Безберлоги.ру• 30 апреля 2018
Может ли ребенок сам путешествовать?
Дано: ребенок 14 лет, свой загран биометрика. Поездка в США из Украины. Нужен ли сопровождающий?
Наличие гринкард
И нужны ли какие-то разрешения от родителей?
Наличие гринкард
Лама_мама• 30 апреля 2018
З України не випустять. Потрібена супроводжуюча особа і довіреність на неї від батьків. Можливо можна оформити супровід на працівника авіакомпанії, в них є така послуга. Але по прильоту він теж має комусь передати дитину...
Безберлоги.ру
• 30 апреля 2018
Ответ дляЛама_мама
ага, т.е. нужна нотариальная доверенность на кого-то! Спасибо :)
А куда обратиться, чтобы уточнить все вопросы по перелету? В Авиа компанию, или просто у нотариуса сделать доверенность и все?
Дело в том, что ребенок не совсем один летит, просто без родителей.
А взрослый присутствовать будет, но не на одной фамилии
Безберлоги.ру
• 30 апреля 2018
Просто по Америке ребенок передвигался абсолютно сам, не было никогда вопросов, а тут ситуация, что в Украину летим вместе, а назад нет.... вот и спрашиваю.
Лама_мама• 30 апреля 2018
Ответ дляШкала Радости
якщо дитина не сама, а з відповідальним дорослим, на нього ж і довіреність. Краще уточнити в авіакомпанії - може в них якісь особливі вимоги до довіреності. І ще можна в турагентів попитати, які з США працюють, в них практичний досвід в цьому плані.
Безберлоги.ру
• 30 апреля 2018
Ответ дляЛама_мама
Спасибо Вам большое:)
Пока есть время узнаю!
Лама_мама• 30 апреля 2018
Ответ дляШкала Радости
Спасибо Вам большое:)
Пока есть время узнаю!
нема за що, дізнавайтесь:)
ЛисАпедная• 30 апреля 2018
Якщо просто переліт, тут посадили, а там зустріли, то в авікомпанії замовляється послуга супроводу, в мене так знайомі дітей в США відправляють до родичів. Але супровід передає дітей з рук в руки дорослих, якщо на тому кінці ніхто не буде зкстрічати, то не знаю.