Івануха87• 29 мая 2018

Їдемо в Італію!!!

Поділіться досвідом поїздками в Італію на машині???? Їдемо з Заходу України. Яким Маршутом їхали, що купували і т.д???? Можливо маєте інформацію де почитати, форуми якісь чи блоги? Наперід вдячна за будь-яку інформацію))))
natashadi• 29 мая 2018
форум винского - это на слуху

O-Yumi• 29 мая 2018
Форум Винского, да. Можете мои отчеты поглядеть http://babyroom.narod.ru/italy.htm
Не совсем понятно, куда именно едете и с какой целью )))
katjy@ka• 29 мая 2018
если вы есть в Инстаграм то посмотрите страничку жены Гриши Решетника(ведущего холостяка), они как раз только вернулись из Италии, очень мне понравился их маршрут
автор Івануха87 • 29 мая 2018
дуже дякую. ціль поїздки: Море, шопінг і екскурсії. маршут не вибрали, тому тут запитую
Margaritka84• 29 мая 2018
Форум Винского-очень помогают.
Ljana79• 29 мая 2018
ми не з України їдемо, але цим же маршрутом їздили наші знайомі з Києва, - Відень, через Альпи в бік Удіне, Венеція, Падуя, Верона, Мілан, Спеція, Піза, Флоренція, Рим і т.д.
Раджу знайти винзаводики місцеві - чудові вина по смішним цінам, шукати в селах
шопінг - в аутлет-містечках в перших числах липня сейли, на 3й день вже все розметуть, італійці і самі великі шопоголіки
море - обирайте самі, в Удіне їде велика кількість німців на бусах в кемпінги, так само Ріміні, Сан Бенедетто дель Тронто мені сподобався, це не дешевий, але гарний курорт, звідти недалеко до Сан Маріно, Спеція прекрасна, але не дешева
бензин зараз в основному 1,6, дизель 1,5 євро