АнтиТроль• 17 марта 2018
Кесарево без показаний.
Где и у кого делали в Киеве?
Сколько стоит?
По сравнению с естественными если есть опыт какие легче было перенести?
Сколько стоит?
АнтиТроль
• 17 марта 2018
Вот еще думаю загиб копчика (после травмы) может быть показанием у Кесарево?
Я тут Живу• 17 марта 2018
кто-то тяжело перенес ЕР , кто-то кесарево. однозначного ответа нет, это все ИНДИВИДУАЛЬНО!
ВсеЧетко• 17 марта 2018
Зачем делать кесарево без показаний? Сама такая дурочка была. А потом чудно родила сама.
No problems• 17 марта 2018
Ответ дляЯ тут Живу
+1000
Железобетон• 17 марта 2018
про Київ не підкажу, робила в іншому місті, для КР набагато легше переноситься, ніж природні пологи
Апочемучка• 17 марта 2018
Ответ дляЖелезобетон
а потом как? если допустим вторая беременность? ведь не зрелый рубец может очень серьезной беды наделать
Олька Модниця• 17 марта 2018
В мене кума перенесла природні пологи, кесераво з епідуралкобю, кесарево з загальним наркозом. Каже що природні роди найкращі.
Сижу_и_плачу• 17 марта 2018
Ответ дляЯ тут Живу
+100
Железобетон• 17 марта 2018
Ответ дляАпочемучка
в якому розумінні потім? рік бажано не вагітніти, але я все одно наступну вагітність буду планувати через років 8
Апочемучка• 17 марта 2018
Ответ дляЖелезобетон
год????? 5 как минимум, а не год.
No problems• 17 марта 2018
Ответ дляАпочемучка
год????? 5 как минимум, а не год.
Не 5, а 3!!
Не вводите людей в заблуждение.
Железобетон• 17 марта 2018
Ответ дляАпочемучка
год????? 5 как минимум, а не год.
мінімум рік, а далі індивідуально, треба стан рубця перед вагітністю дивитися, маю багато знайомих, в яких різниця получилася 1,5-2 роки, прекрасно виносили
Козяка-маляка• 17 марта 2018
Ответ дляЖелезобетон
Но потом на всю жизнь шрамчик на животе. И при наборе веса видно.
Апочемучка• 17 марта 2018
Ответ дляNo problems
Не 5, а 3!!
Не вводите людей в заблуждение.
мне говорили 5, но явно не год
Железобетон• 17 марта 2018
Ответ дляКозяка-маляка
він тонесенький на лінії росту волосся, ніде не видно
No problems• 17 марта 2018
Ответ дляАпочемучка
мне говорили 5, но явно не год
Значит не правильно говорили. Нормально вынашивают и с годовым интервалом. Все очень ИНДИВИДУАЛЬНО!
Аноним_1440• 17 марта 2018
Ответ дляЖелезобетон
Навіщо таке говорити?
Автор, я 7,5 років не можу привести організм у порядок після кр. Та ще й потрібна абдомінопластика тепер. Але на 100% ніхто не скаже як буде, хтось переносить як процедуру, а хтось як я.
Железобетон• 17 марта 2018
Ответ дляАноним_1440
Навіщо таке говорити?
яке таке? я ж написала, що ’для мене’, маю негативний досвід природніх пологів, наслідки вже 9 років розгрібаю, а про КР, який був рік тому вже давно забула
Козяка-маляка• 17 марта 2018
Ответ дляОлька Модниця
По больових відчуттях це, як небо і земля. Природні фізично набагато важчі.
Олька Модниця• 17 марта 2018
Ответ дляКозяка-маляка
А по психо-емоційних вона говорить найкраще. Хоч перші природні в неї закінчились смертю дитини, другі було кесарево з загальним наркозом, треті природні, четверті з кесарево з епідуралкою.
Леплю из пластилина• 17 марта 2018
Рожала и так,и так.Кесарево лучше намного.Но это для меня,я жуткая трусиха.Заплатила 1000 долл без показаний. Не Киев.
Козяка-маляка• 17 марта 2018
Ответ дляАнтиТроль
Спросите у врача.
Козяка-маляка• 17 марта 2018
Ответ дляNo problems
Нормально. Да.
И через 9 мес беременеют и нормально винашивают.
Козяка-маляка• 17 марта 2018
Ответ дляЖелезобетон
Я знаю, у меня есть такой. Почти незаметен.
Но все же, он есть.
И при наборе веса живот над швом нависает.
Но все же, он есть.
Аноним_1440• 17 марта 2018
Ответ дляЖелезобетон
Добре що Ви міцна, але ж не у всіх таке можливо! Це все дуже індивідуально і Ваш приклад тому підтвердження!
Козяка-маляка• 17 марта 2018
Ответ дляЖелезобетон
Між моїми 2 роки.
В деяких країнах і через 7 міс вагітніють - типу, рубець еластичніший.
Железобетон• 17 марта 2018
Ответ дляАноним_1440
я якраз ’дохляк’, тому природніх пологів не витримала
Козяка-маляка• 17 марта 2018
Ответ дляАноним_1440
Тож написано, що наслідки після природніх 9 років розгрібаються.
Библиотекарь• 17 марта 2018
Ответ дляАноним_1440
Навіщо таке говорити?
А що саме Вас турбує? Які проблеми? Можливо це наслідки вагінтності, а не кр?