MacOS-ница• 12 марта 2018

Твір опис

Девочки помогите пожалуйста. Голова не варит, болит капец((( нужно срочно художній твір опис осіннього лісу, на 6 речень. Заранее благодарна)
завитушка• 12 марта 2018
Вам завтра в школу к какому уроку?)

Кастрюлька• 12 марта 2018
Спершу осінній ліс жовтогарячий та золотий. Згодом потемніле листя повільно опускається додолу в останньому кружлянні. Дерева міцно засинають в очікуванні зими. Тепер вони нагадують примарних казкових сторожів лісовика. Не заглядає у хащі яскравий сонячний промінчик. Тому в лісі часті тривожні сутінки. І стоїть тиша. Чути тільки як завиває осінній вітер. Іноді промайне пухнастий хвіст працьовитої білки. Проповзе між опалим листям їжачок. До них відізветься тиха розмова пташок.

Але в пізньому осінньому лісі є своя чарівність. Після дощу серед опалого листя раз у раз піднімають свої шапки численні гриби. Великий грибний острів – це осінній ліс.
автор MacOS-ница • 12 марта 2018
А ещё и весняного лісу))
автор MacOS-ница • 12 марта 2018
Ответ длязавитушка
Вам завтра в школу к какому уроку?)
На первый)
Кастрюлька• 12 марта 2018
Який чарівний ліс восени! Під ногами ще зеленіє соковита трава, а навкруги все вражає барвами. Листя жовтіє, червоніє, багряніє. Дарує осінній ліс відвідувачам і свої плоди. Збирають мандрівники в лісі ягоди та гриби. Як же вражають кожного з них яскравість та прохолода осіннього лісу! Осінь - найкращий час для прогулянок за містом.
автор MacOS-ница • 12 марта 2018
Ответ дляКастрюлька

красиво! Это не с интернета?
Кастрюлька• 12 марта 2018
Весною в лісі все оживає. Прийшла пора буяння та цвітіння. Під теплим сонячним промінням гордо розправляють свої понурені плечі дерева. Життєдайні соки напувають їх віти. Бубнявіють бруньки. Згодом усе зазеленіє від життєрадісного кольору молодого листя. Повертаються з теплих країв пернаті друзі. Чути токування, щебет, стукіт. Звуки наповнюють лісову тишу веселим передзвоном. Тварини покидають зимові схованки. Зустрічають тепле сонячне проміння.
Ліс пробудився, щоб привітати весну.
Кастрюлька• 12 марта 2018
Ответ дляMacOS-ница
красиво! Это не с интернета?
Конечно из интернета
автор MacOS-ница • 12 марта 2018
Ответ дляКастрюлька
мне самое главное,что бы не с интернета)))

Кастрюлька• 12 марта 2018
1) Немає нічого прекраснішого весняного лісу, коли природа починає прокидатися від зимового сну. 2) Дерева струсили із себе залишки дрімоти і їх гілки вкрилися м´якими ніжними бруньками. 3) Оживають і лісові жителі: прокидається у барлозі бурий ведмідь, пожвавлюються лісові комашки і жучки, птиці наповнюють ліс чудовим щебетанням і дивовижними трелями. 4) Крізь залишки снігу пробиваються перші вісники весни - ніжні білі проліски. 5) Шумна, радісна і пахучих весна в лісі.
Я тут Живу• 12 марта 2018
Деградируем.....А ребенок как,тоже не в состоянии?Только перепишет?
Вам походу даже лень списать с инета,не утруждаете себя поиском.
Извините...
автор MacOS-ница • 12 марта 2018
Ответ дляКастрюлька
Конечно из интернета
мне надо своими словами, что бы бал не занизили
Кастрюлька• 12 марта 2018
Ответ дляMacOS-ница
Делайте рерайт)
Я тут Живу• 12 марта 2018
Ответ дляMacOS-ница
А переделать на свой лад,слабо?
автор MacOS-ница • 12 марта 2018
Ответ дляЯ тут Живу
Извините...
у нас просто учитель такой!!! Были на карантину и сказали сделать всё ДПА и вот завтра все 3 тетрадки нужно сдать ((( а мы с дочерью за сегодня 8 творів уже написали. Три осталось и не могу больше
автор MacOS-ница • 12 марта 2018
Ответ дляЯ тут Живу
А переделать на свой лад,слабо?
Говорю же голова болит капец! (((
Eleganzza• 12 марта 2018
Ответ дляMacOS-ница
А что учитель не нагуглит на советчице опус потом? Уникальность будет утеряна.
Eleganzza• 12 марта 2018
Ответ дляMacOS-ница
Самое главное, чтобы осенью медведь не просыпался.
ШобВам_КакНам• 12 марта 2018
Мда... Біда...