18 сентября 2013

Імя дитині в честь когось - ваша думка

Ситуація наступна.
Чекаємо хлопчика. Хочу назвати в честь свого брата, який трагічно загинув кілька років тому. Досі дуже за ним сумую і дійсно рахую, що він достойний того, щоб мій син носив його ім"я. Він бв дже гарною людиною, веселим, цілеспрямованим, справжнім чоловіком, дуже добрим і дружелюбним. Я би хотіла, щоб мій син бв на нього схожим  у цьому.
Одразу взялась зі мною сверкуха сперечатись, що не можна називати в честь померлих людей, передається доля і т.д. Я в забобони ніякі не вірю, тому такі аргументи для мене смішні.
Дівчатка-совєтніци, як Ви вважаєте? Що думаєте з приводу імені для дитини в честь іншої.

показать весь текст
Усатая полосатая 18 сентября 2013
Ваня - красивое имя!
Ну Вы и дивная, всё ни то и всё не так).....
Лиса Патрикевна 18 сентября 2013
Ответ дляТра Ля Ля
бо думаю, що він на це заслуговує. Це як данина пам’яті чи що...
Он заслуживает на то, чтобы вы его помнили, молились за его душу.
А так вы своего ребенка фактически превращаете (извините за прямоту) в ’данину памяті’. Он что, вещь какая-то, чтобы им вот так попользовались? Себя, в конце концов, переименуйте, если хотите увековечить память. Но память ведь не в имени, а в наших сердцах.
Подумайте о том, как будет ребенку жить в дальнейшем. Вы будете рассказывать своему ребенку какой хороший был человек его дядя и он его полюбит, будет помнить и своим детям передаст ваши слова. Вот это память об усопших.
автор Тра Ля Ля 18 сентября 2013
Ответ дляУсатая полосатая
Ваня - красивое имя!
Ну Вы и дивная, всё ни то и всё не так).....
я ж кажу, що нічого не подобається))))
автор Тра Ля Ля 18 сентября 2013
Ответ дляЛиса Патрикевна
Он заслуживает на то, чтобы вы его помнили, молились за его душу.
А так вы своего ребенка фактически превращаете (извините за прямоту) в ’данину памяті’. Он что, вещь какая-то, чтобы им вот так попользовались? Себя, в конце концов, переименуйте, если хотите увековечить память. Но память ведь не в имени, а в наших сердцах.
Подумайте о том, как будет ребенку жить в дальнейшем. Вы будете рассказывать своему ребенку какой хороший был человек его дядя и он его полюбит, будет помнить и своим детям передаст ваши слова. Вот это память об усопших.
дякую за пораду, трохи різкі, але правдиві слова...