Мао_Мяо• 13 апреля 2018

Чи можна користуватись кремом для старшої шкіри?

Використала вже два креми Nivea Cellular. В принципі була задоволенає. Було дуже важко знайти крем проти зморшок з легкою консистенцією. Всі вони дуже жирні, ніби масло. Таке враження, що шкіра під плівкою. Цей крем сподобався, ще й плюс спокусливий склад з гіалуроном і коллагеном, як раз те, що треба для боротьби з першими зморшками. Сьогодні пішла купувати цей крем вже третій раз. Тепер він в новій упаковці, де зазначена вікова група 40+. На старій упаковці ніяких рекомендацій щодо віку не було. Мені 29 і я вже біля 3 місяців користуюсь кремом для набагато старших жінок. Чи може це негативно вплинути на шкіру обличчя? І чи можна й далі користуватись таким кремом? Я ним була задоволена.
Аноним ФЕЯ• 13 апреля 2018
Состав выложите.
Ленне-Рейма• 13 апреля 2018
Как вы могли покупать крем без возрастных рекомендаций?вообще в 29...антивозрастной крем???что же вы в 40 делать собираетесь?
Форс мажор• 13 апреля 2018
Он может быть уже не таким как был.
автор Мао_Мяо • 13 апреля 2018
Ответ дляЛенне-Рейма
Не на всіх кремах вказані рекомендації по віку. Які можуть бути наслідки? Я ніяких не помітила поки що.
Тульский пряник• 13 апреля 2018
Состав хорош! Пользуйтесь на здоровье, главное что бы подходил
автор Мао_Мяо • 13 апреля 2018
Ответ дляФорс мажор
Он может быть уже не таким как был.
Крем точно такий самий. Навіть на тому ж місці в магазині, де я брала раніше.
Форс мажор• 13 апреля 2018
Ответ дляМао_Мяо
Можно тогда ,если нравиться .Всё равно после 40 никакие крема уже не помогут.
Ленне-Рейма• 13 апреля 2018
Ответ дляМао_Мяо
Не спешите пользоваться антивозрастной кремами. Последствия.. в 35 кожа будет как у 60 летней бабки. Массажи, огурчик, медовые маски. Зачем вам крема для увядающей кожи?
Аноним ФЕЯ• 13 апреля 2018
Автор, пользуйтесь смело, ничего особенно антивозрастного в составе нет.
Не обижаюсь• 13 апреля 2018
Ответ дляЛенне-Рейма
Что так подействует на кожу, что в 35 станет выглядеть на 60?
КаРаКаТиЦа• 13 апреля 2018
Бред. В 40 уже не один крем не помогает. Автор подходит для вашей кожи пользуйтесь на здоровье. Мой косметолог говорит, что не на паспорт надо смотреть а на состояние кожи.
автор Мао_Мяо • 13 апреля 2018
Ответ дляЛенне-Рейма
Я взагалі декілька раз зустрічала інформацію, що всі засоби з масс маркету як мертвому кадило і після 35-40 років протрібен більш професійний догляд.
Ленне-Рейма• 13 апреля 2018
Ответ дляНе обижаюсь
Может и ничего , но кожа то ваша. Вам решать
Ленне-Рейма• 13 апреля 2018
Ответ дляМао_Мяо
И до 40 они точно не нужны.....
Не обижаюсь• 13 апреля 2018
Ответ дляЛенне-Рейма
Я просто первый раз такое слышу. От плохих кремов кожа может испортится да, но не имеет значения для какого возраста эти крема)
автор Мао_Мяо • 13 апреля 2018
Ответ дляЛенне-Рейма
И до 40 они точно не нужны.....
А що потрібно до 40? Я шукаю крем для розгладження перших зморшок і подальшому їх запобіганню і в одночас з легкою зволожуючою текстурою. Ціна до 15 євро, не знаю який зараз курс.
Ленне-Рейма• 13 апреля 2018
Ответ дляМао_Мяо
Массажи,маски из натуральных продуктов. Хороший косметолог. Мне 41 только начинаю пользоваться кремами антивозрастными)))
автор Мао_Мяо • 13 апреля 2018
Ответ дляЛенне-Рейма
Я масками з натур продуктів ще у 20 років достаньо набавилась. І дійшла висновку, що все таки готовий крем набагато краще.