Белоснежко• 27 февраля 2018

Чи заразна бабуся

Дівчата, хворіла я з чоловіком та дитина 1 рік. В дитини був бронхіт. Почався 2 тиж тому. В час хвороби дочки до нас приходила моя бабуся, яка з нами не живе. Тиждень і 1 день тому вона захворіла. Температури у неї високої не було, днів 5 насмарк. Сьогодні вона прийшла посидіти з правнучкою, бо мені потрібно до лікаря, а вона трохи має охрипший голос((((( може вона бути ще заразна?
котопёс• 27 февраля 2018
Спросите у бабушки, заразная ли она?

Баба на горошине• 27 февраля 2018
или может или не может.
Накладные мюсли• 27 февраля 2018
Если у вас всех был один вирус, то у ребенка уже выработался иммунитет к нему.
Баба на горошине• 27 февраля 2018
Ответ дляНакладные мюсли
или не один или он уже мутировал.
Пьяная вишня• 27 февраля 2018
Сами заразили бабулю (первоисточник вируса вы)-а теперь просите сидеть с оебенком и ЕЕ заразности боитесь?