Юля_84• 23 марта 2018

С каким потоком воды лучше взять аэратор на кухню?

Подскажите, с каким потоком лучше взять аэратор для экономии воды для кухни - аэрированным (3.8 л/мин) или струйным (1.9 л/мин)? Или взять трехрежимный? Мыть посуду привыкли под большим напором воды. Спасибо.
Green_Cat• 23 марта 2018
Струйний більше бризкає, а так і ’просто аератор’ є на менше чим 3.8 л/хв.
Трьохрежимний - то більше забавка, врахуйте, що час від часу треба все розбирати і чистити.

Green_Cat• 23 марта 2018
Зараз практично всі крани ідуть з аераторами на ті ж 3л/хв.
автор Юля_84 • 23 марта 2018
Ответ дляGreen_Cat
Тобто краще брати струйний на 1.9?
автор Юля_84 • 23 марта 2018
Ответ дляGreen_Cat
Для економії
Green_Cat• 23 марта 2018
Ответ дляЮля_84
Тобто краще брати струйний на 1.9?
Звичайний є тоже на 2л/хв.
Різниця буде тільки в зовнішньому вигляді струменя.
Простий дає непрозорий товстий стовпчик.
Струйний - вінчик тонких прозорих цівок.
https://i.ytimg.com/vi/tG-NgUtBoCo/hqdefault.jpg
***
ІМХО, в душ краще струйний розпилювач, а на кухню простий аератор.
автор Юля_84 • 23 марта 2018
Дякую! Це на фото у Вас струйний?
Green_Cat• 23 марта 2018
Ответ дляЮля_84
Дякую! Це на фото у Вас струйний?
Ага.

А простий: https://i.ytimg.com/vi/eflrTS7dFig/maxresdefault.j...
автор Юля_84 • 23 марта 2018
Ответ дляGreen_Cat
Звичайний є тоже на 2л/хв.
***
А на душ підійде такий теж? З діаметром 24 мм?? Душ же ширший... Чи душ розкручується та чепляється?
Green_Cat• 23 марта 2018
Там просто лійка зразу з розпилювачем, суть її і міняємо. Яка небудь обмежуюча насадка до лійки себе не виправдовує.

Душ варто не обмежувати менше 6л/хв (номіналка 12л/хв) - митися стає незручно.

Також, якщо ванна, і набираємо через кран - там ніяких аераторів, бо набиратися буде весь вечір і закономірно остигне.