Реанимация• 04 июня 2018
розвиток дитини в 1.5 роки
Мамочки, поділіться, чим розвивали дитину , починаючи з 1.5 роки?
Я поки лиш картки домана (дитина дуже їх любить, і все правильно засвоює та показує), букви (поки лише голосні, і то ефекту 0), шнуровка, кольори називаю..ніби все (музичні іграшки не рахую)
Дитина взагалі крім "дай" нічого не говорить.
Розкажіть, що розвивали (наприклад, кольори, можливо, пальчикові фарби купити, може якісь способи ще є, може порадите книги по методиці розвитку)
Барбитта• 04 июня 2018
Старшего никак не развивала вообще, в 1.5 пошел в сад и умел к тому времени рассказывать стихи Барто.
Младшую ’развивала’ с 6 мес, и карточки, и читала ей, и общалась постоянно, и занималась по роликам ютуба, к 1.6 она говорила мама-папа-дай и заговорила к 3м годам только.
Все зависит от созревания мозга вашего ребенка, не в вашей власти ускорить этот процесс.
Просто общайтесь больше, на прогулке показывайте больше нового, обращайте внимание на птичек-кошечек-цветочки, рассказывайте постоянно что-то интересное, читайте книжки, играйте.
И все будет, когда придет время.
ЗдесяЯ• 04 июня 2018
Якщо розвиток для мовлення , то обов’язково читати їй, віршики розповідати навіть коли взуваєтесь, їсте, купаєтесь... Перебирання круп, пісочка, пошукайте ігри для мілкої мотороки пальців - це дуже ефективно, а ще гуляти серед однолітків, так вони починають швидше розмовляти і самі коли говорите - говоріть чітко без сююкання, коли починає говорити дитина по мірі їїї вмінь - ’не розумійте’, що вона говорить, типу кажіть, що дитя повторило чітко і зрозуміло вам, тоді воно учиться напрягаться), а так дитина розуміє, що ви її розумієте, і вона просто своїми рухами і скроченими словами вам говорить.
Реанимация
• 04 июня 2018
Ответ дляЗдесяЯ
та всього розвиток...вона ходити лиш недавно почала
ЗдесяЯ• 04 июня 2018
Ответ дляРеанимация
У вас були проблеми зі здоров’ям чи просто так довго не могла ходити?? Можливо погано укріпляли м’язи? - зарядку треба постійно робити! У нас недошена була - пішла в 1рік і 3 тижні, але я займалась на постой, в 3 роки ми вже знали 12 кольорів, малювала непогано як для свого віку, але говорити почала реально після 3 років, при чому реченнями і відразу з чіткою літерою ’Р’, просто прийшов час і були накопичені знання
Реанимация
• 04 июня 2018
Ответ дляЗдесяЯ
а чим малювали?
і зарядку я не роблю...масажі кожні пару міс так, а про зарядку не знала
ЗдесяЯ• 04 июня 2018
Нам ще в лікарні показували як треба робити масажі і зарядку, а потім і сама шукала в педіатра питала, ми нікуди не ходили, а постійно я сама, просто гарно розминала ручки, спинку, ніжки, потім елементрані вправи ручки вгор/вниз/вбік/на животик, ножки так само і саме важливо робити треба було жабку ніжками (вивертати ніби), за ручки держати і пднімати ніби сидіти, але до 6 міс. сажати не можна. І так кожень день зранку до 1 року я не пропустила жодного дня, а часто робила по 2 р/день, потім я трохи розслабилась, робила рідше, адже вона пішла і вже сама себе рухала)
ЗдесяЯ• 04 июня 2018
малювали олівцями, фарбами пізніш, років з 4, але багато хто і раніш починає, моя нервова система напевно цього раніш не витерпіла б))
Дуболом• 04 июня 2018
нічого особливого не роблю, просто розмовляю з дитиною
, все одно, якщо неврологічних проблем нема, вона буде розвиватися нормально. Сину 1,4 - говорить не багато, слів 10 зрозумілих, решта на своїй мові, але все добре розуміє, виконує прохання
ХуАнита• 04 июня 2018
биоакустическая коррекция. и сенсорная интеграция.
и будет вам и речь и моторика,все...