Холодная каша• 29 марта 2018

Позняки первоклашки, вам повезло со школой по прописке?

Мы относимся к 296
Наши знакомые к 309
Древняя• 29 марта 2018
Послушаю)) возле нас 296
Также интересно сколько в классах детей?
Просто Мария• 29 марта 2018
А где можно посмотреть, а то сомневаюсь?
Коренная киевлянка• 29 марта 2018
Славянка, пока не знаю: повезло или нет...
Рябушка Ку• 29 марта 2018
Теж славянка.... таке щось.... не дуже і рада
Сижу на стуле• 30 марта 2018
Мы в 315 идем
Пошаманю• 30 марта 2018
все школы переполнены. в 296 выпускается хорошая учительница - Пушняк.
Коренная киевлянка• 30 марта 2018
Ответ дляРябушка Ку
так отож... я теж не дуже
Рябушка Ку• 30 марта 2018
Ответ дляКоренная киевлянка
так отож... я теж не дуже
Ви вчителів знаєте? Когось можете пррекоменлувати? Куди б хотіли, якшо не в словянку?
Коренная киевлянка• 31 марта 2018
Ответ дляРябушка Ку
Не знаю, ми з вами в паралельні темі, яка про вчителів, мабуть уже перетиналися:-) ми хотіли до 303-го, але чим більше думаю, тим менше хочеться туди. Про нього не саме найкраще пишуть у відгуках. Взагалі, не хотіла до гімназії, якщо честно, але як так сталося, що прикріплені саме до неї. Мене більше непокоїть зараз нєпоняткі з мед. Справкою.
Рябушка Ку• 31 марта 2018
Ответ дляКоренная киевлянка
А чому в 303 вже не хочете? Початкова там на висоті. Є знайомі які із 295 туди тікали....
Коренная киевлянка• 31 марта 2018
Ответ дляРябушка Ку
Почитала ввдгуки- вони так собі. Середина на половину. По прописці ми відносимося до Слов´янки, до 303- треба прикласти деякі зусилля і, звісно, гроші. Я не хочу цього робити і платити не хочу, бо це корупція.