Аноним_1434• 25 апреля 2018
відсутність лікарняних листів в поліклініці
доброго дня) два тижні тому закрила лікарняний, бланків немає вже місяць та коли будуть ніхто не знає, видали поки довідку, але згідно довідки лікарняні не отримаю, треба чекати бланка. Живемо від зарплати до зарплати. Що робити, куди йти зі скаргою, чи немає сенсу? В кого була така проблема, та як її вирішили. Дуже вдячна за поради
Бедная Лиза• 25 апреля 2018
Бессмысленно жаловаться, ну нет бланков и все тут, люди по полгода ждут свои больничные
ЛетаЙущаЙа АшЫпка• 25 апреля 2018
Мне так ,, везло,, два года подряд, обычно в феврале- апреле бланки у нас в поликлинике заканчивались( Педиатр говорила, жалуйтесь в горсовет, идите на прием к депутатам. Не ходила, двое маленьких детей, муж работает допоздна, некогда. Ждали.