мААААсквичка• 20 февраля 2018

бронхіт в 1 рік, два антибіотики чи ні? :(

Дівчата, можливо тут є лікарі чи хтось стикався.
Дочку (1 рік) дивились 3 лікарі.
10 днів тому температура 38*5, на 4-5 день кашель, 2є лікарів назначили антибіотик сумамед, пропили 5 днів.
Сьогодні один з лікарів назначив ще антибіотик ще 5 днів, бо є несильні хрипи (дочка кашляє мало ще й, це погано, знаю)..
Мучило мене це і викликала 3го лікаря з добробут. Вона послухала, сказала, що дуже слабкі хрипи і не треба більше пити антибіотик, і не допомогло, бо по аналізу крові вірусна причина.

І я не знаю що робити. Дитині 1 рік. Попередній лікар налякав, якщо не пити антибіотик, то може перерости в астму чи пневмонію.... Але і не сильні хрипи.. і пити 2ф раз травити дитину.

Дівчата, що робити?
Чёрти Шо• 20 февраля 2018
Ответ длямААААсквичка
аналіз до прийому першого антибіотика
те, що Вам при такому аналізі призначили антибіотики - просто злочин. Ніколи більше не звертайтеся до того лікаря.

автор мААААсквичка • 20 февраля 2018
Ответ дляЧёрти Шо
мабуть сьогодні не даватиму новий аб, а зранку кров здам дитині...
я теж так думаю про лікаря, бо ще на 5 днів в ніс назначила риназолін... банальний насмарк тиждень і на нього антибіотик не подіяв
Люблю_джаз• 20 февраля 2018
Ответ длямААААсквичка
пили ереспал
від сьогодні - флавамед...
тепер що завтра перездати аналіз крові варто?
У вас первый анализ нормальный, вирусный. Ереспал да, нормально. Флавамед это амбоксол- чудесно. Чтобы дать ему работать надо очень много пить- до 2л компота/узвара/воды в сутки. Мы обычно им дышим в небулайзер (амбробене) дня три не более, дальше сам. Массажируйте сами ребенка, щекочите часто, пусть прыгает и хохочет, в доме проветривайте и гуляйте. В ютюбе есть видео дренажного массажа- там хорошо описано как стучать, можно просто самим по спинке кулачками и пальцами постукивать. Ребенок должен сам все выкашлять, иногда это долго, но главное продуктивно. Не паникуйте, это все проходили) на будущее, не светую аб пить при вирусной крови.. здоровья!)
Люблю_джаз• 20 февраля 2018
И да, соэ в крови в норме может снижаться до двух недель, это нормально, просто он медленный) пересдайте завтра и успокойтесь. Думаю там ничего нового не увидите.
автор мААААсквичка • 20 февраля 2018
Ответ дляЛюблю_джаз
а при яких показниках в крові завтра антибіотики необхідні? враховуючи, що картина буде розмита через 5денний прийом сумамеда
Чёрти Шо• 20 февраля 2018
Ответ длямААААсквичка
якщо лейкоцити будуть підвищені, якщо паличкоядерні нейтрофіли будуть вище норми. Але краще до АДЕКВАТНОГО лікаря за поясненнями.
автор мААААсквичка • 20 февраля 2018
Ответ дляЧёрти Шо
Ви знаєте такого в Києві? бо в мене вже сил нема((((((((((((((
пу_пугренчик• 20 февраля 2018
Ответ длямААААсквичка
Антибиотик не всегда действует на насморк
KATik.red• 20 февраля 2018
Ваш анализ крови не показал никакой бактериальной инфекции, поэтому антибиотики не нужны были!
По поводу того что вы даете от кашля: детям до 2-х лет отхаркивающие лекарства не назначают, так как ребенок этого возраста и так не может выкашлять ту мокроту, которая скопилась у него, а вы этими лекарствами еще увеличиваете ему количество мокроты, что грозит застоем слизи и как следствие - бактериальным осложнением.
Своему ребенку (1.2 года) не даю никаких препаратов от кашля, увлажняю воздух, температуру дома снижаю до 18 градусов и гуляю на улице. Все проходит, но не быстро, недели за 2. Когда был обструктивный бронхит, антибиотики не пили, врач прописывал небулайзер с беродуалом и пульмикортом.
Не болейте!

Чёрти Шо• 20 февраля 2018
Ответ длямААААсквичка
на жаль, я не в Києві. Лише можу порекомендувати шукати педіатра, який керується принципами доказової медицини. Тобто там точно не буде призначень антибіотиків ’для профілактики’, виписувань противірусних та інших непотрібних ліків.
Чёрти Шо• 20 февраля 2018
Ответ дляKATik.red
Не болейте!
до речі, це правда, відхаркувальні засоби дітям до 2 років НЕ ПРИЗНАЧАЮТЬ! Це небезпечно виникненням ускладнень у вигляді пневмонії!
Чёрти Шо• 20 февраля 2018
автор, Вам доведеться трохи ’самообразовываться’) Хоча би для початку почитайте у Комаровського про загальний аналіз крові. Ви бачили, що аналіз майже в нормі, Ви мали повне право запитати у лікаря ’а навіщо антибіотики??’. Підвищення СОЄ не вказує на бактеріальну інфекцію, воно може підвищуватися як від бактерії, так і від вірусу.
ЛетаЙущаЙа АшЫпка• 20 февраля 2018
Ответ длямААААсквичка
аналіз до прийому першого антибіотика
Так там вирус. Антибиотиком Вы только ослабили имммунитет ребенка.
Та легко!• 20 февраля 2018
Ответ длямААААсквичка
аналіз до прийому першого антибіотика
По крови вирус, бактерии нет.
koreshk9• 20 февраля 2018
Ответ длямААААсквичка
Пишите в личку.
автор мААААсквичка • 20 февраля 2018
Ответ дляЛетаЙущаЙа АшЫпка
головне, що аб назначили 2 лікарів: дільнича і по виклику, хвалена лікарка старшого віку, яка лікує багатьох знайомих роками
Люблю_джаз• 20 февраля 2018
Ответ длямААААсквичка
Лейкоциты повышены
Люблю_джаз• 20 февраля 2018
Ответ длямААААсквичка
Читайте Комара для начала и смотрите школу доктора комаровского, про орви
Мандолина Бу• 20 февраля 2018
Ответ дляЛюблю_джаз
++++ в 95% случаев бронхит вирусный и не требует приема аб
Поддерживаю. Нам при бронхите врач советовал небулайзер и компресс из творога.

автор мААААсквичка • 20 февраля 2018
ПРоте відомо ж, що протягом 5 днів при вірусі повинен виробитись імунітет. Якщо він не виробляється, то це значить що підмішалась бактеріальна інфекція
ЛетаЙущаЙа АшЫпка• 20 февраля 2018
Ответ длямААААсквичка
Нет, не верно.
ЛетаЙущаЙа АшЫпка• 20 февраля 2018
Ответ длямААААсквичка
Все, что без анализов- это гадание на кофейной гуще.