Гороховая• 04 июня 2018
Купити хорошу квартиру в не зручному передмісті чи знімати савдепію в Києві?
Результат:
вже голосів:
207 (84.84%)
Своя хороша квартира в поганому районі Борисполя
37 (15.16%)
Зйомна СССРовська на Святошино
Чавонадо• 04 июня 2018
Ответ дляПартизанка
Да будет Вам известно, автор, что старые дома советской постройки (особенно кирпичные) в сто раз лучше бетонного говна, натыканного повсюду. Вы не в теме совсем.
+++
Снимаю квартиру в Киеве в советской девятиэтажке, красота. Район старенький, зелёный, деревьев много, парки, скверы. Все зелено и свежо. С садиком проблем нет, приняли с распростёртыми объятьями, никаких вступительных взносов (вру, попросили банку краски и два веника). Сегодня в д/с в группе семь человек. Да континент желает лучшего, но все равно это лучше новостроек, каменных джунглей, с неимоверным количеством людей и машин на кв.м.
Голубец• 04 июня 2018
У нас пригород мало приспособлен для семей с детьми. Поликлиник нет, школа одна и забитая. Только Киев. Но это для меня
Гигиенишвили• 04 июня 2018
Ответ дляЧавонадо
+++
А в каком это районе? Дорого снимаете?
Бяки-козяки• 04 июня 2018
Ответ длясама себе прекрасная
Откуда сейчас хороший новострой? Такой может быть в хорошем районе и стоит точно не как старый фонд в Борисполе)) Видела я эти дома - там толщина стен 10 см, качество коммуникаций отвратительное, их гонят чисто на продажу, чтобы хапнуть деньгии и свалить)) жить в них ад и простоят они точно меньше советских
В Борисполе как раз есть хорошие новострои и они несравнимы с тем о чем вы пишете.
Ответ дляГороховая
Де Ви живете ?
Я вийшла в декрет, знімати важко, заощадити неможливо , в новобудову столиці вкласти боюсь .
Посмотрите Одесский бульвар. Застройщик надежный. До метро Теремки 10 минут ПЕШКОМ. Садики, школы, больница, Спортлайф, супермаркеты фора и атб рядом, велыка кишеня чуть дальше. Магелан с Ашаном 5 минут маршруткой. Строят быстро и сдают в срок.
Нафаня Маня• 04 июня 2018
Ответ дляБяки-козяки
цена автору неподьемна .
Конечно Борисполь не плохой вариант, но... цена хорошего не 17000 с ремонтом.
Сижуревувшоке• 04 июня 2018
Ответ дляНафаня Маня
не розумію я прикола в ціх смарт-квартирах, звичайні малосімейки, нічим не кращі. Тісно для проживання сім´і´,
не факт, що буде попит на таке житло- його досить багато на ринку,( якість будівництва від забудовників не висока), щоб перепродати при покупці більшого
на маленькі квартири і на кімнати в гуртожитку попит за останні 15 років не падав, особливо на оренду.
Чавонадо• 04 июня 2018
Ответ дляГигиенишвили
А в каком это районе? Дорого снимаете?
Воскресенка. По аренде может и не так дорого на сегодня, но нам хозяева не повышали за последние годы.
Сижуревувшоке• 04 июня 2018
Ответ дляНафаня Маня
в мене 《гостінка》 1к була більшоі´ площі, ніж такі 2к смарт квартири, 《шкатулки》. Повноцінна 1к має ще площу більшу.
Звичайно повноцінна 1К має більшу площу, моя наприклад 55 квадратів, а в сусідньому будинку 1К по 80 квадратів. Тим не менше в цілому я б потратилася в ліквідне житло, краще меншої площі.
В подруги гостинка на Кіквідзе з гарним ремонтом . Розташування ідеальне, майже центр, близько метро, і навіть з лівим берегом непогане сполучення.
Під боком дуже хороша лікарня, дитсадки і школи не переповнені.
Гостинка ця вже кілька років висить в продажі за 32 тис дол, не беруть. Реально продати до 30ти. Не уявляю, за скільки можна продати щось аналогічне в Борисполі...
Нафаня Маня• 04 июня 2018
Ответ дляСижуревувшоке
при вартості оренди 4000грн за гостінку+ комунальні, 17000 не так легко і 《відбити》. Для життя смарт- пшик, це тимчасове, а який сенс вкладати в ремонт з нуля, якщо через якийсь час розширювати жил.площу, в такому випадку вторичка з ремонтом кращий варіает, чим 《голий》 смарт. В тому будинку, що розглялає автор під здачу майже все житло, шалений попит--згодна( сам будинок такий як більшість киівських гостінок-ніякий), бо поряд електричка, маршрутки в центр кожні 3хв, продуктові є, садочоки, дві школи(6,7), муз.школа, але поряд женуть нові висотки...
Нафаня Маня• 04 июня 2018
Ответ дляСижуревувшоке
В Борисполі дость недешева нерухосість. Ваша подруга теж поки не прллала квартиру. Мабуть в нас в центрі вартість 1к з ремонтом буде десь 32тис, це вірно.
Знайомі переіхали з Запоріжжя , були шоковані вартісттю нерухомості в Борисполі, вона добре вища за ціни по Запоріжжю в аналогічному сегменті
Сижуревувшоке• 04 июня 2018
Ответ дляНафаня Маня
З тим, що вартість житла (і особливо ремонту) на оренді не відіб’єш я абсолютно згодна, і вище теж про це писала.
Ну а з приводу смарт чи вторинне житло з більшою площею тут вже кожен вирішує сам. Вторинний ринок теж дуже різний -в мене поруч забудова 90 років, хоч і панель, і зовнішньо виглядає не дуже, але всередині квартири з нормальним плануванням і комунікаціями. А от в будинку 60-х чи 70х років як на русанівці я б не купила нічого(
Чужий ремонт (якщо він не щойнозроблений) в 9 випадках з 10 треба переробляти. Особисто для мене краще зробити самому скромно і з нуля.
Бяки-козяки• 04 июня 2018
Ответ дляНафаня Маня
цена автору неподьемна .
Ну так автор про 17000 озвучила уже потом на страницах. А коммент я писала человеку, который пишет, что новостройки - это априори овно со стенами 10 см и плохими коммуникациями.
Сижуревувшоке• 04 июня 2018
Ответ дляНафаня Маня
центр Борисполя і центр Києва це все ж різні речі. Від Кіквідзе (тепер Бойчука) до центру пару зупинок автобусом чи 2-3 станції метро, але все ж дуже класний район, сама там жила кілька років. Я особисто була дуже здивована, що квартиру (будь яку!) за 32 тис там не беруть...
Гороховая
• 04 июня 2018
Ответ дляПартизанка
Бюджет 17000 на все, я в декреті, Зараз на зйом ту го вже.
Є варіант квартира з ремонтом будинок 1980р в Борисполі заіхав і живи. На таку суму ближче до столиці з такою квадратурою не знайти. Вкласти в стройку ближче боюсь та і треба час на не і і гроші на ремонт. Але і Бориспіль не хочу, чоловік наполягає на цей варіант.
Гороховая
• 04 июня 2018
Ответ дляЛюблю_джаз
Мой муж тоже за старые дома, я ж конечно за новострой.
Я теж за новострой але зараз не варіант для нас по грошах.
Сижуревувшоке• 04 июня 2018
Ответ дляГороховая
Мені взагалі подобається ідея купити те, що можна купити відразу і жити, не влазячи ні в які авантюри з очікуванням здачі від забудовника і виплатами кредитів.
І Бориспіль, і будинок 80р як на мене цілком ОК. Особливо якщо чоловік зможе за 1 годину доїжджати до роботи.
Гороховая
• 04 июня 2018
Ответ дляНафаня Маня
цена автору неподьемна .
На наш бюджет цей варіант хороший, будинок не новобудова але ремонт є заіхав і живи. Просто не подобається саме місто .
Гороховая
• 04 июня 2018
Ответ дляНафаня Маня
Ці висотки поряд мене з одного боку напрягають Але бачу плюс в плані покращення району з сервісу .
Гороховая
• 04 июня 2018
Ответ дляСижуревувшоке
Згодна але для ремонту з нуля треба десь жити і гроші на ремонт )
4есотка• 04 июня 2018
есть же много ’передмість’ с разніх сторон Киева.
теже Боярка/вишневое/ со сторонs академ городка, это как пример... почему бы не присмотреть хорошую квартиру с нормальным транспортным решением?!
И убитую хрущевку я бы не покупала в априори.
Пожив и в хрущевках и в новострое, то разница колоссальная. Я только за новострой...
Сижуревувшоке• 04 июня 2018
Ответ дляГороховая
я б сказала або/або. Якщо є гроші і час, і нема особливих амбіцій, ремонт з нуля можна зробити за місяць.
Якщо нема грошей, то ремонт надовго затягнеться...
Гороховая
• 04 июня 2018
Ответ для4есотка
Ціна питання тому що. 17000 заіхав і живи в Бориспіль або наприклад Вишневе 22квадрати і під ремонт з нуля.
Нафаня Маня• 04 июня 2018
Ответ дляСижуревувшоке
я такоі´ ж думки.
Одне, якщо це та гостінка 9поверхова, що коло жд.вокзалу то вона сама по собі погана, якщо в кооперативних 5поверхових будинках там же(навіть у тихому районі Променя , це далі за жд коло проктер енд гембл є чудові панельки), то все нормально
В мене родичі приі´хали з ЗУ,(дівчина робила на конвейєрі фабрики К.Маркса, хлопець пішов в ремонт взуття)тулилися в Києві в орендованій кімнаті в гуртожитку, далі переіхали в Бориспіль знайшли дуже вдалу дешеву хатину під оренду, саме недалеко жд.вокзалу, за час, що там жили склали гроші на хату під Борисполем і купили і´, живуть вже більше 12років, облаштувалися чудово, двє діток, машину купили, чоловік і далі іздить на Дарницю ремонтувати взуття.
Нафаня Маня• 04 июня 2018
Ответ дляГороховая
не місто, а місце розташування квартири, а місто Бориспіль абс.нормальне, самостійне, не Киів звичайно, але вже не Буча, Вишневе
Нафаня Маня• 04 июня 2018
Ответ дляГороховая
то я вірно визначила 9поверхова гостінка? Лиш там може бути щось за 17тис... чи все таки пятиповерхові будинки поруч(іх там не багато, але є).
Гороховая
• 04 июня 2018
Ответ дляНафаня Маня
я такоі´ ж думки.
Виходить та 9поверхівка на вул. Привокзальній. Чим погана ? Мене підкупає що електричка поряд і квартира з ремонтом і підїзд норм.
4есотка• 04 июня 2018
Ответ дляГороховая
да, теперь понятно... выбор не велик(((
все, что можно написать, берите то что есть, и старайтесь поднакопить денег и переехать в комфортное жилье...
всегда лучше СВОЕ жилье, чем съемное...
так как Вы сами себе хозяйка...
а дальше время покажет...

всегда лучше СВОЕ жилье, чем съемное...
так как Вы сами себе хозяйка...
а дальше время покажет...

Гороховая
• 04 июня 2018
Ответ для4есотка
да, теперь понятно... выбор не велик(((
всегда лучше СВОЕ жилье, чем съемное...
так как Вы сами себе хозяйка...
а дальше время покажет...

всегда лучше СВОЕ жилье, чем съемное...
так как Вы сами себе хозяйка...
а дальше время покажет...

Лише з цієї причини погоджуюся там жити але начиталась про район де будинок і в шоці вже. Зараз живемо на Борщагі то алкашами і наркоманами мене не залякати але все ж таки це далеко не ідеал Бориспіль)
4есотка• 04 июня 2018
Ответ дляГороховая
Вы настраивайте себя, что там свежее воздух)) и ребенку там будет первых пару лет лучше... а там может быть поживете и не все так плохо будет, как пишут на форумах))
О Борщаговке (или о Троещине) тоже пишут не очень, но я лично там прожила много лет, и ни чего катастрофичного не видела.. и остальные люди как-то же живут))) Человек такое существо, что привыкает ко всему... познакомитесь с молодыми мамочками и все наладится- не накручивайте себя...
мы сейчас купили квартиру на Петропавловской Борщаговке... и переезжать пока не планируем (пока все устраивает)...
Зачем платить ’чужому дяде’ за аренду +коммуналку, а зимой коммуналка сожрет весь семейный бюджет... а так за какое-то время накопите денег и рассмотрите др. варианты...
Мы перед тем как купить свою квартиру жили 3 года в общаге за городом в Конче заспе (до ближайшего магазина 16км), жили в лесу на территории санаторной базы...
Я и плакала, и истерила, но теперь благодарна мужу за терпение моих истерик, так как сейчас живем в своем жилье и радуемся тому что имеем)))
Терпения и сил Вам)