17 марта 2018

Отримала повідомлення: « Час до ліжка». Лягайте спати до 16 00 щоб

проводити в ліжку 20 годин
автор Манка Я 17 марта 2018
Це мій телефон такий жартівник)
Сиреневая цапля 17 марта 2018
Шо?
автор Манка Я 17 марта 2018
Ответ дляСиреневая цапля
Шо?
Є така опція в телефоні, контроль часу сну.
Але щось пішло не так )
Аноним Первый 17 марта 2018
У меня в магазине в сумке навигатор начал кричать ’вы сбились с марштута’, я его побоялась в машине оставлять, он мне отомстил)
автор Манка Я 17 марта 2018
Ответ дляАноним Первый
У меня в магазине в сумке навигатор начал кричать ’вы сбились с марштута’, я его побоялась в машине оставлять, он мне отомстил)
Класно
LoveYou 17 марта 2018
А може телефон шось знає? ;)
Пегас1981 17 марта 2018
а в новогоднюю ночь ложусь в 21-00 обычно!