Батя, я стараюсь!• 08 марта 2018

Як «розрулити» ситуацію?

Відразу скажу, що із свекрухою в мене складні відносини. Вона досі мріє про іншу невістку. Щоб я не зробила, сказала у всьому знайде негатив. Спочатку мовчить, «збирає інформацію» і потім все вискакує. Мені вже так усе набридло. Мінімізувала зустрічі. Так от сьогодні свято. Думаю, зроблю приємність. Син( мій чоловік) закордоном, нема кому привітати. Купила жовті тюльпани. Три букети. Подрузі, мамі та свекрусі. Ще цукерки. Відправила дітей привітати бабусю. І от зараз розумію, що вона мені їх буде згадувати... повік. Бачить Бог, що нічого лихого я не думала. Набрала чоловіка. Кажу, що хотіла мімозу купити, не було. То купила жовті тюльпани. Він відразу ... ага. Ох. Я доросла жінка, а досі не можу побороти невпевненість перед його батьками. І от не знаю як вийти з цієї ситуації. І я не троль. Повірте.
Viktoria_N• 09 марта 2018
Не парьтесь. :~))) людині увагу приділили, якщо не цінує ~хай іде в дупу.

Вредняжка• 09 марта 2018
Ответ дляПатриоточка
знаю. В мене з ним все настільки ... Що смішно, але і настільки сумно. Тиждень тому вона в пориві, скала моєму чоловіку краще б ти розлучився. Ми в шлюбі 15. Четверо дітей. І на моєму місці інша вже б давно діла з ними не мала. Але мені свекрів шкода. Один син. Ну кому вони в цьому світі потрібні будуть. Для себе вирішила туди не ходити. Щоб мої нерви були цілі і вони нормальні.
Ну и все. Не ходите и у сердцу не берите что они там подумают .
Меньше угождать - тогда и ценят.
Какая разница что она квакнула мужу ????
Он с вами 15 лет живёт .
Ещё что надо ?
Вредняжка• 09 марта 2018
Ответ дляViktoria_N
Тектоническая расческа.• 09 марта 2018
Ответ дляПатриоточка
Сестра сказала, що жовті квіти на похорон дарують. Думаю свекруха вже заспокійливі п‘є. І не спить. Завтра буде сину розповідати...
Первый раз такое слышу.... На похоронах обычно черные розы
Кто крайний?• 09 марта 2018
Ответ дляПатриоточка
Мені не чим. От дуже-дуже подобається мімоза. Коли подарували, зайшли до моїх батьків. Сестра каже, а свекрусі ти також жовті? Вона така забобонна. Жовті тюльпани- похоронні. Взагалі жовті квіти на похорон. Якби прощання. Я про це недумала... (((( зараз заснути не можу. Бо знаючи її вона так 1000% буде думати. Мені її аж шкода. Певно також не спить. Якись маразм .... не знаю...
Та ну, я не забобонна, але проживаючи серед таких людей, які плються на чорну кішку, ніколи б не додумалася свекруху жовтими тюльпанами обдарувати. Ще б штучок 12 купили в букеті для повного щастя.
Автор ви недалекоглядна. Знаєте свекруху, але прорахувати на крок вперед не можете.
natochka30• 09 марта 2018
Ответ дляVikki1982
В чем ’ ситуация’? Не две ж гвоздика ей подарили