Лукава_Кiшка• 28 апреля 2018

руде чудо)))

Ось так сьогодні моє руде чудо мостилось у відерце))) хотів ще голову всунути але ніяк не вдавалося)))
Kduk• 28 апреля 2018
какой красавчик)

Швабристка• 28 апреля 2018
Ms. Любмая жена• 28 апреля 2018
Клептоманка• 28 апреля 2018
Ох и рыжее чудо у вас))) видимо ведерко приглянулось или рыбкой пахнет))) красавец пухнатый))))
СКИБИДЫШь• 28 апреля 2018
блин, так хочу котаааааааааааааааааааа
Мастер Пис• 28 апреля 2018
Ответ дляСКИБИДЫШь
блин, так хочу котаааааааааааааааааааа
Так в чем проблема?
СКИБИДЫШь• 28 апреля 2018
Ответ дляМастер Пис
Так в чем проблема?
жалко запирать котика на всю жизнь в квартире
freedom_2015• 28 апреля 2018
Ответ дляСКИБИДЫШь
блин, так хочу котаааааааааааааааааааа
и я.Рыжего)))
Тимаша• 28 апреля 2018

автор Лукава_Кiшка • 28 апреля 2018
Це мамин улюбленець, Маркіз 2. Цікава історія з ним вийшла, до цього в неї також був рудий кіт, який щасливо прожив 15 років і коли його нестало мама сказала що більше в неї кота небуде, але пройшло 3 місяці і якось вранці вона відкриває двері, і малесенький рудий клубок просто закотився в коридор, за ніч пригрівся в куточку під дверима, вигляд мав жахливий, на одне око практично не бачив, але мама одразу сказала, що це її Маркіз до неї повернувся))) і одразу став її улюблинцем, так і живе уже рік.
любименькая• 28 апреля 2018
Ответ дляЛукава_Кiшка
)))
Мабуть у котів теж якісь тараканами в голові і своя психологія і оце намагання впертись у тісні ємкості )
Наша 5 річна годована копиця днями намагалась впертись в коробочку з під синових кросівок,а там 27 розмір і коробочка відповідна
То треба було бачити ті потуги )),сміялись всією сім’єю )
автор Лукава_Кiшка • 28 апреля 2018
У нього ще манія на пакети та сумки , на хвилину залишиш на підлозі як він вже там
Кошка Мурка• 28 апреля 2018
Ответ дляЛукава_Кiшка
а ми вже відучились з розгону лягати на свої ліжка, бо там, в складках ковдри, може пригрітись наша кицька і їй будуть непереливки)))))
автор Лукава_Кiшка • 28 апреля 2018
Ответ дляКошка Мурка
))) на рахунок ліжка, ось таке чудо моє спить зараз біля мене)))
Мозговая пилочка• 28 апреля 2018
автор, купите котику сосуд подходящего размера))
Молчалка• 28 апреля 2018
моя тоже хотела поместиться в вазочку, но не получилось))) и из лежанки вывалилась)
Маурита• 28 апреля 2018
Ответ дляМолчалка
прелесть!
А вот недавно• 28 апреля 2018
Мое рыжее чудо тоже ищет куда втиснуть свой ’пятак’
Yana.ukrn• 28 апреля 2018
Девочки, спасибо за позитив с утра

автор Лукава_Кiшка • 28 апреля 2018
Які всі хороші
Ну зачем мне в доме кошки?
Это – сущий вечный ад!
Отвлечёшься на немножко,
Бог весть что уже творят.

Под ногами, по дивану,
По ковру – на потолок.
А одна котят – под ванну,
Кой бы чёрт их уволок!

Вот бы рай был без кота!
Вот была бы красота!

То мяукают, то гадят,
То воруют со стола,
(И как должное - их гладят!),
Искогтили весь палас.

То открой им, то закрой им,
То им рыбки, то котлет,
И плевать, что дикий строй им -
Не поймут, что денег нет.

Вот бы рай был без кота!
Вот была бы красота!

Но когда пропала кошка –
То три дня, пока нашли,
Всё смотрели мы в окошко
Не видать ли там, вдали,

Нашей маленькой мурлыки,
Веселившей всех кругом,
Что ловила солнца блики
Меткой лапой, кувырком.

Без кота и жизнь не та.
Без кота дом сирота.
Ansula• 28 апреля 2018
Какая чудесная темка! Без улыбки невозможно смотреть на фотки!)))