Берюковна• 13 июня 2018
Чому всі плачуть через те що врізають субсидії?
Моя мама на пернсії( пенсія по мвркам України велика, мама власник трьох квартир, але вона заробила їх , працювала все життя, не крала, хабарів не брала, а працювала.Наш сусід ніколи ніде не працював, навіть, покарання за часів СССР відбував за те що не працює, але в нього є субсидія.Чому трутням і дуракам постійно везе і вони живуть за чужий рахунок. Роботи масса, але працювати мало хто хоче, краще відмазкузнайти (маленьке місто, троє дітей і т.д).
Ответ дляSavanna-Oksana
Знаете, бабусі чахли і 20 років тому, і голодали ... але якщо в цій країні за ці роки нічого не змінилося, значить люди роблять щось однозначно не те.
правильно, нехай вимруть, як мухи-дрозофіли, заслужили))) а ВР з АП аплодуватимемо стоячи і підкинемо їм в офшори ще баблішка! ну молодці ж!
а хлопцям, які інвалідами позалишались після війни, скажемо ’спасіба!’ і нехай жевріють на свою мізерну інвалідську пенсію, щоб знали за що воювали, нє, ну а чо
інколи деяким жінкам краще мовчати, ніж писати... ще ви нічого в цьому життті не зрозуміли..
Ответ дляПурген
Вы, я вижу революционные речи из барикад под Радой пишите или все таки из под одеяла в тёплой квартире?
mariha-ariha• 13 июня 2018
Ответ дляSavanna-Oksana
Знаете, я тут опыт своей мамы рассказывала, ей 51 , а детям по 30. Вот она точно сосчитала цеплят и по итогу, может с уверенностью сказать, что то ее отчаянное телодвижение в виде переезда было оправданным. А я свой путь только начинаю
Вы писали,о том какая Вы молодец ,что рожаете в 29,и как правильно воспитывать детей уже знаете.Мои подруги и знакомые осмелились родить в 17,18,19..При этом вырастили хороших детей.Не факт,что опыт Вашей мамы Вам поможет.Моему сыну 28,так что опыта у меня не намного меньше Вашей мамы.
Ответ дляSavanna-Oksana
Человек описал свою проблему, я предложила 2 варианта решения. Я никого не сужу, просто каждый строит свою жизнь сам.
что вам сказать, не все решает человек. Не все в нашей власти. Не предлагаю вам верить на слово, но и считать свою точку зрения единственно верной, а остальных ленивыми недоумкам немного самонадеянно
Ответ дляВареный лук
А почему держава должна оплачивать всем зарплату? Кстати, в США около 50% в ВВП страны это доля малого и среднего бизнесса (замечу, не крупного) тоесть зп платят частники. При чем тут государство? Оно сливки собирает в виде налогов и обеспечивает условия.
Мабуть тому, що школи, садочки, жеки, лікарні і т.д - це державні установи і держава виступає роботодавцем. Тільки не може забезпечити своїх найманих працівників.
mariha-ariha• 13 июня 2018
Ответ дляПурген
)))) строіт сваю жисть сам
у дядька хата 3 поверхи, заробив, купив 7 років тому, тоді ж купив тачку за 60 тис. дол., а потім упс, війна, а його упс - на пенсію, і бізнес його упс - забрали та й пох..рили, відновленню не підлягає, продати все це добро не може зараз навіть за копійки, а пенсії не вистачає на їжу елементарно, взимку бідує з жінкою і сином, який не ходить і потребує постійно ліків, в одній кімнаті, топлячи комин дровами, машину продати хоче, але ніхто купувати не поспішає - движок жре палива норм, а депутати бу-шку не беруть, що робити?
і це ще крутий приклад, повно бабусь і дідусів з мінімальною пенсією, які просто тихо тануть з голоду, як свічки, і вам вони слова не скажуть, підіть до метро і подивіться їм в очі, а потім прийдете і будете всих повчати і топити за відміну субсидій
життя прожити - не поле перейти, як казала моя бабуся, не зарікайтесь, невідомо в якій ситуації опинитесь саме ви в країні, де немає соціальних інститутів і немає майбутнього
Ой,ну что Вы,у S.V.. ответственный муж,который будет присутствовать на родах и помогать ей во всём и никогда её не бросит.Да и сама она вся идеальная ,знает как у неё сложится в дальнейшем,как жить другим и воспитывать детей.
Savanna-Oksana• 13 июня 2018
Ответ дляПурген
А що ви пропонуете робити? Конкретні дії? Бо оце ’рада-зрада’ без опиисання конкретних дій - пуста балачка.
На рахунок хлопців які прийшли з війни - програм по навчанню - безліч, вступ в універитети без ЗНО, вакансії в яких пишуть - готові взяти інваліда, все більше.
Я за соціалізацію людей з особливими потребами, вони такі самі як і ми і це загальносвітова практика.
Ви знаете, з чого конкретно формується розмір соціальних виплат в Україні?
Savanna-Oksana• 13 июня 2018
Ответ дляmariha-ariha
Я не сомневаюсь, что можно вырастить отличных детей, родив их в 17-18-19 лет. Также как и многие семьи живут всю жизнь и не распадаются, а отцы, даже при разводе с матерью своих детей не бросают и интересуются ними. А мне вот так не повезло, и маме моей не повезло.
Потому планируя беременность я думала, а что если завтра мой муж скажет мне пока, то что я буду делать? Потому что лично видела, что бывает, когда жизнь идет не по плану.
Ответ дляSavanna-Oksana
А зачем вы изначально рожали от того в ком не были уверены? Вам горело или больше не от кого было?
Savanna-Oksana• 13 июня 2018
Ответ дляlumonbka
Кто хочет - ищет возможности.
Ну вот она нашла и уехала))) А кто-то десятилетиями с мужем и родственниками ждет, когда власть поднимет зп и жизнь наладится в их маленьком городке. Только уже 45-50, а жизнь прошла и ничего ты так и не увидел и всю жизнь в ожидании.
Savanna-Oksana• 13 июня 2018
Ответ дляmariha-ariha
Да, у меня муж ответственный, но на роды он может не попасть, потому у меня есть запасной вариант. А завтра он вообще может сказать ’ Извини, дорогая, у тебя за время беременности отвисла жопа и живот, и потому я полюбил другую. Так что пока’ ... И что? Мне надо будет сесть, расплакаться и клясть владу, которая мало соц.пособия дает или может броситься мужу в ноги? Нет, я просто знаю, что своего ребенка обеспечу и без мужа.
Ответ дляSavanna-Oksana
Обеспечите даже потеряв работоспособность?
Savanna-Oksana• 13 июня 2018
Ответ дляТютёха
Мне только предстоит родить через 1.5 месяца. А рожала моя мама, выйдя замуж в 19 лет))) Тоже надеялась на мужа, думала, что все они как ее отец - все в семью. А оказалось не так. Вот и осталась одна с 2мя, в чужой стране без родственников))))
Да и сейчас, вы правда считаете, что можно быть уверенной в мужчине на все 100%? Вы можете дать гарантию, что проживете со своим всю жизнь и ничего у вас не случится? Я лично, нет. Может ли мой муж разлюбить меня и полюбить другую? конечно может, он же человек. Никто не застрахован от такого.
Ответ дляSavanna-Oksana
Я бы искала другие возможности.
Для меня не выход бросить детей. Это проще, чем с детьми добиваться. Намного проще
Savanna-Oksana• 13 июня 2018
Ответ дляТютёха
Ну конечно, если вдруг меня парализует, то да ... не смогу. Но мои родственники в моем городе есть)))
Mag Mamontenok• 13 июня 2018
Автор, а КЕМ ваша мама могла работать так успешно, А? Мои родители, мои бабушки-дедушки работали реально, учились и работали, тремя квартирами и не пахнет, и пенсия минимальная. конечно-сейчас забери у них субсидию-они просто НЕ СМОГУТ оплачивать счета.Как вам вообще не стыдно такие темы создавать???
Ответ дляSavanna-Oksana
які програми для навчання?? дєточка, ви бачила в якому стані психологічному вони повертаються чи може хоч раз в шпиталь їздила і хоча б в одну палату зайшла, де хлопці без рук-ніг лежать? ага, вони такі щасливі шо капєц..
рада-зрада))) в 2015 році одній моїй ну дуже близькій людині чел з одного міністерства сказав ’ну ти тіпа вумний пацан, у тебе там проєкти загранічні, ти такий патріот, давай до нас в міністерство’, він погодився, попросив умови. І тут почалося - зп мізер, а у мужика родина, діти, кредит за квартиру, він такий - та ладно, там же ж доплати ЄС обіцяло, а йому - х... соси, ще не доріс, він такий - ну ладно, я патріот, у мене тут ше пара проектів, ну не спатиму ночами, вдень вирулюватиму, а йому - болт! ти на такой работє! які проекти? плюс ти невиїздний будеш на 5 років, ги-ги)) Кароч, або ідеш і гребеш своїм патріатізмом і думаєш як ти там виживатимеш, або вали звідси, мєсто рибноє.. за кілька місяців міністр цього ’закладу’ гучно подав у відставку..
то до чого я - гнати всих цих гнид, які були при владі останні 50 років, а нових жорстко контролювати, тільки от ви самі аксана чи були хоч на одних виборах хоча б спостерігачем (не за бабло звісно, а за ідею і майбутнє, бо за бабло там бюджетний планктон хронічно зависає))), щось я дуже сумніваюсь..))
Ответ дляSavanna-Oksana
Конечно не уверена, я вообще ни в чём в этой стране не уверена, поэтому и не рожаю.
mariha-ariha• 13 июня 2018
Ответ дляSavanna-Oksana
Обеспечить-не значит вырастить хорошего человека.Не хочу искать Ваш пост,где Вы недоумеваете о чём думают и как будут воспитывать,те кто рожает рано и как можно воспитывать,что в 8 лет не умеет тарелки мыть,а Вы уже всё знаете в свои 29,и поэтому Вам рожать можно.
Savanna-Oksana• 13 июня 2018
Ответ дляПурген
Да, уявляете, була, понаднормово кров сдавала в Київському військовому шпиталі ... у них там місце ще таке, поруч зі збіром крові одразу морг знаходиться. Ховала однокласника і бачила, що то таке, коли матір зустрічає синів з війни. Багато знайомих з юности пройшли війну, були на передку ... хтось збухався, а хтось повернувся до життя (але психологічний стан різний. Але ж спробуй такому допомогти, вони ж часто проти психологічної спеціалізованної допомоги. Лише один знайомий згодився лягти на лікування, це йому дуже допомогло)
У мене теж є знайомі які працюють в міністерствах на досить високих позиціях, а в них дружини на секондах одягаються. То хіба то я ці зп назначаю?
Я теж за те, щоб усих, хто останні 50 років при владі - гнати поганим віником, але ж наші суди їх повернуть, бо там же такі бідні люди і їм теж треба якось заробляти, тому гребуть хабарі аж бігом. Ви колись власною персоною стикалися з нашими правниками? А я стикалася і досі в процесі очікування засідання.
Я не була наглядачем, а от моя мама була і багато чого розказувала, про те як бюджетники пачками бюлетні підкидають в урни, як людей возять автобусами і каруселі влаштовують. Безкоштовна волонтерила в штабі Орисі Горобець і надавала юридичну допомогу для виборців. Комусь документи вибила, комусь розказувала, як на аліменти подавати. Уявляєте, є повні сім`ї , в яких дітям по 20ть, а вони так і не зробили собі паспорти, не знали як і що робити.
Вам корона не дозволяє моє імя правильно написати? Чи щось інше.
Savanna-Oksana• 13 июня 2018
Ответ дляТютёха
Ну вот и я не рожала, пока не нашла достойного мужчину и сама не стала на ноги.
Savanna-Oksana• 13 июня 2018
Ответ дляmariha-ariha
Да, а вы не знали, что есть девушки, которые рожают по любви в 18-20, а потом резко любовь заканчивается и муж растворяется в толпе. И надо как-то жить и как-то содержать ребенка, и это хорошо, когда есть родственники и ты можешь разорваться между работой и ребенком. А если нет, ни того ни другого. То как быть?
Я в 20 и 25 лет не могла в случае чего обеспечить ребенка, а в 29 уже могу.
P/S Да, есть мамочки (возраст не важен) , которые не учат своих детей элементарным вещам в 8м, а потом удивляются, что же он такой безответственный в 15, а в 30 продолжает на шее висеть.
Ответ дляSavanna-Oksana
как можно быть уверенной в том, что еще не произошло?
Ответ дляSavanna-Oksana
а от тепер до субсидій - порадьте вдовам і матерям загиблих в очі отримати додаткову освіту, розвиватися, і нехай не розкривають роток на бюджетні виплати
..і хто така Орисі Горобець? може це Леся Оробець?(ща Леські напишу, поржем))) мама-волонтьор це канєшно харашо, тоді в штабі таких було греблю гати)) а от як на вибори піти, то 80% розтанула, корона не дозволила чи одну ніч не спати то тяжко чи шо?
і аксаначка, навчіться себе поважати, бо я не можу зрозуміти хто ж ви така)) щось на українку не дуже схоже, справжні себе не принижують ;)
mariha-ariha• 13 июня 2018
Ответ дляSavanna-Oksana
Меня умиляет ваша самоуверенность,ограниченность,наивность и в то же время всезнайкость-и про СССР Вы знаете и про выборы знаете,и как воспитывать детей знаете,хотя детей ещё нет,в выборах не участвовали,при СССР не жили.