Куратор дебошей• 13 мая 2018

Медреформа: семейный врач отказала!

Вот вам и медреформа. Семейный врач, к которому я обратилась - отказала. Не по причине, что у неё набрано количество, а просто потому, что у неё есть свой участок и до июля она не будет получать за нас ( пациентов с других больниц ) деньги. Обратилась к ней потому, что мне дальше ехать в больницу по прописке, а в эту ближе, вот такой парадокс.
Аноним НаВсеГда• 14 мая 2018
Ответ дляДашенька из Киева
Вивчайте матчасть уважніше.
370грн це плата за колективне бюджетне страхування. Так само коли страхуєшавто ОСАГО платиш 500-800грн, але при настанні страхового випадку сума виплат значно більше. Але якщо випадок не настає, то гроші за страховку зрозуміло що не повертаються.
Так само із колективним бюджетним страхування. Багато людей ходить до лікарів дуже рідко. В мене наприклад був період, що я до лікаря років 10-15 ходіла максимум 1 раз на рік (або взагал і не ходила) - не було потреби, не хворіла. І я вочевидь не одна така.
Система страхування не нова,і це працює. Тож ’візити’ будуть не на 370грн, а на більшу суму при настанні страхового випадку за рахунок тих, котрі не мають потреби відвідати лікаря - кортше класчна страхова система.
ОМГ, где вы такое вычитали ???

Аноним НаВсеГда• 14 мая 2018
Ответ дляДашенька из Киева
Вивчайте матчасть уважніше.
Вы вероятно забыли, что в 370 грн финансирования включены расходы не только на пациента, но и на зарплату обслуживающему его персоналу ( врачу, м / с, санитарке, регистратору), комуналку и ремонт мед учреждения, закупку оборудования и т. д. Так что из денежек тех, ’котрі не мають потреби’, на тех, ’котрі мають завышенные потреби’ уже ничего не останется ))
Дашенька из Киева• 14 мая 2018
Ответ дляАноним НаВсеГда
ОМГ, где вы такое вычитали ???
уявіть собі! нормальні люди не тільки ’плач ярославни’: ’ой зрада-зрадная - що де почула-не дочула-сюди принесла’ на своетчиці читають, а ознайомлюються із офіційними джерелами.
оф сайт ВР та чинний закон підійде за аргумент?
http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/2168-19
ЗАКОН УКРАЇНИ
Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення
Якщо щось не зрозуміле, то є роз`яснення закону і конференції МОЗ на цю тему, а також пояснювальні дискусії під час розробки і прийняття закону .
Потрібні ключові слова на пошук ’державне солідарне медичне страхування’ -це саме те, про що я писала і що вас так сильно здивувало
дореч ви там намагалися усіх полякати, що кількість визітів до терапевта з 2020 року бед обмежено. Це не так. У 2019-2020рр реформа вторинної ланки - спеціалізована та високо спеціалізована допомога (перелік зелених і червоних полусг). ВОна є уособленою і не стосується коштів за первинну ланку.
Дашенька из Киева• 14 мая 2018
Ответ дляАноним НаВсеГда
Ну по перше не 370грн, а більше. Мені лінь шукати точні цифри, але точно більше мінімум у 2 рази ( особливо із кофіцієнтами за немовлят, дітей, стариків).
ВИ плутаєте реформу первинної і вторино-третиної ланки. Я не збираюся тут наводити усі положення ти закони, щотсосується мед реформи. Я їх читала. ПОсилання дала вище. ЧИтайте уважніше і не наводьте паніку. ПЕрвинна ланка буде на 100% безкоштовною. Вторнии і третина -частково згідно списків. (і це фактично у грошах мало чим фінансово відрізняється від поточного стану справ - наприклад за протезування в стоматолога як зараз платимо, так і потім будемо платити , тож вселенського скиглення по тому я не розумію)
Аноним НаВсеГда• 14 мая 2018
Ответ дляДашенька из Киева
ЗАКОН УКРАЇНИ
Процитирую Вас : ’ Читайте уважно’ )))
Дашенька из Киева• 14 мая 2018
Ответ дляАноним НаВсеГда
Процитирую Вас : ’ Читайте уважно’ )))
Прочитала - кількість визітв первинної ланки не обмежена.
Аноним НаВсеГда• 14 мая 2018
Ответ дляДашенька из Киева
НЕ себя, меня читайте ))))
Дашенька из Киева• 14 мая 2018
Ответ дляАноним НаВсеГда
НЕ себя, меня читайте ))))
вибачте, але я не люблю спілкуватися лозунгами, закликами, шифруваннями. Якщо я десь неправильно вас зрозуміла, то достатньо про це просто написати-пояснити ,а не робити із себе ’міс загадковість’.
Я навела оф. документ (ну і ще вказала про наявність розясненнь до ньогоі). Якщо у вас є офіційна інформація іншого типу, яка висвітлює питання з іншого боку - будь ласка поділиться нею.
Доки що нічого аргументованого від противніків медреформи окрім страшилок із власної уяви - ’ой вот еще увииииите, ой вот еще поплаааачите’ я не прочитала.
Аноним НаВсеГда• 14 мая 2018
Ответ дляДашенька из Киева
3 анализа крови и 1 мочи, и ЭКГ - это всё, что разрешено первичной безкоштовной ланке ))))) А, и ’необмежена кількість визитов к терапевту )))

автор Куратор дебошей • 15 мая 2018
Ответ дляRoybusch
Ну жизнь приучит рано или поздно))
Ну врача, отказавшего в медицинской помощи, иак точно научила.... Её уволили.
Роза завяла• 15 мая 2018
Ответ дляСнежнакомка
Удалено администрацией...
расскажите как делаете вы:))
Вероятненько• 17 мая 2018
Ответ дляЦыпка
вы главнее минздрава?
не, - она сама врвч(