Яжемать Мне можно• 24 января 2018

ДР. Машинка, одноклассники сина

Історія реальна та свіжа, назвала так дослівно з іронією, аби привернути увагу. Але по темі.
Жодної мети не переслідую, просто поговорити.
У сина 9 р. був ДН, святкували в дитячій кімнаті.
9 гостей, всі однокласники.
Школа хороша, діти благополучні і не бідні, батьки адекватні. Клас дружній.
3 осіб подарували в складчину машинку на пульті вартістю 1600-1400 грн.
На відкритці підписано від 6 чоловік, можливо, 3 інших також скидались, але не прийшли.
Вдома, після свята, коли малий розпакував, машинка виявилась несправною.
Ми одразу, в той же вечір, одну з найактивніших мам з тієї крмпанії, поставили до відома.
Сказала:‘‘Ой ми всі так захворіли, телефонуйте мамі іншого хлопчика( його на святі не було), це вона купувала».
Наступного дня зателефонували і поцікавились, чи зберігся у них чек і можливість обміняти, або повернути в магазин.
Нам відповіли, що такої можливості, на жаль, вже нема, але привезіть, щось придумаємо.
Ми залишили іграшку за вказаною адресою, в їхньому салоні і вирішили не забирати назад, якщо їм не вдасться виправити ситуацію.
Продовження історії напишу в коментарях.
Але попередньо прохання проголосувати.
Результат:
вже голосів: 98
42 (42.86%) Дарувати, навіть незумисно, браковану річ і не обміняти на справну-жлобство.
30 (30.61%) Результат
26 (26.53%) Повертати подарунки, навіть браковані, чи несправні-жлобство
Снегурочко• 24 января 2018
То есть они должны были к вам приехать домой, забрать машинку, поремонтировать ее и опять привезти?

автор Яжемать Мне можно • 24 января 2018
Пробачте, чому Ви так вирішили?
В моїй розповіді цього і близько нема.
Зашла на 5минут• 24 января 2018
Автор, а долго ждать продолжения? Спать очень хочу уже.
Ответ дляЗашла на 5минут
Хочеться, спочатку, почути хоч якісь коментарі.
Резвая лошадка• 24 января 2018
Ответ дляЗашла на 5минут
)))
БЦАшка• 24 января 2018
все правильно сделали, что вернули
одно но, надо было открывать подарок в присутствии даривших его, пробовать
тогда бы был лучше эффект, потому что могут сказать что поломал ребёнок
это ситуация несравнима с куклой и мамами, здесь настоящее жлобство и непорядочность
Ответ дляБЦАшка
все правильно сделали, что вернули
Наступного разу будемо розпаковувати.
Також пошкодували.
Тому й постарались зателефонувати одразу, буквально через годину.

Надя Alles• 24 января 2018
Зазвичай такі речі перевіряються на справність перед покупкою і робиться це в магазині.
Заместитель Анонима• 24 января 2018
Блин, лучше дарить деньги, они не поломаются А то еще иди меняй...
carissimi• 24 января 2018
Нам подарили игрушку Хасбро-метатель сливок..Там клинило ручку и играть было невозможно..Я ничего не говорила дарителю.
Ответ дляНадя Alles
Машинка поїхала кілька перших секунд, стукнулась об стінку і заглохла.
Перезавантажили, підзарядили ще, знову поїхала і вже сама заглохла через кілька секунд. Після чого, ми вирішили повернути.
У відгуках пишуть, що саме ця модель неякісна, постійно підвисає.
Ответ дляcarissimi
Тобто, вважаєте, що не варто, принаймні спробувати чек попросити?
БЦАшка• 24 января 2018
Ответ дляЯжемать Мне можно
Наступного разу будемо розпаковувати.
Також пошкодували.
удачи Вам
поддержите ребёнка, пусть не расстраивается что так
это очень обидно
но бывает и такой опыт тоже((
надеюсь, все будет хорошо и люди (те кто дарил) порядочные, а нет- значит на их совести пусть останется
Чумачечая_• 24 января 2018
Автор, я проголосовала за первый вариант опроса. Я могу предположить, что машинка, подаренная Вашему ребёнку, возможна была уже опробована мальчиком той мамы, что якобы покупала подарок. Из своего опыта скажу, что часто в активные лезут те, кто заинтересован в материальной выгоде. Возможно им подарили, или сами купили, но машина глючила, поэтому решили подарить Вам, предварительно возместив расходы. Объясните ребёнку, что всё может сломаться.
Но в целом праздник Вы ведь делали для своего ребёнка. Он доволен?
Ответ дляБЦАшка
удачи Вам
это очень обидно
но бывает и такой опыт тоже((
Дякую.
Це трапилось місяць тому, він вже забув давно)
Але й відразу не дуже саме з цього приводу засмутився, хоча, загалом, деякі розчарування повязані з подарунками були, але винних у цьому когось, окрім себе, важко знайти)
Пэрисхилтонша• 24 января 2018
Знову вимірюють ставлення подарунками , оце топ теми надихають!
Даруючи подарунок, вкладаю чек. Якщо такої можливості немає (замовлено з іноз сайту і т.д.), що ж, так і сказала б вибачте пробачте, давайте шукати варіанти. Але маму б цю адекватною вважати перестала.
БЦАшка• 24 января 2018
Ответ дляЯжемать Мне можно
Дякую.
вы точно не виноваты
мы всегда по себе меряем все, наверняка ка бы вы никогда бы не принесли такой подарок..поэтому и не открыли сразу.
Ответ дляЧумачечая_
Не виключали й таку версію.
Щоправда є одне но, ця мама( хлопчика, якого не було на святі і який не планував приходити, бо попередньо не підтвердив візит) попередньо підходила в школі до нашого малого і цікавилась що б він хотів отримати в подарунок.
Насправді він дуже хотів якогось говорячого франкіштейна, але вирішив, що йому його подарує друг, тому більше ні до чого не додумався окрім машинки на пульті.
Дивно, якщо так співпало.

Тепер розповім що було далі.
Мама, яка придбала машинку, знову нам зателефонувала, довго виправдовувалась, що чека нема, бо іграшка купувалась раніше до свят з багатьма іншими подарунками і його, на жаль, втрачено.
Але вони куплять ідентичну, і з цим чеком повернуть в магазин браковану, а нам віддадуть справну.
Тільки все це відбудеться десь через тиждень, бо їдуть у гори.
Ми спокійно погодились.
В домовлений час, малому передали в школі машинку, тієї ж фірми, але меншу і дешевшу.
Ми залишились задоволеними.
Сподіваюсь, дарувачі на нас теж не ображаються.
Принаймні спілкування було досить милим і на ставлення їхніх дітей до нашого це ніяк не вплинуло.
Ответ дляПэрисхилтонша
Яку цю, мене? )

Смайлик• 24 января 2018
Автор, я дарувала якось мобіль на дитяче ліжечко, а він виявився несправним, перестав працювати за кілька днів. Я випадково про це дізналася від бабусі, чек був у мене, зателефонувала подрузі, її чоловік приїхав до мене, взяв чек, і вони самі зробили обмін. Це нормальна ситуація. Я не розумію, чому ваші знайомі не зберегли чек на таку дорогу іграшку.
До речі, інші мої знайомі якось ремонтували робота у гарантійній майстерні... Чайники китайські за 400 грн мають гарантійний термін, невже іграшка за 1600 грн не має?
Дивна непередбачливість, чесно кажучи.
Я би претензій не виказувала, але теж би подзвонила і попитала би про чек у такому разі. А то що за облом, дитині подарували таку цяцю і раптом дуля під ніс...