Це нереально важко. Брат старший п´є. То було що йшов в запой на пару днів і потім міг пару місяців не пити. А останні два тижні наче з цепу зірвався,наче його тримали в клітці. Мати вся зпеклась вже. Вчора ночував десь на вокзалі, залишився без телефона. Це ще добре що не прибили. А вдома сім´я і йому вже під 40. Допоможіть порадами,контактами де кодують чи лікують. Мати готова вже все продати щоб полікувати аби спокійно жити.
svetlana0616• 27 апреля 2018
саме шукаю координати для своїх родичів,ось,що знайшла_врач Александр Овсянников г.Винница 0982815823, врач Козлов в Киеве,инфу в инете про него найдете;центр Доверие еще