В рот не ложи• 12 июня 2018
Как оформить помощь при рождении ребенка, если ребенок родился в Турции?
Девочки, очень срочно, подскажите. Подруга родила ребенка в Турции, ребенок гражданин Украины. Жить пока будут в Украине, оформляет помощь при рождении. У нее на руках турецкое свидетельство о рождении и перевод с апостилем (делали в посольстве). Ей при оформлении нужно подавать оригинал перевода с апостилем или можно его копию сделать? заранее спасибо!
Опля Картопля• 12 июня 2018
Моя дитина народилася за кордоном, громадянство українське. Має іноземне свідоцтво і переклад з апостилем. Оригінал нікуди не віддаєте, це частина свідоцтва для українських інстанцій. Українське свідоцтво отримати не можна.
Подаєте копію і далі все за списком.
Але майте на увазі, до мене дуже прискіпливо ставилися в управлінні . Ми в той час переважно жили за кордоном і при перевірці стану проживання дитини з’ясувалося, що дитина не проживає в Україні. У той же місяць виплати припинили, іх можна було поновити протягом року, але ми залишилися за кордоном. Ну і за кордоном виплати більші, тому я не переймалася.
Подаєте копію і далі все за списком.
В рот не ложи
• 12 июня 2018
вроде нет, перевод турецкого свидетельства ей сделали в посольстве, и подтверждение что ребенок гражданин Украины. на руках у нее есть оригинал турецкого свидетельства и перевод с апостилем. в собес ей подавать этот перевод?
Опля Картопля• 12 июня 2018
Ответ дляВ рот не ложи
Нехай несе оригінали всього, показує, а залишає копії. Ніхто ж там не залишає оригінали свідоцтв своїх дітей, то чому вона має? За апостиль гроші заплачені.