Багиня• 27 апреля 2018

Приватний кабінет щеплень м.Рівне або м.Луцьк

Можливо хтось робив там комплексні щеплення своєму малюку? Поділіться, будь ласка, будь-якою інформацією , не хочу робити в поліклініці
YuliaYuliaYulia• 27 апреля 2018
Почему? Что Вас смущает? Вакцину, которую вызывала у меня сомнения, я заменяла купленной в аптеке, а делала та же поликлиника.
http://blagomed.lutsk.ua/?p=1833 . Где еще делают, не подскажу.

автор Багиня • 27 апреля 2018
Ответ дляYuliaYuliaYulia
Насторожило те, що в поліклініці сказали ’робіть тим, що у нас є, а якщо хочете щось краще, то їдьте в приватний кабінет’. А відносно аптечної (хоч у наших аптеках її просто немає) : ’ми не будемо колоти препарат невідомого походження ’. Дитина до 1.4 має лише 2 щеплення (були протиказання від кардіолога) від гепатиту і БЦЖ . Зараз плануємо почати робити, але вичерпної інформації в поліклініці не дають, ’всі роблять і не задають питань, хочете консультацію, ідіть платіть в приватний
YuliaYuliaYulia• 27 апреля 2018
Ответ дляНога на ногу
Вы в каком городе? В Луцке к этому относятся нормально, но должны быть сертификаты на вакцину (в аптеке дают), чек, и транспортировать в спец.контейнере (его нам дали в нашей поликлинике) быстро.
Приму в дар• 27 апреля 2018
ЙОжики плакали и кололись, но продолжали ж..ть кактус
автор Багиня • 27 апреля 2018
Ответ дляYuliaYuliaYulia
50 км від вас - Дубно. Дякую, за посилання, зателефоную і поцікавлюсь що до чого
Ksuxa25• 27 апреля 2018
У Благомеді м. Луцьк але і в поліклініці вам без проблем зроблять щеплення вакциною придбаною окремо. Ми так робили.
автор Багиня • 27 апреля 2018
Ответ дляKsuxa25
Зорієнтуйте, прошу, по вартості самої вакцини?