Мост_Устал• 15 января 2018
детские выплаты, Черкассы.
Привет всем. Кто в курсе почему задерживают. Когда дадут.
П.с. просьба не оставлять ядовитых комментов, спасибо.
Шопингмонстр• 15 января 2018
потому что были праздники и не успели все перечислить
каждый год в январе и иногда в мае такое
Ягодка опять• 15 января 2018
Ответ дляНаучительница
их нигде нету пока,ждите
Николаев, пришли 10-го
Мост_Устал
• 15 января 2018
Спасибо, а то у нас городской бюджет на этот год ниуак не примут. Слышала что из за этого.
АнтиТроль• 15 января 2018
Дівчата, цього року бюджетним установам МФУ зробили подарунок - змінили кодування видатків повністю. Тому всі бюджетні установи крім того що відкривають бюджетний рік (як і кожного року в січні), то щей міняють кодування в програмах і відкривають нові рахунки в Казначействі... Тому є певна затримка. В нашому регіоні, в п´ятницю вже пішли перші дитячі по картках і це тільки в обласному центрі.. а в районах ще ні.. Дуже підводять ’первобитні’ програми, а в Казначействі не хочуть вручну набирати платежі.. їм принесу на флешці файлик який заллється в їхню програму... от такий сюрприз бухгалтера бюджетних установ отримали цьогоріч. Я особисто жодного свята не відчула (стільки роботи).. сьогодні лише розслабилась трохи)))
Я люблю транзисторы• 15 января 2018
Девочки, а объясните всем в одно время должны приходить? Я 19 декабря получила 10000, а 22 первую выплату. Значит 22.01 и должна след получать или как?