Из Виа-гры• 29 мая 2018
Допоможіть з вибором будь ласка!!!
Ніяк не можу вибрати трьохмісячному хлопчику коврик розвиваючий.Допоможіть може у когось є такі?Просто коштують вони не дешево і хочеться щоб малюку було цікаво)
Перший від Tiny Love а другий 3в1 от Fisher-Price
Здрасьтенька• 29 мая 2018
мне кажется лучше тот что побольше, чтобы было где развернуться потом. он ведь не будет лежать все время неподвижно, будет уползать со временем с него
Кусочек Сыра• 29 мая 2018
Бесполезна вещь. Я цепляла игрушки так в кроватке, ребёнок даже засыпал. Потратьте те деньги на что то более нужное.
Перемелица• 29 мая 2018
Если честно, вещь не особо нужная.
Первый лучше из-за размера
Второй интереснее по игрушкам и дуге.
Первый лучше из-за размера
Второй интереснее по игрушкам и дуге.
Modnyashku• 29 мая 2018
Ответ дляКусочек Сыра
Повністю підтримую, річ на 1-2 рази, для галочки, щоб було, можна купити, а так...воно того не варте, купіть на ті гроші щось інше
Из Виа-гры
• 29 мая 2018
Ответ дляModnyashku
порадьте що таке зацікавить малюка?)просто з іграшок ще нічого не купляла.Тільки тепер вирішила коли йому вже стало все цікаво)
Аноним_1432• 29 мая 2018
У нас тоже коврик пару раз попользовались.
У нас оооочень понравился мелкому Chicco Duo Gym - каждый день им играл - особенно ножками крутить нравилось. Вот это бы рекомендовала очень и очень.
Аноним_1432• 29 мая 2018
Если с денежками ограничено на такую вещь - можно б\у поискать. Мы б\у брали в отличном состоянии - еще и продали потом - так как этот центр очень тяжело как-то подпортить ребенку.
Modnyashku• 29 мая 2018
Ответ дляИз Виа-гры
Із власного досвіду скажу, що в такому віці їм ще дуже важко щось купити, брязкальця і все в тому роді, щоб стукало, дзвеніло, шелестіло. По суті можна купити окремо іграшку, яка висить на коврику в показувати дитині, давати в руки, буде коштувати 100-300 грн, а вже після пів року цікавіше, можна розігнатися
Modnyashku• 30 мая 2018
Ответ дляИз Виа-гры
Ось такого плану, її можна і кудись вчепити, щоб дитина дивилась чи ручками дотягувалась, можна в руки дати, вони є і з типу дзеркальцем, і шелестящі і різні тканини і наповнювачі і все в одній може бути. А ще у нас була дуга на коляску, то теж в люльці роздивлявся, а пересіли в прогулочний блок то, коли катались грався нею. В нас це була потрібна річ))) до року точно з нею катались
Modnyashku• 30 мая 2018
Ответ дляИз Виа-гры
Дуга такого плану, вони є різні і по ціні і по іграшках на ній, можна обрати на свій смак
Из Виа-гры
• 30 мая 2018
Ответ дляModnyashku
Дуже вам дякую за поради)))якраз тепер замовила дугу)))схожу як ви скинули)))
Из Виа-гры
• 30 мая 2018
Ответ дляАноним_1432
Справді дуже класний центр)))не бачила ще такого)тепер я задумалася над ним)))дякую