Патриотка• 10 апреля 2018

Египет, Макади. Джаз Аквавива , кто- то отдыхал?

Интересно расспросить подробнее. Всё что есть в сети прочла)
КараПузовна• 10 апреля 2018
Були минулого місяця. Що цікавить?

автор Патриотка • 10 апреля 2018
Ответ дляКараПузовна
Були минулого місяця. Що цікавить?
Понравилось всё? Часто ли на море ездит автобус? Какие минусы?
автор Патриотка • 10 апреля 2018
Что надо учесть? Мини бар читаю планый? Много вобще платных услуг? Хочу понять много ли с собой дегего брать?
автор Патриотка • 10 апреля 2018
С детьми 8 лет стоит ехать? Турагент отговаривает, советуя поближе к морю отель поискать.
А мы хотим, потому что отзывы хорошие и акварпрк
КараПузовна• 10 апреля 2018
Автобус регулярно, кожні 30 хв, здається. До моря далеченько. Аквапарк шикарний, їда смачна, кожен день вечеря по тематиці якоїсь країни. Правда мало хто знає російську мову, переважно там англійська чи німецька звучить. Але справитись можна і зі шкільною програмою. Ми жили в 4 корпусі, біля 1,2,3 корпусів основний ’двіжняк’, ми вибирали тихіше.
КараПузовна• 10 апреля 2018
Міні бар платний, це правда. Там водичка буде у вас безкоштовно, в міні барі були шоколадки, маленькі бутилочки чогось, ми навіть не дивились, просто попросили забрати це. Ну що у вас в пріоритеті- у моїх аквапарк , то для нас все було супер.
автор Патриотка • 10 апреля 2018
Ответ дляКараПузовна
А анимация только на английском- немецком? Чттала, что есть аниматоры из Украины. Нам для детей очень важен детский клуб и анимация на понятном языке
автор Патриотка • 10 апреля 2018
Ответ дляКараПузовна
Для нас тоже! Но везде пишут на сайтах, что шикарная анимация. Нам просто необходимо детей хоть на 2 часика оставлять!
КараПузовна• 10 апреля 2018
Пишуть, що шикарна,просто мої не фанати, але ввечері діти бігали на дискотеку, недовго, більше часу в ігровій витрачали, там уже за гроші))) Аніматори розмовляють на російській. Але дійсно діти на вечірній анімації танцювали і веселились без батьків. просто ми своїх не залишаємо, тому нічого не підкажу. Вдень також є все, але біля корпусів 1,2,3. Но і туди ми не ходили- або море, або аквапарк (тут навіть більше часу потратили)))

автор Патриотка • 10 апреля 2018
И где прогуляться там есть? А то пишут территория маленькая. Есть куда выйти вечером пройтись?
автор Патриотка • 10 апреля 2018
Ответ дляКараПузовна
Игровая платная? За что гроші?
И сколько?
КараПузовна• 10 апреля 2018
Пройтись є де, звісно, але лише по території готелю, за межами нічого немає. Напиклад, джангл аквапарк - там близько сензо мол, можна вийти за межі. Тут за межі ногами нікуди. Ми на таксі один вечір їздили в Хургаду.
автор Патриотка • 10 апреля 2018
Мне важно оставить детей на пару часов, но чтоб были под присмотром и с ними занимались сем- то Это платно?
автор Патриотка • 10 апреля 2018
Ответ дляКараПузовна
Пожалуйста, про игровую подробнее!!
КараПузовна• 10 апреля 2018
Ні, анімація безкошточно. Це є біля бару ігрова, там хлопці як винаймають, то там за гроші ігри. Теніс безкоштовно, а інші ігри - то по 2, 3,4 долари.Маленька кімнатка, але постійно повно дітей)
автор Патриотка • 10 апреля 2018
Ответ дляКараПузовна
Спасибо! Не очень поняла, что ща игры? Во что играют?
Спасибо большое ща ответы!
Вы рекомендуете отель?)
автор Патриотка • 10 апреля 2018
Ещё на топхотелсе нашла такую информацию:
’Добрый день! 1, Автобус, который едет до пляжа начинает свой рабочий график с 8.15 до 18.00 интервал между маршрутом 30-40 минут, но четкого расписания движения автобуса нет 2. Автобус, который работает в вечернее время, его график с 19.30 до 11.30 вечера, по направлению от отеля до пляжа ( Ла Лока, А ля карт рестораны, Аптека и Магазины) В случае возникновения вопросов буду рада помочь Вам! Хорошего дня! ’

Есть этот вечерний автобус?
КараПузовна• 10 апреля 2018
В березні не було, можливо зараз щось помінялось. Графік є , ми перший раз також прибігли наугад, чекали. Але там висить графік, просто не зразу замітили його. Там де вас автобус привезе з аеропорту, там і автобус на море, відповідно і графік є на вулиці.
Ну на рахунок - магазини, аптеки - то є на території, ми заходили, но знаючи ціни, наприклад, в сензо молл - просто подивились що і по чому.
КараПузовна• 10 апреля 2018
За ігри - от не знаю як називається, зараз пошукаю , у що мої рубались вечорами - аеро хокей ( знайшла назву), це по 2 долари. Є окуляри віртуальної реальності, там дорожче, але довше набагато.
В цей готель я би з дітьми вернулась, я просто завжди боялась аквпарків, а тут попробувала, сама відривалась по повній програмі.
І по їді - нема цих приправ їхніх у кожній страві, багато чого чожна було поїсти зі смаком домашньої їди.
Номери , наприклад, 4010 - це перший поверх, якщо 4110 - другий, 4210 - третій (ну і відповідно в козному корпусі своя цифра перша), поверх залежить від другої цифри.

автор Патриотка • 10 апреля 2018
Дуже дякую![ smile]l_daisy[/smile]
автор Патриотка • 10 апреля 2018
Ответ дляКараПузовна
В сензо дешевле?
КараПузовна• 10 апреля 2018
Звичайно дешевше. Ми в місто їхали за 100 фунтів, но так як нам потрібно було замовлень кілька знайти - то вигідніше було. До сензо набагато ближче
КараПузовна• 10 апреля 2018
Взагалі варто чи ні їхати залежить від того , чи потрібно щось везти назад. У нас постійно є маленькі побажання, то ми їхали, та і місто глянули (грязне), заодно і в порт Маріна зайшли.
автор Патриотка • 10 апреля 2018
Ответ дляКараПузовна
Не, нам ничего не надо) но я люблю фрукты, футболочки покупать)
КараПузовна• 11 апреля 2018
Ще можна розглянути Сарайю. Вона біля моря і до аквавіви автобус в аквпарк їздить. Вони там рахують Сарайю на дуже високому рівні.Я в морі плавала з людьми з Києва ,які вернулись в Сарайю 4й раз.
КараПузовна• 11 апреля 2018
А ще мені дуже сподобався Джангл аква парк
КараПузовна• 11 апреля 2018
По фруктам і футболочкам мені в Шармі сподобалось, Олд Маркет - там можна розгулятись)))
автор Патриотка • 11 апреля 2018
Ответ дляКараПузовна
Да, но мы уже Аквавиву выбрали) В Шарме были, хочется разнообразия
автор Патриотка • 11 апреля 2018
Ответ дляКараПузовна
Это мы знаем, хотели узнать, как тут с этим. Совсем плохо?