Зарядка для хачапури• 29 апреля 2018

Нарешті ми забронювали відпустку на зиму.

Я просто хочу поділитися своєю Летимо з 20 грудня по 10 січня. Влітку 2019 на жаль немає можливості поїхати на море всією сім´єю, тому цей час єдина можливість відпочити всім разом в наступному році. Було дуже важко знайти щось на цей період, щоб не дуже дорого, не довго летіти і можна купатись на засмагати. Ніби нічого сосбливого, маленький острів в Атлантичному океані, на якому лише одне містечко, безкінечні пустинні пляжі і більше нічого, але я дуже хотіла сюди. І тепер це сталося. Фото не мої поки що, але через 7 місяців я буду там. Перші фото це вид з нашоі квартири, потім вид з літкака на містечко і пляж і руїни затонулого корабля недалево від цього містечка. Я дуже щаслива.
интайм_не_предлагать• 29 апреля 2018
Поздравляю. Где это?

Ядвига Юсьлегко• 29 апреля 2018
Красиво!
КучМала• 29 апреля 2018
а сколько такой отдых выходит? класс!
Откушу что там торчит• 29 апреля 2018
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Поздравляю. Где это?
скорее всего какой то остров в Африке, где даже отелей нет.
Боже упаси от такого отдыха
Ядвига Юсьлегко• 29 апреля 2018
Ответ дляОткушу что там торчит
Боже упаси от такого отдыха
Почему? Я бы хотела
Откушу что там торчит• 29 апреля 2018
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Почему? Я бы хотела
а кто вас держит, покупайте билет в один конец, обратный вам может и не понадобится
Ядвига Юсьлегко• 29 апреля 2018
Ответ дляОткушу что там торчит
Так почему? Чего Вы боитесь?
Откушу что там торчит• 29 апреля 2018
автор вброс сделала с картинками из интернета и наблюдает за обсуждениями
Откушу что там торчит• 29 апреля 2018
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Так почему? Чего Вы боитесь?
главное чтобы вы и автор не боялись

ПуГоФФка• 29 апреля 2018
Ответ дляОткушу что там торчит
Боже упаси от такого отдыха
а-ха-ха)))))))))))))))))))))))))))))))))
Ядвига Юсьлегко• 29 апреля 2018
Ответ дляОткушу что там торчит
главное чтобы вы и автор не боялись
вы из дурдома пишите?)) тогда ладно)
Откушу что там торчит• 29 апреля 2018
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
вы из дурдома пишите?)) тогда ладно)
вы самая настоящая советчица с присущим ей мышлением
Каяспер• 29 апреля 2018
счастье любит тишину....
автор Зарядка для хачапури • 29 апреля 2018
https://www.google.de/maps/@16.1436857,-22.9056134...
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Поздравляю. Где это?
Кабо Верде, острів Боа Віста.
интайм_не_предлагать• 29 апреля 2018
Далековато..почему такой выбор?
Ms. Доброта• 29 апреля 2018
сколько, автор, сколько!! ору!! хочу тоже-е-е-е-е-е
Ms. Доброта• 29 апреля 2018
сколько --о-о-о-о-о-о????
Трусы с капюшоном• 29 апреля 2018
Класс, очень рада за вас, но с темой вы, конечно, погорячились, сейчас тут обгадят с ног ддо головы, не умеют люди радоваться за других.
Когда съездите обязательно покажите фото.

Ответ дляКучМала
а сколько такой отдых выходит? класс!
3 тижні 3 людини 3600 Є, але це лише житло і квитки. Правда квартира досить велика, прямо на пляжі і сучасно обставлена. Можн було б і набагато дешевше знайти. І квитки ще місяць тому були трохи дешевші.
Трусы с капюшоном• 29 апреля 2018
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Так почему? Чего Вы боитесь?
Не напишет, главное ляпнуть фразу позагадочней и красиво слиться. Троли они такие)))
Губки-уточкой• 29 апреля 2018
Ответ дляЗарядка для хачапури

поздравляю!
хорошего отдыха!
молодцы
Ответ дляОткушу что там торчит
Боже упаси от такого отдыха
Недалеко від Африки. Ненавиджу відпочинок в готелях. Лише дикарем, де мало людей і можна голяка купатись і засмагати.
Машка-замарашка• 29 апреля 2018
Ви збираєтесь плавати в океані? Вам не страшно ??
Ответ дляОткушу что там торчит
Боже упаси от такого отдыха
До речі є і декілька готелів. Просто ми цей варіант навіть не розглядали.
Откушу что там торчит• 29 апреля 2018
Ответ дляТрусы с капюшоном
почитайте про Капфердию:)
а такие тролли как я за 800 евро на Бали едут отдыхать в шикарный отель на полупансион
Ms. Доброта• 29 апреля 2018
Ответ дляЗарядка для хачапури
+
миллион! думала, одни мы такие.. А где еще были, где понравилось?
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Далековато..почему такой выбор?
Переліт туди 6 годин назад 7. В порівнянні з приблизно 12 годинами до Тайланду чи Мальдів це ще близько. А на середземному морі нема що робити взимку.
наталья 71• 29 апреля 2018
Молодці!.Скільки часу летіти і як плануєте харчуватися.
Ответ дляМашка-замарашка
Уже 2 роки там плаваємо. Спочатку в Іспанії потім в Португалії. До речі, в Португалії також були на острові де є лише два села і більше нічого.