бифидобактерияЖоржик• 14 марта 2018

Дубль № 2: Мене обманули чи я не права? Сумка

Ось моя попередня тема https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2074175

Як вирішеня моєї проблеми запропонували або знижку в 100 грн або повернення за рахунок отримувача. Я вибрала повернення, так як вона мені замала. Відправила сумку 7.03 вранці, в обід написала номер декларації. 8- вихідний, 9- сумка на складі, ніхто не забирає, 10,.03 - ніхто не забирає. Пишу, щоб забрали. Відповідь: Вихідні, кур"єр забере в понеділок.
В понеділок, вівторок і сьогодні вже середа , а сумка на складі. По ходу сьогодні чи завтра треба буде платити за зберігання.
Гроші мені збирається повернути продавець тільки після того, як сумку заберуть і переконаються що з нею все ок.
Але ж її не забирають!!! Що робити? Куди йти чи бігти. 1400 для мене гроші.
Чи я дарма панікую?
Из Хацапетовки• 14 марта 2018
огласите уже продавца!
Уходя дверю не хлопать• 14 марта 2018
Перезвоните напомните. И так до тех пор пока не заберет.
Доставучая• 14 марта 2018
вы правы но что с того
для меня это тоже деньги, поэтому я ими не разбрасываюсь
автор бифидобактерияЖоржик • 14 марта 2018
Ответ дляУходя дверю не хлопать
кожен день пишу.
Ло Шарик• 14 марта 2018
Ох и терпеливый вы, покупатель(((
Огласить данные чудо-продавца не хотите?
Ответ дляЛо Шарик
Ох и терпеливый вы, покупатель(((
якщо сьогодні не повернуться кошти, то оголошу
успокойте_Меня• 14 марта 2018
Ответ дляЯ-ваш шанс
кожен день пишу.
Наберите меня ,мне проще рассказать на словах чем писать(много писать)Хочу поделится что мне помогло 0506037599
Царь-Матушка• 14 марта 2018
Ответ дляЯ-ваш шанс
вам не надоело темы пустые создавать? почему пустые? да потому что нормальный человек уже давно бы продавца огласил, чтоб другие покупатели так не попали. Может и ваша бы зашевелилась быстрее в лучах ’славы’