дамаБезСобачки• 26 апреля 2018

Где купить оригинальную зарядку на iphone?

Кот прогрыз сам шнур. Работает, но провода оголились. Где купить оригинальную зарядку или желательно сам шнур. Желательно интернет магазин. Или может кто-то продает.
alex.zobow• 26 апреля 2018
Вот хороший аналог оригинальной https://www.amazon.com/gp/product/B017YEAJTG/ref=o...

Mamchylya• 26 апреля 2018
Напишіть в приват. Маю і кубіки і шнури
StarTex• 26 апреля 2018
Удалено администрацией...
ОльгаБур• 26 апреля 2018
Никогда бы не купила в инете у непонятных продавцов и с рук . В Моё такое продается. Я покупала там зарядку на макбук. Там и для айфонов есть. Зайдите на их оф сайт посмотрите.
автор дамаБезСобачки • 26 апреля 2018
Ответ дляОльгаБур
Спасибо)
Mamchylya• 26 апреля 2018
Компанія Apple офіційно в Україну нічого не постачає. В moyo, фокстротах, розетках продається таке ж оригінальне, як і в посередників на олх, кідстафі, замовлене з того самого амазона. Але посередники не включають в вартість оренду, рекламу і т.д.
Якщо вмієте відрізнити оригінал від підробки, то є різниця взяти за 150грн з мінімальною накруткою чи за 500грн в розетці.
автор дамаБезСобачки • 26 апреля 2018
Ответ дляMamchylya
Я смотрела на розетке 800 грн( так что оригинал нигде не найти? На оригинале наклейка должна быть. Вроде так. Просто читала, что от китайские плохие. За 150 грн даже нигде не нашла.
Mamchylya• 27 апреля 2018
Мій чоловік замовляє оригінальні з США і продає по 150грн (можете глянути в оголошеннях моїх).
На оригінальних навіть коробочка має інший вигляд, має обовязково бути серійний номер, наклейка і т.д. Оригінальні теж китайські, але (вже не раз переконалася), китайське виробництво для України і китайське виробництво для США чи Європи - це дві різні речі. Оригіналів багато, але просто питання в ціні і вмінні правильно його розпізнати
Китайські з аліекспреса не просто погані, а дуууже погані
Mamchylya• 27 апреля 2018
Кому цікаво - пишіть, розкажу все і покажу. А купувати чи ні, вирішите самі
За півтора роки продажів, нарікань ні в кого не було, навпаки приходили купувати ще своїм знайомим

ОльгаБур• 27 апреля 2018
Ответ дляMamchylya
Бггг...ну тогда я и макбук в мое поддельный купила))))
ОльгаБур• 27 апреля 2018
Ответ дляMamchylya
Я понимаю, что Вы тупо хвалите свое болото, и хотите впарить кому то зарядку. Но, даже в Америке оригинал зарядки не будет стоить 5 долларов. У меня айфоны начиная с 4-ки, абсолютно все. Так же макбук, айпад. И я знаю как выглядит оригиналы зарядок и сколько они должны стоить. На макбук я недавно купила реплику, но качественную, и она оооооооооочень отличается от оригинала, который можно прекрасно пощупать и потрогать в том же МОЁ. Мне просто жаль было платить 3 тыщи грн за зарядку.
Mamchylya• 27 апреля 2018
Ответ дляОльгаБур
Я не говорила, що вони підробні. Я говорила, що в магазинах продають з великою націнкою
Mamchylya• 27 апреля 2018
Ответ дляОльгаБур
В мене теж айфони починаючи з 4, і теж знаю як виглядає оригінал. Я не хвалю ’своє болото’, а рекомендую. Просто хто знає як купити оригінал з США за 150грн - купує його, а хто не знає - купує на розетці за 800грн.
Ваша справа, що і де купувати. Гарного дня
Mobibum• 07 мая 2018
Доброе время суток можно купить у нас по низкой цене, перейдите на наш сайт мы Вам подберём СЗУ или дата кабель на Ваш Apple.