СноваЗдорова• 01 апреля 2018
Стоматит у ребенка 2 года.
Запах изо рта ужас просто (сорри за подробности), визуально на языке всего пару язвочек. Разве могут они дать такой запах?
Из лечения назначили орасепт , лисобакт и чай из ромашки. Лечим 4-й день улучшений нет.
Может кто-то сталкивался, какая схема лечения помогла вам?
Фея_3уровень• 01 апреля 2018
Сыну 1,5 года нам назначали болтушку от стоматита в аптеке делают и фуцис дт. 4 дня лечения на 5 прошло все. Только на прошлой неделе было
Чавонадо• 01 апреля 2018
Нам назначали синьку из аптеки и Камистад-гель.Ещё ходили дней 5 в стоматологии на кварц.
Апочемучка• 01 апреля 2018
Мій середній синочок, як було йому місяців 6-7, то захворів стоматитом. ЖАХ!!!! біля кореня язика були оті язвочки. Мазали стоматидином, синькою, содою, вітаміном В12, і всім, що призначав лікар - нічого не допомагало. Дитина горіла від температури, з рота був страшенний сморід, нічого не їв і тільки плакав. Ротика не відкривав, бо всі протирання болючі. В інтернеті на форумі Бешеные пчёлки’ иені написала одна мама, що взяти розчин хлоргексидин, і помастити. Я досі не забуваю погляд сина, як я мастила ротика - він боявся болю, він його чекав, а тут ні болю, ні противного смаку, нічого. Температура через годину уже впала, через 2 дні ми забули, що хворіли. Мастила разів 5-6 на день. Пробуйте і одужуйте.
До речі, коли стоматит був у мене, то мені хлоргексидин не допоміг, а все пройшло від змащування медом, за 2-3 рази