Снежнакомка• 25 февраля 2018
Что подарить мамочке на 8 марта?
Хотелось что-нибудь с мелкой бытовой техники.Бюджет до 500 грн.Что посоветуете?
Рожки-да-ножки• 25 февраля 2018
Сковороду. Они такие сейчас недолговечные, а новенькая классная.))
Трусиковед• 25 февраля 2018
Можна будь- що, якщо їй це подобається і буде користуватися. Вафельниця, кавоварка, тостер, пательня для млинців і т д Я своїй свекрусі вже не дарую нічого з техніки, вона нічим не користується, все в коробках нове або один раз використовувалося. Ідеальний варіант для мене - вітаміни хороші. Їй шкода купити дорогі, а так і я не ламаю голову і їй користь.