1япрививка пентаксим была в 4 мес а должна быть в 2 мес если по схеме то это 2,4,6 но у нас в 4. Какой интервал должен быть между 1 и 2 минимальный?
Я не в теме• 26 апреля 2018
Ответ дляlenazabolotnaya
А 30-45 дней это для каких прививок?
Это старый график
Наверняка• 26 апреля 2018
Ми прищеплювались не по графіку в 3 роки через 30 днів 1,2,3 , а 4 маєм вколоти ща пів року. Це мінімальний проміжок який радять витримувати дітям що щеплюються не ща графіком.