Заставляличка• 03 июня 2018
Порекомендуйте тонік для волосся
фарбую повністю довжину волосся раз в 3 місяці, матрікс, а коріння - кожні 2-3 неділі, так як є сиве волосся, особливо спереду. Колір волосся - русий. Коди фарбую повністю волосся - воно блискуче і живе, але майсте не рекомендує мені часто профарбовувати всю довжину. Але коли фарба вимивається, волосся стає тьмяне. Питання - чи користується ви тоніками в переривах між фарбування всієї довжини, цікавить для довгого волосся. Чи все ж таки частіше фарбуватися. Порекомендуйте свій тонік
Заставляличка
• 03 июня 2018
Якщо часто фарбувати всю довжину волосся - тон накладається, і виходить не темно русий, а ближче до чорного. Тому і розглядаю як варіант чим можна освіжити волосся, надати блиск. Маски-бальзами лише пом’якшують
Заставляличка
• 03 июня 2018
Ответ дляЛукава_Кiшка
Тоники сушат, профтонирование наполняет, наоборот.
А профтонування, можете написати декілька фірм, почитаю.
Заставляличка
• 03 июня 2018
Ответ дляzxcv13
цвет выбирайте, смешивайте.
Дякую! Скільки гарних відгуків. А в Єві, Ватсон продаються ці тоніки?