Аноним_1522• 16 марта 2018
Хто був у Косино ?
Порекомендуйте де побувати, що побачити ??
Дякую всім !
Плануємо поїхати в квітні ))
І взагалі де побувати на Закарпатті ?
Дякую всім !
Плануємо поїхати в квітні ))
І взагалі де побувати на Закарпатті ?
Раздражевская• 16 марта 2018
В Косино термальні джерела. Там гарно зробили. Що ви ще хочете в Косино? Не знаю чи там ще щось є.
Сметчица• 16 марта 2018
це термальний комплекс посеред поля, більше нема що дивитися, якщо навколо їздити, то можна в Мукачево, Ужгород, на Дийду
Аноним Анонимыч• 16 марта 2018
Если в апреле планируете ехать, то в Мукачево и Ужгороде как раз сакурьі цветут, можно полюбоваться.
Аноним_1522
• 16 марта 2018
Ответ дляАноним Анонимыч
А де ви були саме в Ужгороді, Мукачево ??
Сметчица• 16 марта 2018
Ответ дляИграюся
і там, і там є замки і по центру можна погуляти, мені Мукачево більше сподобалося, можете ще поїхати в с. Їза, там є оленяча ферма, дітям цікаво і якщо вже далі забрести, то на зворотній дорозі ми заїжджали на Синевір і Шипіт