Покорительная• 20 марта 2018
розумнички і красунечки в мене питання
не була на манікюрі в салоні 2 місяці після останнього шелаку моім ногтям прийшов , послоное овно, але за 2 місяці і руки..це жах, щей загубила рукавички, поки купила нові, пару раз так гарненько вілморозила.. питання, як привести рученьки моі в гарний стан?
Покорительная
• 20 марта 2018
Ответ дляARAIL
Мазь календулы в любой аптеке. Стоит копейки, творит чудеса.
оо дякую, треба спробувати
девочки, ви мене смішете, дякую:)
Бутылка с банками• 20 марта 2018
Ответ дляLaura 28
шо це?
мазь для коровьего вымя
во такая вещь...говорят
Покорительная
• 20 марта 2018
Ответ дляДежурный по кухне
Сходить в салон на спа для рук.
та я б і не проти, але в мене зараз ті ногтики страшні, боюсь нарушить псіхіку майстринь і в то й, що була не піду і не знаю, куди йти... там повністю змінили персонал, робили мені останні кілька разів аппаратний, аж пекло вже, так знищили мені усе..
Покорительная
• 20 марта 2018
Ответ дляЧелюскина
Ну покажите ваши ручки!! Написать можно, что угодно
ви шо, реально жестяк, я сама бачу, нігтики тільки тільки почали відходити, порізані під кінчики, а самі руки....наче ото бабця
Покорительная
• 20 марта 2018
Ответ дляБутылка с банками
мазь для коровьего вымя
во такая вещь...говорят
де брать цю чудну вещь? бо я ще кінську силу не попользовала, чоловік скаже, шо пора ветеринарну крамничку відкривать
Бутылка с банками• 20 марта 2018
Ответ дляLaura 28
о ...зрите в корень....
в вет аптеках
Покорительная
• 20 марта 2018
Ответ дляПросто звязда
так может у вас привет грибок
не лякайте мене...зараз зроблю фотку..але ж зафукають
Покорительная
• 20 марта 2018
це жестяк, але не такий як був 2 місяці назад і гігієнічний манікюр робила тиждень тому ... не фукайте, я прошу поради і сама знаю шо капец
Бутылка с банками• 20 марта 2018
Ответ дляLaura 28
однозначно за Зорькой
Покорительная
• 20 марта 2018
Ответ дляБутылка с банками
однозначно за Зорькой
де?в вет аптеке?