КондуктЕр тролейбуса• 31 января 2018
Какая есть альтернатива вакцины АДС-М, Индия?
Ребенку 7лет, нужно делать ревакцинацию АДС-М, но в поликлиниках она есть только индийская, поэтому однозначно буду покупать другую. Вот только какую? в поликлинике сказали бустрикс, но он ведь с коклюшным компонентом, а он вроде как уже и не нужен. Я запуталась.... Какие еще есть варианты? Заранее спасибо!!!
Ластоноша• 31 января 2018
В бустриксе очень мало коклюша. Вакцина используется и для вакцинации взрослых.
Аноним_1423• 31 января 2018
Бустрикс по інструкції застосовується дітям від 4-х років і дорослим. Альтернативи немає, зареєстрована АДП-М тільки індійська і українська (Харків, Фармстандарт-Біолек), але вона зараз не виробляється (я дзвонила на завод пл роботі і запитала), так що Бустрикс - це єдиний варіант на сьогодні.
Баба Яга• 31 января 2018
вообще бустрикс, там уменьшенная доза коклюшного компонента, и потому ее используют для ревакцинации до 14 лет
КондуктЕр тролейбуса
• 31 января 2018
Ответ дляАноним_1423
спасибо большое за ответ!
КонхфЭдкаТузик• 31 января 2018
АДС-М в декабре мы делали харьковской вакциной. Покупали сами в аптеке. Цена запредельная.... аж 13 грн с копейками грн. Ребенок перенес отлично.
КонхфЭдкаТузик• 31 января 2018
Ответ дляАноним_1423
Как это не изготавливается? Мы в декабре ее покупали.
Коко Шанель• 31 января 2018
адс есть еще болгарская, позавчера сделали в поликлинике, хорошо перенесли
ХдеЯсь?• 31 января 2018
Ответ дляАноним_1423
Ви не в курсі, Бустрикс для первинної вакцинації після 4 років підходить?
Аноним_1423• 01 февраля 2018
Відповім зразу на два запитання: АДП-М харківська на даний момент не виготовляється (в пошті моїй є офіційний лист ввд завода з графіком плану випуску вакцин), але це не означає, що її немає в залишках на складах оптовиків і в аптеках та лікарнях) якщо хочете - пишіть електронку, перешлю лист від завода. В нас буде вакцинуватися весь колектив, я шукала всі варіанти вакцини, які є на сьогодні на ринку. По питанню первинної вакцинації Бустриксом після 4 років - я вважаю, що це треба поглджувати з лікарем, є вакцина Бустрикс поліо, вже разом з поліомієлітним компонентом, але я б особисто для дитини дивилася б в сторону Інфанрикса)))
Аноним_1423• 01 февраля 2018
Щодо болгарської вакцини - це вакцина, надана ВООХ, болгарські вакцини в принципі завжди були непоганої якості. а от про індійську від лікарів чула двоякі відгуки(((
Пушкининиана• 01 февраля 2018
Ответ дляХдеЯсь?
бустрикс только для ревакцинации
для первичной не подходит
ХдеЯсь?• 01 февраля 2018
Ответ дляАноним_1423
Дякую
ХдеЯсь?• 01 февраля 2018
Ответ дляПушкининиана
бустрикс только для ревакцинации
для первичной не подходит
Спасибо
Ухтышка_малышка• 01 февраля 2018
Ответ дляАноним_1423
Я заказывала и покупала в аптеке инфанрикс, цена (август 2017) вопроса 750,00 грн, перенесли без проблем . Решение приняла после лечения ребенка двоюродного брата в реанимации после индийской вакцины.