Кина_не_будет• 08 февраля 2018
Надо справку в школу, если 4 дня отсутствовали?
Кина_не_будет
• 08 февраля 2018
Ответ для]Mrs.Сексуальность[
нет конечно
Спасибо за развернутый ответ....
]Mrs.Сексуальность[• 08 февраля 2018
Ответ дляМозговая пилочка
Спасибо за развернутый ответ....
моего ребенка не было в школе неделю - болел
в первый день сказала учительнице - все
вышли как и все - никаких справок. Первый класс - если важно. Не требуют и в саду - только после инфекционных заболеваний. У нас так.
в первый день сказала учительнице - все
]Mrs.Сексуальность[• 08 февраля 2018
справки отменили год назад - у нас реально с осени 2017 не требуют.
Кина_не_будет
• 08 февраля 2018
Ответ для]Mrs.Сексуальность[
Скажите пожалуйста, а какой город?
]Mrs.Сексуальность[• 08 февраля 2018
Ответ дляМозговая пилочка
Скажите пожалуйста, а какой город?
Вишневое - Киевская обл
ОдинРазНадетое• 08 февраля 2018
по законодательству можно 9 дней без справки, но с запиской от родителей
на практике - только 2 дня с запиской, 3 дня - уже просят справку..............
ОдинРазНадетое• 08 февраля 2018
Ответ для]Mrs.Сексуальность[
в первый день сказала учительнице - все
и даже записок никаких не попросили?.... странно, как же учитель объяснит ваши неявки
]Mrs.Сексуальность[• 08 февраля 2018
Ответ дляОдинРазНадетое
не знаю у нас ничего не требуют
ОдинРазНадетое• 08 февраля 2018
Ответ для]Mrs.Сексуальность[
не знаю у нас ничего не требуют
это неправильно...
]Mrs.Сексуальность[• 08 февраля 2018
Ответ дляОдинРазНадетое
это неправильно...
а если ребенок допустим был пару дней у бабушки например - и нести справку что он болел хотя он не болел - это правильно?
ОдинРазНадетое• 08 февраля 2018
Ответ для]Mrs.Сексуальность[
если ребенок едет к бабушке - заранее пишется объяснительная записка, что ребенок будет отсутствовать в школе с такого-то по такое-то число по такой-то причине (семейным обстоятельствам, например), вот и все
а так, ребенка в школе нет - и никто не знает, где он, что он
]Mrs.Сексуальность[• 08 февраля 2018
Ответ дляОдинРазНадетое
учитель знает что ребенок дома болеет - ну как это не знают.
ОдинРазНадетое• 08 февраля 2018
Ответ для]Mrs.Сексуальность[
он же ж к бабушке поехал
]Mrs.Сексуальность[• 08 февраля 2018
а вообще не понимаю - справки в прошлом году отменили - раньше если 2 дня нет - можно - с 3 дня справка. Но ребенок может отсутсвовать не только по болезни - многие на моря ездят - и потом с загаром нести справку про ангину или ОРЗ - смешно.
Мой всегда ходит в школу - не пропускает.
]Mrs.Сексуальность[• 08 февраля 2018
Ответ дляОдинРазНадетое
он же ж к бабушке поехал
реально болел неделю - сказала учителю
если бы к бабушке - тоже сказала б и пришел потом без справки.
ОдинРазНадетое• 08 февраля 2018
Ответ для]Mrs.Сексуальность[
я же вам говорю - пишется заранее записка, и справок не нужно
дети и в санатории ездят, но справок с них не требуют, они же не болели
]Mrs.Сексуальность[• 08 февраля 2018
Ответ дляОдинРазНадетое
я поняла вас - у нас просто по другому - на словах. Пока или уже - не знаю.
Про ДОВІДКИ і ЗАПИСКИ
Учасники освітнього процесу, запам’ятайте, будь ласка.
Якщо дитина не відвідувала навчальний заклад і не хворіла, довідка від лікаря не потрібна! Не було хвороби – немає довідки. (smiley)
Якщо хтось її вимагає, попросіть нехай вже покажуть той «секретний» нормативний акт, який передбачає надання довідок.
САДОЧКИ
Керуємось Санітарним регламентом для дошкільних навчальних закладів, затвердженим Наказом Міністерства охорони здоров’я України 24.03.2016 № 234.
Пункт 2 розділу XII нового регламенту передбачає таке:
«Діти з ознаками інфекційного захворювання до дошкільного навчального закладу не приймаються. Після перенесеного ІНФЕКЦІЙНОГО ЗАХВОРЮВАННЯ приймання дітей до дошкільного навчального закладу дозволяється за наявності МЕДИЧНОЇ ДОВІДКИ закладу охорони здоров’я, в якому дитина перебуває під медичним наглядом. У довідці лікарем-педіатром або лікарем загальної практики - сімейним лікарем вказуються рекомендації щодо індивідуальних особливостей режиму дитини-реконвалесцента на перші 10-14 днів.
Діти після тимчасової відсутності у дошкільному навчальному закладі з інших причин приймаються без медичних довідок за умови відсутності явних ознак захворювання.»
Тобто, медична довідка в садочок потрібна лише у разі перенесеного інфекційного захворювання!
ШКОЛИ
Керуємось Постановою Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів». Пункт 13 якої передбачає таке:
«13. У разі відсутності учнів, які не досягли повноліття, на навчальних заняттях протягом 10 робочих днів підряд з невідомих або без поважних причин навчальний заклад невідкладно надає відповідному територіальному органу Національної поліції та службі у справах дітей дані таких учнів для провадження діяльності відповідно до законодавства, пов’язаної із захистом їх прав на здобуття загальної середньої освіти.
Причини відсутності учня на навчальних заняттях підтверджуються відповідною медичною довідкою закладу охорони здоров’я або письмовим поясненням батьків (одного з батьків) учня чи інших законних представників (для учнів, які не досягли повноліття) або учня (для повнолітніх учнів), що зберігаються в його особовій справі протягом поточного навчального року.»
Абзац перший пункту 13 простими словами - якщо у школі 10 днів не знають, де учень, адміністрація повідомляє про це поліцію і службу у справах дітей. Тому, якщо не любите непроханих гостей, повідомте школу про ваші плани щодо відвідування школи. (smiley)
Абзац другий пункту 13 - відсутність підтверджується медичною довідкою або поясненням батьків. АБО!
Сподіваюсь, що у питанні з довідками можемо ставити таку жирну « . »
Нехай дітки будуть здорові!
САДОЧКИ
ШКОЛИ
Нехай дітки будуть здорові!
спальное место• 08 февраля 2018
Ответ дляceramulya
так же, с 3 дня брать справку, до 2 пояснительная записка
у нас с четвертого и это только сейчас, на время эпидемии, а так можно было и неделю без справки, главное предупредить))
Силиконочка• 08 февраля 2018
Ответ дляОдинРазНадетое
Если заранее - то заявление, если после - объяснительная