бибизяна• 12 февраля 2018
Мініатюри/пробники Chanel підробка?
Дивлюся в продавалці chanel le lift пробники/мініатюри нереально дешеві порівняно з повними версіями. малий об´єм 100-150 грн, а повна версія, яка прибл. в 10 разів більша, коштує близько 3000. Зазвичай чим меньше об"єм, тим дорожче за одиницю. А як з цим кремом так получається? І ще продивилася декілька інсайтів косметики/парфумів - там взагалі немає мініатюр. Хто в курсі, розкажіть що до чого
бибизяна
• 12 февраля 2018
Ответ дляПупс
Да , это невозможно чтоб миниатюра стоила дешевле
при чому на мейкапі та сама ситуація
Не любовница• 12 февраля 2018
Мініатюра може бути подарунком, семплом. Якщо їх продають 1-3 можливо людина щось придбала в дьюти-фри, їй дали в подарунок - вона продає
Пупс• 12 февраля 2018
Ответ длябибизяна
при чому на мейкапі та сама ситуація
А вы у них не интересовались почему так ?
Не любовница• 12 февраля 2018
Ответ длябибизяна
при чому на мейкапі та сама ситуація
Тоді може бути фейк
бибизяна
• 12 февраля 2018
Ответ дляНе любовница
продавці тут продають такий товар на постійній основі,а не одноразово. тому навряд
бибизяна
• 12 февраля 2018
Ответ дляПупс
я сумніваюся, що у них можна отримати чесну відповідь )
Не любовница• 12 февраля 2018
Ответ длябибизяна
Тоді вони , мабуть, купують на Мейк-апі :)
Шукайте тих продавців , хто не продає на постійній основі. В кого є багато різних пособників, але в мало повторів. Тоді верогідно, що вони оригінали І були подаровані при покупці
Гигиенишвили• 12 февраля 2018
Ну пробники кремов, бесплатно дают) и многие в броке или Дьютике работающие ими подторговывают
, а вот миниатюры косметики Шанель типа пудры или помады знаю что подделка 99,9%, напоролась на такую, а потом видела на проме опт
бибизяна
• 12 февраля 2018
Ответ дляГигиенишвили
от я і подумала що якось воно так і робиться.