночь ?
Вот раз в три дня баллистика в Киеве
А вы сомневаетесь что есть такие уникумы?)) Лично знаю таких. Каждый вечер они чешут в метро. Тихо, громко не важно. Уже второй год точно, каждую ночь ,вот прям реально каждую они ночуют в метро
Нетутешня• 1 час назад
Учится дома не проблема, для того, кто хочет учится, а вот для того, кто протирает штаны, никакой информации не задержится, а вот если бы на пары ходил, то было бы в разы эффективнее.