Зарядка для хачапури• 29 апреля 2018
Нарешті ми забронювали відпустку на зиму.
Я просто хочу поділитися своєю Летимо з 20 грудня по 10 січня. Влітку 2019 на жаль немає можливості поїхати на море всією сім´єю, тому цей час єдина можливість відпочити всім разом в наступному році. Було дуже важко знайти щось на цей період, щоб не дуже дорого, не довго летіти і можна купатись на засмагати. Ніби нічого сосбливого, маленький острів в Атлантичному океані, на якому лише одне містечко, безкінечні пустинні пляжі і більше нічого, але я дуже хотіла сюди. І тепер це сталося. Фото не мої поки що, але через 7 місяців я буду там. Перші фото це вид з нашоі квартири, потім вид з літкака на містечко і пляж і руїни затонулого корабля недалево від цього містечка. Я дуже щаслива.
Откушу что там торчит• 29 апреля 2018
Ответ дляГолубая фишка
А вы тур взяли? Видела только завтраки по путевкам
да тур, полупансион, но я не из Украины, у нас можно и все включено и различные варианты
Зарядка для хачапури
• 29 апреля 2018
Ответ дляMs. Доброта
что за капфердия, можно ссылку? /у меня ее гугл не находит даже.
Кабо Верде взагалі то правильно. Або острови Зеленого Мису.
Откушу что там торчит• 29 апреля 2018
Ответ дляЗарядка для хачапури
Летимо прямим рейсом зі Штутгарта. Назад пересадка в Лісабоні.
еще раз, вы сначала слетайте, потом отпишитесь
Голубая фишка• 29 апреля 2018
Ответ дляОткушу что там торчит
А понятно
Онанимный пользыватель• 29 апреля 2018
Ответ дляЗарядка для хачапури
Давно дивлюся в бік Кабо Верде. Із задоволенням почитаю ваш звіт взимку. А розкажіть про португальський острів на 2 села. Це який?
Зарядка для хачапури
• 29 апреля 2018
Ответ дляОнанимный пользыватель
Ilha do Culatra. Провінція Альгавре, недалеко від Фаро.
Зарядка для хачапури
• 29 апреля 2018
Ответ дляОткушу что там торчит
Не забудьне зайти на Кідстафф в другій половині січня. Відпишусь обов´язково.
Онанимный пользыватель• 29 апреля 2018
Ответ дляЗарядка для хачапури
О, ми були в Фару на пляжі біля аеропорту. Там дуже гарно
Онанимный пользыватель• 29 апреля 2018
Смішно читати страшилки. Акули й в Єгипті на людей нападали.
Бесбардак• 29 апреля 2018
Ответ дляЗарядка для хачапури
Купувати і готувати свіжі морепродукти. Деколи можна піти в ресторан. Дві минулі відпустки робили саме так. Зате яке задоволення купатись в морі голяка, засмагати так, щоб ніде не було білих слідів від купальника і лягати на пляжі де завгодно, бо люде там немає.
Ви летите утрьох і плануєте засмагати голяка, без ненависних білих слідів? Цікавий підхід до сімейного виховання або ж сімейних цінностей (залежить від того, хто третя особа)
Зарядка для хачапури
• 29 апреля 2018
Ответ дляБесбардак
Ми летимо сім´єю. Я чоловік і син. Сину на даний момент 5 років. Не бачу нічого такого що би заважало купатись голяка. Минулого літа так і робили. І деякі люди біля нас також.