Сладко-соленая• 06 марта 2018
Нормалізувалася температура, перший раз за 2 роки!
І так, температура 37 близько 2 років, причина не виявлена(, я сіла на жорстку дієту!! і вперше за цей період температура 36,5 -36,6 вже 2 тижні. В чому причина? Хто може пояснити!?
Сладко-соленая
• 06 марта 2018
Ответ дляНе жена
В поджелудочной?
може бути. Може узі пройти?
Нафаня Маня• 06 марта 2018
В мене у сина в підлітковому віці були коливання пів року,теж хвилювалась,почав вітаміни призначені по аналізу Д і більше білку,ніби нормальна.А в який час доби у вас 37 була?
Сладко-соленая
• 06 марта 2018
Ответ дляКашпо
А вы сдавали анализ на гепатит С?
ні. У мене тільки температура підвищена була, більше ніяких симптомів. Радите здати?
Сладко-соленая
• 06 марта 2018
Ответ дляНафаня Маня
постійно((
Не жена• 06 марта 2018
Ответ дляСладко-соленая
може бути. Може узі пройти?
Можно и УЗИ, и зонд, и печеночные пробы сдать. Вы пишете, причина не выяснена, что обследовали?
Юпитерная• 06 марта 2018
Хм, у меня с 15 лет такие коливання. Сдавала кучу анализов, ничего не нашли. Так и живу уже 18 лет. Иногда она 36,6, а иногда до 37, 1 и 2 до 37,4 - максимум. Но я ее не чувствую, в чем причина не знаю до сих пор.
Сладко-соленая
• 06 марта 2018
Ответ дляНе жена
печінкові проби, зак крові, мочі, на різні віруси, гельмінти, бактеріальний посів, узі всіх органів - все було в межах норми, я півроку поздавала й здалася, змирилася з температурою(, навіть не очікувала, що дієтою зіб´ю температуру!
Сладко-соленая
• 06 марта 2018
Ответ дляЮпитерная
я теж не відчувала температуру, випадково виявила її в себе! У мене постійно 37 було, дуже рідко 36,9 або 37,1
это ещё может быть какая-то герпес-вирусная инфекция, типа ЭБВ или другие герпесы разных типов. У меня аналогично температура была года два, куча анализов как и у вас и УЗИ всех органов. А предположительно причина -эти вирусы, так инфекционист сказал. У взрослых они могут безсимптомно протекать, либо как обычное недомогание